-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P3141702.jpg[/url] uwielbiam takie foty:loveu:
-
nie mam takiego marsa:shake:ale mam inny trymer to podszerstka:loveu:
-
[url]http://i40.tinypic.com/16ktdmu.jpg[/url] ale ona masywna tu:crazyeye::loveu: Czy ona połkneła S.?????????:evil_lol::evil_lol::diabloti: utuczyłaś ją troszku?
-
[quote name='LeCoyotte'] Brawo dla tej pani:klacz::diabloti: [/quote] co wygrałam????:diabloti:
-
na rysunku jest podpisany autor zdjęcia:evil_lol:
-
:loveu::loveu:KOJOT super Ci wyszedł portret Rapcia:loveu::loveu:
- 21590 replies
-
i moim widzę również:evil_lol::eviltong:
-
to pojechałeś:crazyeye:
- 21590 replies
-
[B]Osobek[/B], "I widze ze nie tylko ona." :roll::roll::roll: Po pierwsze to na nikogo nie naskoczyłam:roll:tylko napisałam, co myślę, po 2 źle interpretujesz moje słowa, a po 3 jak bym nie odebrała Twojej wypowiedzi jako szukania dziury w całym to bym o tym nie pisała;) a chcialam to wiedziec z innych powodow, z ktorych tu sie tlumaczyc nie bede myśle, że niespecjalnie to kogoś interesuje:eviltong: Jestescie przewrazliwione chyba. ja mam dokładnie takie same odczucia co do Twojej osoby;) [B]puzzle,[/B] gass ma narazie 2 strony;)a może i będzie 3- bo się zdecydować nie mogę:shake::evil_lol:celowo ich nie ma w goole bo tego nie chcę:eviltong:jak będzie gotowa ostateczna wersja wtedy ją tam umieszczę:p
- 21590 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Asaurus']Wiewiórka z wilkiem wszędzie się wepcha :] [/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba się dziś spotkamy:p -
Ja osobiście też bym sie nie wpisała do takiej księgi gości:shake: ale to nie znaczy że inni tego robić nie mogą. Osobek przestań się już czepiać:roll:bo mam wrażenie, że szukasz dziury w całym.
- 21590 replies
-
mi baner numer 1:loveu: EDIT: dlatego bo jest nazwa hodowli, a wiadomo dla zwykłego kaprysu nie masz tej stronki;)
- 21590 replies
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2280598.jpg[/url] poprostu śliczny:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='LeCoyotte'][URL]http://i40.tinypic.com/29nxhzd.jpg[/URL] Gass tak sie wpatruje i chyba własnym oczom nie wierzy, że Gordon w p/s się zmienił:evil_lol:[/quote] błahahahaahha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:coś w tym jest:p
- 21590 replies
-
[url]http://i42.tinypic.com/346p174.jpg[/url] moja gromadka:loveu::loveu::loveu: tylko jeden wredniak wywalił wielki zad:diabloti::evil_lol:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'][URL]http://img88.imageshack.us/img88/1486/dsc2380blur.jpg[/URL] Ale to nie Ty robiłaś tą fotkę:shake::loveu: Jest piękna:loveu:[/quote] przecież mogła ją zrobić sama;)
-
[quote name='eria']takie słowa chyba bardziej cieszą niż suche oceny psa:lol:[/quote] błahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:szczególnie u Mani:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak mi inny sędzia oceniał psa Mania pojawił się gościnnie i powiedział, że jakby on sędziował to by mi kazał biegać jeszcze raz i spytał czy wiem dlaczego.Ja że nie.To mi powiedział, że teraz patrzyłby na psa:-o:evil_lol::evil_lol::evil_lol: On jest niemożliwy i niewzbogaca swoich wypowiedzi:diabloti:Ten tekst słyszało już wiele kobiet:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
ale mam boski pulpit:bigcool::bigcool::bigcool:
-
kojot proszę o wymianę mojego pulpitu:loveu::loveu::loveu:
-
oj głowa to trudno,ale ładnie się prezentowała:p
-
[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6535/dsc2081.jpg[/IMG] ślicznie:loveu::loveu::loveu: znów dogo świruje i nie chce zamieniać na link:angryy: widziałam też wilczaki:loveu::loveu::loveu: i głowe czarnego średniaka i właśnie w tym miejscu zaczyna się mój protest:mad::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
nie wiem co się tu dzieję:oops:ale przyszłam powiedzieę Dobranoc bo dawno nie mówiłam:oops::p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kojot Twoje foty bardzo mi się podobają:loveu::loveu::loveu: ale stanowczo więcej Samby chcę:eviltong:
-
ale fajne klusie:loveu:
- 21590 replies
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2280582.jpg[/url] Szacun:mdleje::mdleje::klacz: