-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
:pDOBRANOC:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8787-Kopia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8751-Kopiakopia4.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8859-Kopia.jpg[/IMG]
-
czy ja Ci już kiedyś mówiłam że to Twoje cczarne to piękne jest:loveu:
-
błahahahha:evil_lol::diabloti:jesteście niemożliwe:evil_lol: a na foty czekam z niecierpliwością:diabloti:
-
[url]http://img3.imageshack.us/img3/1213/dsc2647i.jpg[/url] poprostu miodzio:loveu::loveu::loveu: mama namawia mnie na kota:diabloti::roll::evil_lol:
-
Gass powinna dostać cieczkę jakoś na wystawę w Katowicach:diabloti:błagałam:evil_lol:Wstrzymała się:razz:teraz miał być ZU(tak się wabi ten pies)!Błagałam:evil_lol:i jak prawdziwy sznaucer już nie posłuchała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Justa, błahahah jaka zmokła kura kochana:loveu: weszka, wiedziałam, że będę miała dużo pracy ale kurcze chciałam to zrobić:roll:widać gass dyktuje warunki kiedy następny sznaucer się u nas pojawi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Doginka, ake ona ma takj już od dłuższego czasu:evil_lol:liczyłam, że jeszcze tydzień się wstrzyma;)
-
ale fajne te wspólne zdjęcie:loveu:
-
e tam foty:roll:dziś się wkurzyłam, bo od poniedziałku na tydzień miałam mieć dwa psy i bardzo się cieszyłam:multi:ale co moja kochana Gass chyba podświadomie stwierdziła, że ona innego psa w domu nie chce:shake:i dziś dostała cieczkę:angryy:
-
[quote name='LeCoyotte']tu jest bardzo dobra strona [URL="http://www.lagom.nl/lcd-test/"]LCD monitor test images[/URL][/quote] strona super:multi::thumbs: ale jak wlazłam w coś to:shocked!: musze sobie wszystko ustawić:evil_lol:
-
[quote name='LeCoyotte']:hmmmm: uruchomiłem swoje miliardy szarych komórek, ale nie pamiętam jaki bajer:shake::evil_lol: kalibracja kolorów?:hmmmm:[/quote] zdecydowanie chodzi mi o kalibrację:cool2:
-
No właśnie obrabiałam je na tym ciemnym i tu jak je zobaczyłam to sie zdziwiłam:crazyeye: Kjot a Ty kiedyś wstawiałeś w wątku foto taki fajny bajer z kolorami:loveu:masz to jeszcze gdzieś?:p
-
spacerek się udał:loveu:oby więcej takich:multi: Ja moż zdrowotnie kiepsko, ale na następnu się poprawię:razz: mam do Was pytanie- pracuje na 2 kompach i na każdym mam inne te foty:angryy:Na jednym są dość ciemne, a na drugim jaśniutkie:roll:możecie mi napisać jak wy je widzicie? Gass [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gassojoh.jpg[/IMG] Gala [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nskndkjgn.jpg[/IMG] Koffee [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_9020.jpg[/IMG]
-
[url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_8559aa.jpg[/url] świetne:loveu:ale stanowczo więcej poproszę:diabloti:
-
oj obiecałam bo miała być inna:roll:cieszmy się że białe g... z nieba nie leciało:evil_lol::evil_lol::evil_lol: super focisze:loveu::loveu::loveu: a Gass rzeczywiście za małymi patyczkami nie wskoczy nawet:shake:a więc wrzuciłam jej kłode,wlazła, ale stwierdziła będąc na miejscu że też jest za mała:evil_lol:i wyłowiła co wyłowiła:evil_lol: Galinka:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gala1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gala2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doginka']Dodam, że zrobiłam jej brwi(dzielone) a nie grzywkę:cool3::diabloti:[/quote] widzę:eviltong:hHhHAAAHAHHAHA, ALE PASUJĄ DO NIEJ;)
- 21590 replies
-
Sylwia naprawdę super Ci wyszła:crazyeye::loveu::loveu::loveu:
- 21590 replies
-
KOJOT WSZYSTKIEGO NAJ:loveu::loveu::loveu:
-
szkoda, że mnie tam nie było:diabloti:ubaw po pachy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img511.imageshack.us/img511/9672/dsc0133o.jpg[/url] No proszę,jaka profesjonalna pozycja wystawowa:razz::diabloti: ale zapomniałaś ją wysuszyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
śliczna mordka:loveu::loveu::loveu: Justa odezwij sie do mnie wieczorem na gg:razz:bo spacer jak najbardziej aktualny:loveu:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
ariss replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
ale się za ta rudą stęskniłam, gdzieś mi Was wywiało:crazyeye: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
człowiekowi aż humor się poprawia jak patrzy na takie słoneczne foty:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no nie mialby byc foty:razz:ale jak nie wierzycie, to nie ma:eviltong: albo macie:razz: moja dominantka:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g4.jpg[/IMG] szalone gonitwy [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/w1.jpg[/IMG] moja miłość:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g2.jpg[/IMG] kumpela kochająca drapanko:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/b3.jpg[/IMG] no i sredniak czarny, sunia ale zapomniałam jak się wabi:oops: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/s.jpg[/IMG]
-
[B]eria,puzzle[/B] on będzie u mnie około 5 dni:razz:będe z nim troszkę pracować, bo łobuz straszny jest podobno:evil_lol: A że Gass grzeczna to mi pomoże małego szkolić, bo ona sroga baba jest:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='eria']dzień dobry prima aprilisowo :multi: a to chyba kawał właśnie jest z okazji 1 kwietnia :evil_lol: na e-sznaucerach :[/quote] też to widziałam:evil_lol::diabloti: