Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Doginka'] [B]Ewa[/B], a co się dzieje z Twoim gg?:crazyeye:[/quote] może już jutro będę:multi:jestem w Otwocku a tu pracuje na bezprzewodowym necie i nie mam gg:angryy:
  2. wygląda jak lew:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Sylwia dopiero we wtorek będę miała gg:angryy:
  3. jak ładniusio się u Ciebie robi:loveu:
  4. Kojot to są jedne z lepszych fot jakie u Ciebie widziałam:loveu::loveu::loveu:
  5. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2179912.jpg[/url] on zawsze ślicznie wygląda:loveu::loveu::loveu:
  6. [B]LeCoyotte,:evil_lol:[/B]tak, strona mi tak zarosła,że pokaże ją dopiero jak gass będzie jechała na następną wystawe:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]weszka,[/B] wkurza mnie,że multi nie działają,posty które pisałam dzień wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach znikają,że reklamy są na pół strony. iwiele innych tego typu:angryy::angryy::angryy: [B]puzzle,[/B]pytałaś mnie o przydomek i nie pamiętam czy odpowiedziałam czy nie:evil_lol: a po co mi on?Gass o ile kiedykolwie będzie kryta to pod przydomkiem flavago;)
  7. pokaże jak skończe,bo teraz nie ma co pokazywać:evil_lol:
  8. [quote name='Od-Nowa']a z jakich szablonów korzystasz, lub programu.....?????[/quote] kurde mam nadzieje,że nic źle nie powiedziałam,bo to jest taka stronka,że wzór strony jest gotowy a Ty sobie u nich dodajesz co sobie chcesz-czyli chyba szablon nie.
  9. ja ją robie z gotowych szablonów i wcale nie w języku html;)bo tamten to dla mnie czarna magia:evil_lol: eriaczku a może masz ochotę zrobić mi banerek na stronkę,bo mi nie wychodzi ładnie:placz:???? Twoja stronka mi ię podoba:pmoja będzie jeszcze prostrza:evil_lol:
  10. ja też bardzo gratuluję:loveu:
  11. [quote name='puzzle']Sama robisz Gasskowa stronke?:razz: Ja moja chyba powierze w dobre rece, bo kocia robie od trzech lat i wciaz jej nie ma:evil_lol:. Nie wiem o co kaman, ale mam nadzieje, ze wszystko szybko wroci do normy i Ty kochana do nas wrocisz:placz:.[/quote] sama próbuje-choć opornie mi idzie:evil_lol:to będzie mocno podstawowa strona,a jak będę miała troszke więcej luźnej gotówki to już zamówie profesjonalną piękną stronke:loveu: Nie zagaduj mnie:eviltong:bo zamknełam galerię:evil_lol:
  12. a więc na konie kiedyś reagowała jak na konine i chyba widziała w nich wielki, biegnący kawał mięsa no i za darmowym posiłkiem ruszała w pogoń:crazyeye:Ogólnie to ma przed nimi duży respekt, ale również chęć zaprzyjaźnienia się widze:loveu:Musi im troche nagadać jak to sznaucer,a czasem udaje,że ma je głęboko w ...:diabloti: [B]Doginka,[/B] dziękuję :loveu: [B]deer_1987, [/B]nie byłam bo nie miałam ochoty być:roll: i uwaga mam dość tego co tu się dzieje i dopóki się nie zmieni to i mnie nie będzie:shake:Was oczywiście będę odwiedzała,ale tą galerię zamykam do odwołania:p pracuje nad stronką gassirową-mam nadzieję,że już nie długo pokaże Wam efekt końcowy:diabloti:
  13. po wczorajszym czyszczeniu nie moge znaleść zdjęć z wystawy:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  14. dziękuję:p mam kilka fot sznaucerów,ale mało czasu ostatnio,poza tym psiaki nie prezentują się zbyt ładnie dlatego nie wstawiam:shake:jak zależy Ci nawet na takich zdjęciach to napisz pw bo tu bez sensu wstawiać;)
  15. padam na twarz:evil_lol:wiesz czemu:razz::diabloti: ale wstawiam 2 foty-na więcej nie mam siły:shake: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaKaryszewski100.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaKaryszewski165.jpg[/IMG]
  16. ostatnie naprawde super:loveu:
  17. [quote name='eria']no tak, Ariss znów swoje :evil_lol:[/quote] Ty się nie nabijaj:eviltong:tylko lepiej gadaj jakie to forum:diabloti:
  18. [quote name='weszka']Sarenka hahaha dobre sobie :D Poka te marne foty z wystawy jakie by nie były!!![/quote] robie ti tylko dla Ciebie,bo nic ciekawego na nich nie ma:shake: tu nam się troszke poczochrała broda:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Bydgoszcz14022009032.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Bydgoszcz14022009090.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Bydgoszcz14022009012.jpg[/IMG] a tu konkurencja-chyba te psiaki najlepiej tu wyszły-ta co jest pierwsza przeszła na koniec i takie lokaty miały;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Bydgoszcz14022009013.jpg[/IMG] a nasz opis u pana Króla to: Efektowna,o pięknęj głowie, z gracją prezentowana w ruchu i statyce":multi:
  19. oblookałam foty z linku:razz: 4 od dołu(te małe 2 klicze jako jedno)jest niezłe front wygląda dobrze,choć foto jest od przodu więc do końca nie wiem jak się prezentuje. Natomiast 3 od dołu to znów pomyłka Mi podoba się coś takiego:loveu:ale foto małe więc nie wiem czy się dopatrzycie;)jakby co krzyczeć bo foto by[U] Ka-Vanga[/U] to poproszę o większe [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/luckyd_ew08_11.jpg[/IMG]
  20. no mogłam robić leśnie gonitwy:diabloti:ale gwarantuje,że nic by nie wyszło:shake:najważniejsze że psy szczęśliwe:loveu:
  21. [url]http://i39.tinypic.com/2hz4r5k.jpg[/url] słodkości:loveu::loveu::loveu: Twoja mama złapała bakcyla:multi::loveu: Sopot to raczej odpada(chyba że mi coś odbije)a do Łodzi mam blisko:cool3:muszę to przemyśleć:p
  22. suczka jest przecudna poprostu:loveu::loveu::loveu::loveu: a Ty świtnie uchwyciłaś wspaniałe momenty:loveu::multi:
  23. myślałam że moja sucz mocno zarosła,ale jak patrze na tą małą to gass normalnie w formie wystawowej była:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a wspączuje robienia toż to koszmar będzie:crazyeye::evil_lol:
  24. no,no Misiek wszechstronnie utalentowany!!!!:p
×
×
  • Create New...