-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[COLOR=black][FONT=Verdana]Od poniedziałku będę miała 2 psy :diabloti:ten drugo to samiec czarnego średniaka 6 miesięczny, ale będę miała roboty:diabloti::evil_lol: [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Jak go tylko doprowadzę do porządku(jeszcze nigdy nie był robiony) to będzie dużo fot, bo to młodszy braciszek Gasski:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/COLOR]
-
Kojot co ona ma za obrożę:loveu::razz::diabloti:
-
na Miske to nawet Gasska niedługo zacznie warczeć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
[url]http://img257.imageshack.us/img257/8756/gh028z.jpg[/url] To zdjęcie mi się bardzo podoba:loveu:
-
[B]ewka i haker[/B], Dzięki:razz: [B]Bonsai,[/B]jeszcze nie wiem, bo jest duża możliwość że chwilowo będę miała 2 psy:diabloti: [B]puzzle,:loveu::loveu::loveu:[/B] Gasska [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7980.jpg[/IMG]
-
puzzle daj link do allegro:razz:
-
a takie tam pogaduchy z moderatorem:diabloti:pozdrawiam :loveu::evil_lol:
-
eriaczku, czy zgłosiłaś moje nocne rozmowy do usunięcia?:evil_lol:czy same znikneły?:diabloti:
-
błahahhaha puzzle ale masz ładny podpis:evil_lol::evil_lol::evil_lol: na takie rzeczy to czas mają, ale żeby regulaminowe banery nie wyswietlały się jako X to już im cieżko:angryy:
-
Bonsai, wstępnie mi pasuje:cool3: Doginka, bo my tak tylko na chwilke,nawet poszlismy dwa razy na bulwarek bo myślelismy że to Ty tam jesteś, ale że nie to zaraz się zmyliśmy;) a Bnsai mi chyba spacer na polach proponuje:loveu:;) a ja mówię dobranoc:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7833.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tinka:)'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7430.jpg[/URL] Ewa, masz wielbicieli :evil_lol:[/quote] błaahahahah:evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba jestem zbyt dobra dla Was:eviltong: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7807.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7823.jpg[/IMG] zobaczcie jaki słodziak mały:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7838.jpg[/IMG] Doginka widzisz gdzie ja dziś byłam:diabloti:
-
Ola na jak już by jechała to na bank tylko z mini;)a fotki i tak będą super:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7430.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa']Z tym, że ja dopiero koło 14.30 byłabym wolna, bo rano mam wykłady - chyba że jaszczurnika wezmę ze sobą.. No i nie wiem jak z nauką, także dam Wam jeszcze znać ;)[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]Pewnie, że weź ją ze sobą ja podjadę pod Twoją uczelnię, a później pojedziemy do parku :multi:czy ja nie jestem genialna:eviltong::loveu:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7714.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Justa']Może może, niewykluczone :multi:[/quote] w piątek ma być pochmurno,co jakis czas słoneczko:razz: 15stopni,wiatr 8km/h pogoda idealna:loveu:
-
może Justa się w piątek na spacer wyciągnie:razz:to porobimy foty:multi:to jest naprawdę dobry pomysł:razz:może do skaryszaka:razz:a może i Olcie urobie,żeby maluszka wzieła:diabloti:
-
No jak ją uczesałaś to odrazu lepiej:loveu::loveu::loveu:
-
Justa jak się rozkręciła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i bardzo dobrze:loveu:
-
kochana jest:loveu::loveu::loveu: ja bym zapuszczała;)ale czekamy na inne pomysły:razz: Doginka robi dobrze swoje miniki,moze ona pomoze:loveu:
-
przyznaję, że Olbrzym cięty nawet nienajgorzej wygląda z rozdzielonymi, ale olbrzym uszasty nie:evil_lol: jbk, w Katowicach nie wszystkie miały złączone;)
- 21590 replies
-
super Wam to wyszło:multi:BRAWA:multi::multi::multi:
-
może i biedronek focić nie lubisz, ale fajnie Ci wychodzą:loveu:
-
Ja to mam wrażenie, że nawet się z Galą zaprzyjazniłam:loveu: O właśnie tu dobrze widać jak ta broda jest inna przy poliku nie umiełam jej zbytnio poprawić:shake: Justa miałaś ten placek łysy w PS zakryć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
eria foty 3:diabloti: jak liczysz:evil_lol: ale tylko dwie moje;)jedna by Ola zresztą widać, że ja na focie z czarnym menelem:evil_lol: ewelinabuck,jakoś ostatnio nie mam natchnienia na robienie zdjęć:shake: LeCoyotte, bo ja nie mam PS na kompie na którym pracuję:placz: Tupecik to fajna rzecz:razz:można go zrobić jeszcze krócej tak samo u Gass jak i u Gali, ale wtedy trzeba mocniej wytrymować a piesy tego miejsca nie lubią mieć wyciąganego:shake:Gass nie męczę a Galę bym nawet pomęczyła ale i tak stanowczo za długo ją robiłam więc małej się upiekło:evil_lol: macie jeszcze takie tam [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7440-Kopia.jpg[/IMG]
-
eria, mam nadzieję, że prawde mówisz bo akurat Twoje słowa dużo dla mnie znaczą:razz:wkońcu fachura jesteś:evil_lol::p Justa, mi osobiście podoba się jak wyszła głowa i uważam, że właśnie takie cięcie do Gali pasuje!!!! No oczywiście, że chętnie Wam pomogę:loveu: Ale tak jak ostatnio na ulicy baba mnie zaczepiła, że Gass super zrobiona i że ona do mnie by przyjechała ze swoim minikiem, no to przykro mi ale odmówiłam:evil_lol: A Dogomaniacy to co innego:loveu: do skaryszaka kiedy????może i ja się podłącze:razz:
-
[quote name='madziamn']a ja myślę ze jakie by brwi nie miały Gordonek i Rapuś to i tak przystojniacy:loveu::loveu:[/quote] w to nikt nie wątpi:eviltong:
- 21590 replies