Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Doginka'][URL]http://images28.fotosik.pl/313/e440d5f35e22aee4.jpg[/URL] :crazyeye: ..............:hmmmm: :mdleje::roflt::roflt::roflt:[/quote] szkoda że stałam od d...strony bo mina Baaja musiała być powalająca:evil_lol:
  2. Ale Michał okazał się superowym tatą i dzielnie się małym zaopiekował:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/48/1deacf579c495bdb.jpg[/IMG][/URL]
  3. [url]http://images31.fotosik.pl/436/0c5839c7bad3639fmed.jpg[/url] a zobacz co ja potrafie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='eria']nooo sprawia mylne wrażenie spokojnego staruszka :evil_lol::evil_lol: dzisiaj na wieczornym spacerku go tak roznosiło,jak szczeniak wariował w śniegu :loveu:[/quote] bo sznupki kochają jak Ty to nazywasz białe gó..no:evil_lol:
  5. [B]LeCoyotte,[/B]wkońcu sznup to sznup:evil_lol:wszystko je zdradz:diabloti: [B]AngelsDream,[/B]uwielbiam te Twoje teksty:evil_lol:[B]Wolfdog Rodeo![/B] :evil_lol::diabloti: [B]Od-Nowa,[/B]błahahahha Gasska wczoraj naoglądała się National Geogrphic i o to efekty:mdleje::roflt:
  6. [quote name='Od-Nowa']kochana, nie ma ciemniejszego niż mój :eviltong: wierz mi na słowo![/quote] wierze;)i współczuje:evil_lol::eviltong: Angel normalnie same gooooooopole na tych fotach:evil_lol:
  7. Miśka stęskniona za swoimi sznupami kleiła się do każdego napotkanego psa:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  8. te zdjęcia były robione tym ciemniejszym:eviltong:;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/48/9c05f17f0ae09205.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/435/cb3665d889be2337.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/435/df47610fd1328d83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/48/95db2fd73c61af5d.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='LeCoyotte'][URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_01_12/09_01_12_16.jpg[/URL] haha na dwóch nogach wyżej i więcej widać:lol:[/quote] żebyś wiedział:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/48/137c8f06e15ae0be.jpg[/IMG][/URL] ale szybko wracam na wołanie:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/48/abda8e467638b9e8.jpg[/IMG][/URL] i jestem bardzo grzecznym sznaucerem:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/312/6a983474739d063b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/313/e440d5f35e22aee4.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/48/e0f0241877043638.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/48/764a61ca49413a8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/48/7a200bfa0879d4c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/312/7694fc158027b4d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/435/7ebebec37d0b28c7.jpg[/IMG][/URL]
  11. biedna moja kochana łazi za Baajem:loveu:nieświadoma tego co ją czeka:evil_lol::evil_lol::diabloti:
  12. kurcze fota na link nie chce się zmienić:angryy: kto znajdzie na 1 focie mojego psa:evil_lol:Angel ja się dopatrzyłam:razz::diabloti:
  13. Mi też na tych zimowych fotach Dirkulec szalenie się podoba:loveu::loveu::loveu:
  14. ale super foty:loveu::multi::multi::multi: i jeszcze raz dziękuje za przemiły spacerek;)
  15. no nie mnie tak długo nie było to myślałam że tu cała masa fot będziea tu co jak zajrzałam nie było nic a teraz tylko kilka:mad: dlatego patrze na Ciebie wilkiem:evil_lol::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/435/9ac5a0289078048a.jpg[/IMG][/URL] błahahaha [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/436/ee28fe1a23e91385.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='AngelsDream']Baaj jakiś do siebie nie podobny... ale na plus. :][/quote] no to jeszcze jedno;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/313/c2d4fa3d7914b4fc.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/48/bafa86ceb46bdb7c.jpg[/IMG][/URL]
  17. jeszcze 2 foty Baaja i uciekam-reszta wieczorem;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/48/01ff1ca78d21ddfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/435/51a0bfd07ade5873.jpg[/IMG][/URL]
  18. Ja dziękuję za śwetny spacerek:multi::multi::multi: Kochany Lemurek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/435/98de56a63ffc01fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/48/4aba75eb2f6fb18d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/48/b3e1671990c4a000.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/48/81a75812bd9855ee.jpg[/IMG][/URL]
  19. nio super ją nauczyłaś!!!!!!:loveu:
  20. u nas też cztery czarne łapy i wielka brodata morda są z Tobą!!!!!:diabloti:
  21. kurcze one mają identyczny kolor:crazyeye::loveu::evil_lol::diabloti:
  22. [quote name='weszka']Podoba mi się ta fota [URL]http://images25.fotosik.pl/311/7b589ee719b2db70.jpg[/URL] ma coś w sobie :) W ogóle ja lubię takie w stylu "człowiek i jego pies" złapane w takich różnych sytuacjach.[/quote] ja też ją lubie:loveu:ale może dlatego,że to jedna z niewielu jakie mam...uroki stanie po 2 stronie obiektywu robią swoje:roll: a jak już ktoś ma mi fote zrobić to słysze że on tym pudłem nie umie:evil_lol:a jak miałam zwykły kompakt to wszyscy chętnie cykali:evil_lol::diabloti:
  23. e tam czepiasz się:eviltong:trzeba się przyzwyczaić i być tolerancyjnym:evil_lol: fajna zabaweczka i psiastym się podoba:multi::multi::multi:a my dzięki temu mam kilka fot więcej do oglądania:razz:
  24. [B]Justa,Paulinaaa,[/B]najgorsze jest to że ona chyba jeszcze nie zaczeła biec:evil_lol:
  25. kopiowany olbrzym to moje marzenie,które już nigdy się nie spełni:shake: puzzle mi nawet świńskie ogonki na plecach zaczeły się podobać(albo może nie przeszkadzają)-kwestia przyzwyczajenia;) pamiętasz Azara z Grand Senu-to ten co na klubie miał BOB i stną na pudle jeszcze-ma ogonek na pleckach zwinięty i nikt mi nie powie że to go szpeci;) znam całą mase przykładów jak ogon jest mocny i gruby to nie przeszkadza,dopiero jak zakręcony szczurek to wtedy jest kiepsko:roll:
×
×
  • Create New...