-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
a ja po uszach:diabloti::eviltong: zdjęcia śliczne, a 3 BC:loveu:
-
[quote name='puzzle']Moja w szyjce ma niecale 40cm... pokusilabym sie dla obu, bo bardzo mi sie spodobaly jak zobaczylam na zywo, ale dla Scoob'a w ogole nie ma rozmiaru, a mala ma waziutka szyjke. Poki co nikogo chetnego nie widze, ale popytam;). Smyczke masz identyczna jak czerwona? Ogladalam i trzymalam i jest wygodna, a ja teraz do siwej mam tasiemke co sie w rece wbija:roll:, ale dopracujemy jeszcze:cool3:. W razie gdyby ktos mial jakies info, to szukam wygodnej, rozowej smyczy:diabloti:, kolor jak najitensywniejszy:evilbat:.[/quote] dokładnie identyczną:loveu:uwielbiam te smycze:loveu:innych sobie nie wyobrażam:shake: jak znajde jakiś róż oczoje..ny to będę o Tobie pamiętała:evil_lol::diabloti::loveu:
-
bażanty fenomenalne:loveu:a ja widziałam ich więcej:diabloti:
-
makro powala:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale fajniusi czort:evil_lol: i jaką ma bielusią brodzie:crazyeye::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='puzzle']Udalo Ci sie upolowac gdzies ta niebieska:razz:, wyglada slicznie:loveu:, na szele tez sie pokusilas:razz:? [/quote] nio, ale ma ją na sprzedaż(gass miała ją ze 20min)jest za duża niestety, a M;)ma 50cmx2cm.Może znasz kogoś kto chce kupić?:razz:Całe 15zł:p Już poluje na identyczna tylko mniejszą :evil_lol: a i mam taką smyczke- kolor jest na żywo naprawde fajniusi(ciut ciemniejszy niż na focie)
-
Ale on był u mnie tylko jedna noc;) Idziemy jeszcze na spacerek we wtorek chyba i niestety w środę chłopiec leci już do domku:-( Weny nie mam ale serdeczne życzenia Wam składam:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/kartka4.jpg[/IMG]
-
:calus::kciuki:jesteśmy z Wami:kciuki::calus:
- 21590 replies
-
[quote name='Bonsai']A udały się jakieś Piegowe zdjęcia? :cool3:[/quote] coś tam wyszło;)dziś postaram się wstawić:p [B]Justa,[/B]mega słodziak co:loveu: a teraz wasza ulubienica:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gassira.jpg[/IMG]
-
ale słodko- przytulaski:loveu:
-
a To od Ewci dla Was wszystkich!!!!!!!!! 22:35:14 [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][IMG][URL]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/byle%20co/aaaaaaaa.jpg[/URL][/FONT][/COLOR]
-
ja tu pierwszy raz, ale zdecydowanie na dłużej:loveu: cudne zdjęcie:p [url]http://i41.tinypic.com/2vkao9h.jpg[/url]
-
Ja też jestem pierwszy raz:diabloti:psiaki piekne!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że galeria znów nabierze życia:p
-
Dziękuję:loveu:Uważaj bo jeszcze skorzystam:diabloti: świetne zdjęcia w ruchu:loveu:
-
ja też nie widzę zdjęć:placz:
-
[quote name='malawaszka']:mdleje: idealni oboje :loveu::loveu::loveu:[/quote] to DOBRANOCKA [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zzzzzzu-Kopia.jpg[/IMG]
-
SUPER:multi::multi::multi: Trzymam kciuki za odpędzenie LENIA:diabloti:
-
[quote name='madzior_ka']Własnie byłam u fryzjera, fakt, że pod koniec miał robioną głowe i uszy i na tym skupiła sie cała uwaga i juz nie dopatrzyłam, ale chyba mu to celowo zostawiła heh nieźle bo czesała i czesała te nogi.... no nic wazne ze maszynke miała bo sama bym ze swoim sprzetem obecnie z nim nie poradziła, ale w takim razie lada dzien to poprawie - chyb tak jak czerwoną linie narysowałam byłoby lepiej prawda?[/quote] spytaj ją kiedyś w jakim celu zostawia na udzie włos:diabloti:chętnie sie dowiem;) zetnij do czerwonej i nam zaprezentuj- zobaczymy co dalej:evil_lol: A psisko i tak napewno lepiej się czuje tak jak jest teraz niż w tych kudłach:p
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
i ja też:evil_lol::eviltong: wpadłam na świetny pomysł:diabloti: Jak już tak skrróciłas włos Pepuli to zciachaj jej też na głowie:razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
pozbyć się tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ty byłaś u fryzjera z nim? Bo jeśli tak to powinnaś iść na poprawe, albo zwrot kasy bo uszy rozumiem(nie chciał dać)głowe też zrozumiem, ale to udo to już przegięcie:crazyeye:
-
No to jak Wam się podoba to mam jeszcze:razz: Gass:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/da.jpg[/IMG] Zu:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zuz.jpg[/IMG] razem:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/razem.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img21.imageshack.us/img21/9868/dsc0077dpq.jpg[/url] chyba ktoś by coś zjadł:evil_lol::diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
oj nagadała:evil_lol:ale było warto:loveu:
-
o bociany:crazyeye:a co one tam robią:razz:czyżby dzielnicowy sie kręcił blisko Ciebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Dziś byłam na długasnym spacerku:razz: Mój kochany brudny zaroślak:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gass1.jpg[/IMG] śliczny Zu:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zuniek.jpg[/IMG]