Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [url]http://img8.imageshack.us/img8/9399/dsc2846a.jpg[/url] głupeczek:evil_lol:sznaucery to dokońca normalne jednak nie są:evil_lol:
  2. [url]http://images8.fotosik.pl/9/f2e0b69a23ae3e28.jpg[/url] ona tu wyszła jakby kupe na mnie chciała robić:mdleje::roflt::roflt: a póżniej zobaczyłam swoje nowe wcielenie:mdleje::roflt::roflt:
  3. [url]http://img407.imageshack.us/img407/7440/dsc0053w.jpg[/url] słodkości:loveu::loveu::loveu:
  4. nie wiem czy to fotosik, ale jakoś srednio ostre te foty:crazyeye: a ja na dobranoc mówię Zu:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-2.jpg[/IMG]
  5. [quote name='puzzle']Moja kotka z kocurem to istna lekkosc i gracja, kocurek wazy 10kg, ale u obu nigdy nie uslyszysz stukotu, brzekniecia, poruszaja sie powoli, nigdy sie im nigdzie nie spieszy, mozna ich puscic w sklad porcelany i nic nie bedzie uszkodzone. No, ale druga kotka, mniejsza i lzejsza, na ktora mowimy rottek:diabloti:, chodzi tak, ze zawsze ja slychac wali lapami jakby kazda po 10kg wazyla, do tego wozi sie koszamrnie i ma tendencje do glosnego spadania, nie wspominajac o tym, ze to jest taka gadula, ze jak ktos przychodzi to psy szczekaja, ale wszyscy mowia, zeby kota uciszyc:diabloti:.[/quote] błahahhha...usmiałam się z ostatniego zdania najbardziej:diabloti:
  6. Gass polubiła pływanie od ostatnich wakcji, wcześniej woda była najgorsza. Może u Waszych to kwestia czasu lub wyjątkowo gorącego lata:evil_lol:
  7. Justa, On by mnie ewentualnie zalizał:evil_lol: eria, dokładnie:loveu::loveu::loveu:to jest to co kochamy tak bardzo:loveu: Doginka, Zu jest przesłodki szczylkiem:loveu: Super wieści pani biznes women:razz: malawaszka, :loveu::loveu::loveu: puzzle, maluch przyjechał do mnie z Danii:razz: Na wystawach raczej go nie zobaczymy:shake:no chyba, że własnie tam;)
  8. skończyłam:mdleje: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zu1.jpg[/IMG]
  9. [quote name='eria']ale śliczności :loveu:[/quote] eria nie umiem mu zrobić brody:placz: pomijam fakt, że ofsik sekundy w miejscu nie może wysiedzieć:evil_lol:to on ma tak szorstką brode, że szok(taka prawdziwa szczota do kibla)i wszystkie włosy w innym kierunku rosną:placz: dobra ide go kończyć, bo na jakiś spacer trzeba iść:razz:
  10. [quote name='Justa']To co? Masz Gasskę z cieczką i psiego amanta pod jednym dachem? :diabloti:[/quote] mam:diabloti: byliśmy na spacerku i okazało się, że pies jest na tyle młody jeszcze, że tylko zabawa mu w głowie:evil_lol: no i wczoraj został na noc, ale już dziś oddaję;)
  11. tak na szybko;)jeszcze nie skończony ZU:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Zu.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9208.jpg[/IMG]
  12. przez te Twoje piękne makro:loveu:zaczyna coraz bardziej mnie kusić ten obiektyw:evil_lol:
  13. te też mi się podobają:p ale ta ramka mi nie leży;) no i popieram doginkę:evil_lol:
  14. [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9013aakopia2.jpg[/url] Kocham takie zdjęcia:loveu::loveu::loveu:
  15. dużo zdrowia dla Totka!!!!!!!!!!!!!
  16. mi róż się podoba, ale nie na gass:evil_lol: poza tym jakby wszyscy lubili to samo to nudno by było;) Totek jest śliczny!!!!Jego zdjęcia wywołują u mnie całą masę wspomnień.
  17. [quote name='LeCoyotte']:roflt: każda z czarnym sznupem i każda z czarnym nikonem:diabloti:[/quote] tak ale talentem fotograficznym zdecydowanie sie różnimy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Krajobraz super:loveu: i Samba fajniusio wyszła:razz:
  19. Justa, trzymam za słowo:razz:albo pojedziemy w jakieś mocno urokliwe miejsce:loveu: eria, a co tak pięknie na dworzu to i psy sie chłodzą:diabloti: doginka, dziękuję za fotencję:loveu: weszka, oj tak każdy pilnował swojego badyla:evil_lol: madzior_ka, może sie jeszcze przekona:razz:Gass też kiedys nie lubiła pływać:shake:
  20. ślicznie zarośnięty:evil_lol::loveu::evil_lol:
  21. eria, bo Hebe zacieczkowana:p Justa, bedziesz miała!!!!Cierpliwości:p
  22. Dobrze ze z S. w sumie dobrze, ale chłopak pewnie też to przezywa:-(jak n sie zachowuje po takim ataku? biedna na smyczce przez tą cieczke:roll: ale ten ogon to faktycznie smiesznie wygląda:evil_lol:
  23. [quote name='Justa']A pochwaliłaś, że ma śliczną pupeczkę? :evil_lol::eviltong:[/quote] błahahahha:roflt::roflt::mdleje: zapomniałam:evil_lol: Paulinaaa, tiaaaaaa a jakkie piękne jak są mokre:evil_lol: Najbardziej fotogieniczne są wilczaki, a póżniej wszystie rudzielca:diabloti: błahahaha:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8851-Kopia.jpg[/IMG]
  24. [url]http://img23.imageshack.us/img23/3037/dsc03623z.jpg[/url] jak tam jest pięknie:crazyeye::loveu:
  25. [quote name='puzzle']Madra kobieta!:loveu::evil_lol: za Fabiowe lepsze zycie:drinking:[/quote] i ja wypiję:multi: Ja się niz zgadzam, chce docelowo dwa psy, TZ jest uczulony na koty:-(
×
×
  • Create New...