Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. 2 fotka Krosiowa:loveu:
  2. [quote name='weszka']Dostałam upomnienie od moda - muszę zmniejszyć podpis... :oops::roll:[/quote] Upssssssss....to chyba przeze mnie-bo to prezencik,ala ja aż tak się na tym nie znam,więc sorka,za problemy;) A fociory wspaniałe-cudne stadko:loveu:
  3. [quote name='Kida i Olo']Dziękuję :loveu:. [URL]http://images32.fotosik.pl/90/e514e8ebc0a1384c.jpg[/URL] Tutaj wygląda jakby Gassira chciała pacnąć łapką w twarz tego drugiego psiaka.[/quote] Mamy nadzięję,że już będziecie do nas często zaglądać:lol: A Gasska mogła mieć taki zamiar:evil_lol: [quote name='Luzia&Funia'][URL]http://images32.fotosik.pl/90/e514e8ebc0a1384c.jpg[/URL] Widzę że nauczyłaś ją dawać łapę na komendę :evil_lol:[/quote] A jak:evil_lol: i zębiska na komendę też pokazuje:evil_lol:
  4. z jęzorkiem najfajniejsza!!!!!!!!!!!
  5. ile fociorów-aż miło popatrzeć na taką szczęślią czarną mordkę:loveu:
  6. fotka z butelką fajnie wyszła:lol:
  7. [quote name='Karolina_Nett']Narty lepsze, na desce też fajnie, ale... No właśnie - ale ;). [/quote] Oj nie mogę się zgodzić. 9 lat na nartacj jeździłam i uważam że deska jesy owiele lepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile wspaniałych zdjęć:loveu:
  8. :crazyeye:jakie skoki jesteśmy pod wrażeniem:crazyeye::loveu:
  9. [quote name='Ewa_17']hej kochani :loveu: swieta, sprzatanie, pieczenie jakos czasu nie bylo ani na forum ani tym bardziej na robienie zdjec psiakowi :roll: cos nowego pstrykniemy moze jutro ;) dziekujemy za pamiec i odwiedzinki :lol:[/quote] mam nadzieję,że święta się były wyśmienite?:loveu: jutro u Was jestem i fotki mam zamira oglądać:evil_lol:
  10. śmieszna ta nowa:loveu:
  11. ja to też lubię sobie pospać-odrazu człowiek szczęśliwszy:evil_lol:
  12. liczyłam na foteczki i cieszy mnie że się nie zawiodłam:loveu:
  13. ale nas rozpieściłaś:loveu: A psiul jest piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. ariss

    Galeria Daisy

    jak Ty robisz takie świetne zdjęcia?:lol:
  15. [quote name='AnkaG']Tak generalnie sznupki to rogate stworzenia. :evil_lol: Moje trochę nieposłuchane i cholerki namawiają się między sobą do zrywek. Popatrzy jedna na druga i ... zryw. Dopiero jak się ma więcej niż jednego psa to można poobserwować życie w stadzie. :evil_lol:[/quote] no i takich widoków mi brakuje. Do nas zawita napewno jeszcze jeden sznup,ale jak Gassula będzie miała około 2 latek-więc jeszczę muszę cierpliwie czekać,ale przynajmniem mam czas na przemyślenia-czy kolejny średniak czarny,czy olbrzymek;)
  16. [quote name='Olusia']Jakie fajne fotki :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/90/e514e8ebc0a1384c.jpg[/URL] Gasii łapkę podaje a ta paszczą odpowiada :evil_lol:[/quote] Oj tak z Tośką trochę dziś poszalały:evil_lol: [quote name='AnkaG']Takie maleństwo przecie. :evil_lol: Będziemy obserwować rozwój i osiągniecia wystawowe. :lol:[/quote] będziemy się starać pokazywać z najlepszej strony-czyli tej rogatej:evil_lol:
  17. [quote name='AnkaG']Monita to koleżanka którą Michał zna od jakiś 7 lat. Zero iskrzenia. :evil_lol: To taka przyjaciółka od serca - starsza o 3 lata a taka jeszcze dziecinna w sumie. Mają wspólne zainteresowania bo ona też tancerka. :lol:[/quote] często się tak zaczyna z niczego coś:evil_lol:;) A gromadke psiuli masz szałową:loveu::loveu::loveu:
  18. no ja właśnie też go czasem widzę a czasem nie:roll: ale jutro już pewnie wszystko się unormuje:lol:
  19. [quote name='AnkaG']Ale postawna z niej sunia. :loveu: U nas też są fotki. :eviltong:[/quote] przecież to jeszczę kruszynka:evil_lol: zaraz do was biegnę:lol:
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/90/d4735815ce980cd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/90/8b99b3e397328b02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/90/e514e8ebc0a1384c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/90/90b991513a4e4b86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/133/9179c3a5e0e03652.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Kida i Olo']Dzisiaj miały być fotki, a wciąż nie ma :cool3:. Czekamy.[/quote] o nowi goście:multi::multi::multi: Specjalnie dla was nowe foteczki no i dla wszystkich zniecierpliwionych również:eviltong: [quote name='natija']ja wpadlam na chwilke zyczyc szczesliwego Nowego Roku... do zobaczenia za pare dni...[/quote] do zobaczonka i nieziemskiego sylwestra i całego następnego roku;)
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/90/cd1d223e8e773e31.jpg[/IMG][/URL] Kto dotknie jęzorem do nosa:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/133/c24b5e53dd0dfdf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/90/875e00d8e624682f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/90/64f368c2233fb031.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/132/b79a91f000ed5285.jpg[/IMG][/URL]
  23. [B] Zniecierpliwione Cioteczki [/B]zaraz będą fotki tylko fotosika odpalę:evil_lol: [B]Atlantyda[/B] dzięki za życzonka są świetne:loveu:
  24. ale mam fajny banerek:multi:
  25. świetne fotki,a baner jeszczę lepszy!!!!!!!!!!!:lol:
×
×
  • Create New...