-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Doginka'][URL]http://images28.fotosik.pl/313/e440d5f35e22aee4.jpg[/URL] :crazyeye: ..............:hmmmm: :mdleje::roflt::roflt::roflt:[/quote] szkoda że stałam od d...strony bo mina Baaja musiała być powalająca:evil_lol:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Ale Michał okazał się superowym tatą i dzielnie się małym zaopiekował:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/48/1deacf579c495bdb.jpg[/IMG][/URL] -
[url]http://images31.fotosik.pl/436/0c5839c7bad3639fmed.jpg[/url] a zobacz co ja potrafie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='eria']nooo sprawia mylne wrażenie spokojnego staruszka :evil_lol::evil_lol: dzisiaj na wieczornym spacerku go tak roznosiło,jak szczeniak wariował w śniegu :loveu:[/quote] bo sznupki kochają jak Ty to nazywasz białe gó..no:evil_lol:
-
[B]LeCoyotte,[/B]wkońcu sznup to sznup:evil_lol:wszystko je zdradz:diabloti: [B]AngelsDream,[/B]uwielbiam te Twoje teksty:evil_lol:[B]Wolfdog Rodeo![/B] :evil_lol::diabloti: [B]Od-Nowa,[/B]błahahahha Gasska wczoraj naoglądała się National Geogrphic i o to efekty:mdleje::roflt:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Od-Nowa']kochana, nie ma ciemniejszego niż mój :eviltong: wierz mi na słowo![/quote] wierze;)i współczuje:evil_lol::eviltong: Angel normalnie same gooooooopole na tych fotach:evil_lol: -
Miśka stęskniona za swoimi sznupami kleiła się do każdego napotkanego psa:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
te zdjęcia były robione tym ciemniejszym:eviltong:;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/48/9c05f17f0ae09205.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/435/cb3665d889be2337.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/435/df47610fd1328d83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/48/95db2fd73c61af5d.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='LeCoyotte'][URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_01_12/09_01_12_16.jpg[/URL] haha na dwóch nogach wyżej i więcej widać:lol:[/quote] żebyś wiedział:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/48/137c8f06e15ae0be.jpg[/IMG][/URL] ale szybko wracam na wołanie:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/48/abda8e467638b9e8.jpg[/IMG][/URL] i jestem bardzo grzecznym sznaucerem:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/312/6a983474739d063b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/313/e440d5f35e22aee4.jpg[/IMG][/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/48/e0f0241877043638.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/48/764a61ca49413a8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/48/7a200bfa0879d4c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/312/7694fc158027b4d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/435/7ebebec37d0b28c7.jpg[/IMG][/URL] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
biedna moja kochana łazi za Baajem:loveu:nieświadoma tego co ją czeka:evil_lol::evil_lol::diabloti: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
kurcze fota na link nie chce się zmienić:angryy: kto znajdzie na 1 focie mojego psa:evil_lol:Angel ja się dopatrzyłam:razz::diabloti: -
Mi też na tych zimowych fotach Dirkulec szalenie się podoba:loveu::loveu::loveu:
-
ale super foty:loveu::multi::multi::multi: i jeszcze raz dziękuje za przemiły spacerek;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
no nie mnie tak długo nie było to myślałam że tu cała masa fot będziea tu co jak zajrzałam nie było nic a teraz tylko kilka:mad: dlatego patrze na Ciebie wilkiem:evil_lol::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/435/9ac5a0289078048a.jpg[/IMG][/URL] błahahaha [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/436/ee28fe1a23e91385.jpg[/IMG][/URL] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Baaj jakiś do siebie nie podobny... ale na plus. :][/quote] no to jeszcze jedno;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/313/c2d4fa3d7914b4fc.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/48/bafa86ceb46bdb7c.jpg[/IMG][/URL] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
jeszcze 2 foty Baaja i uciekam-reszta wieczorem;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/48/01ff1ca78d21ddfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/435/51a0bfd07ade5873.jpg[/IMG][/URL] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Ja dziękuję za śwetny spacerek:multi::multi::multi: Kochany Lemurek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/435/98de56a63ffc01fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/48/4aba75eb2f6fb18d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/48/b3e1671990c4a000.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/48/81a75812bd9855ee.jpg[/IMG][/URL] -
nio super ją nauczyłaś!!!!!!:loveu:
-
u nas też cztery czarne łapy i wielka brodata morda są z Tobą!!!!!:diabloti:
-
kurcze one mają identyczny kolor:crazyeye::loveu::evil_lol::diabloti:
-
[quote name='weszka']Podoba mi się ta fota [URL]http://images25.fotosik.pl/311/7b589ee719b2db70.jpg[/URL] ma coś w sobie :) W ogóle ja lubię takie w stylu "człowiek i jego pies" złapane w takich różnych sytuacjach.[/quote] ja też ją lubie:loveu:ale może dlatego,że to jedna z niewielu jakie mam...uroki stanie po 2 stronie obiektywu robią swoje:roll: a jak już ktoś ma mi fote zrobić to słysze że on tym pudłem nie umie:evil_lol:a jak miałam zwykły kompakt to wszyscy chętnie cykali:evil_lol::diabloti:
-
e tam czepiasz się:eviltong:trzeba się przyzwyczaić i być tolerancyjnym:evil_lol: fajna zabaweczka i psiastym się podoba:multi::multi::multi:a my dzięki temu mam kilka fot więcej do oglądania:razz:
-
[B]Justa,Paulinaaa,[/B]najgorsze jest to że ona chyba jeszcze nie zaczeła biec:evil_lol:
-
kopiowany olbrzym to moje marzenie,które już nigdy się nie spełni:shake: puzzle mi nawet świńskie ogonki na plecach zaczeły się podobać(albo może nie przeszkadzają)-kwestia przyzwyczajenia;) pamiętasz Azara z Grand Senu-to ten co na klubie miał BOB i stną na pudle jeszcze-ma ogonek na pleckach zwinięty i nikt mi nie powie że to go szpeci;) znam całą mase przykładów jak ogon jest mocny i gruby to nie przeszkadza,dopiero jak zakręcony szczurek to wtedy jest kiepsko:roll: