Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Ja też bym za tym była tylko chciałabym żeby Gosia się wypowiedziała w kwestii tej suchej karmy - można wtedy wszystko razem zamówić... Jak Gosia nic nam tu nie napisze to jutro do niej zadzwonię i o wszystko wypytam ;). A później napiszę oczywiście na wątku :lol:.
  2. Dopiero trafiłam do ślicznego czarnulka i już się w nim zakochałam :loveu:. Będę mu bardzo, bardzo kibicowała :p Nawet pozwoliłam sobie "skraść" jego banerek do podpisu :lol:
  3. [quote name='miki27']Wszystkie kotki łaćznie z Ich mamusią są w domkach stałych:)[/QUOTE] Super!!!!!!!!
  4. http://www.krakvet.pl/royal-canin-renal-430g-p-949.html W Krakvecie jest teraz promocja na te puszki - są po 9,49 zł. Może jednak zamówimy więcej od razu? A czy suchą karmę "nerkową" Mikunia ma jeść? Może jeść? Bo może jej suchą też kupić od razu np.tak na początek 2 kg? I do tej suchej-jakby nie chciała jeść samej - dodawać np. kurczaka czy jakąś puszkę? Gosiu co Ty na to????????
  5. A Czarka nie dałoby się wysłać do Kasi, do Czarki??????????To dopiero byłaby psia radość - nie dość że super warunki to jeszcze razem....
  6. [quote name='Monika z Katowic']ZuziuM! Bardzo dobrze zrobiłaś, bo leki były potrzebne Mikuni natychmiast! Życzę kochanej Mikuni zdrowia na Święta i po Świętach.:tree1: Mogę się tylko podpisać pod tym co napisała Monika. Widzieliśmy, że te leki trzeba kupić. Mamy na to środki więc absolutnie bez sensu byłoby jakieś czekanie. Tobie kochana ZuziuM wielkie podziękowanie za to, że pojechałaś do Jeleniej Góry i tak szybko wszystko załatwiłaś:loveu:. Zaraz będę robiła przelew za Hotelik Mikuni to od razu przekażę te 120 zł. za leczenie. A puszeczki to zaraz posprawdzam w necie i może coś wymyślimy :lol:. Najważniejsze żeby nam się stan Mikuni poprawił.....
  7. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  8. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  9. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  10. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  11. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  12. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym jeszcze na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  13. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  14. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym jeszcze na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  15. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym jeszcze na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  16. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym jeszcze na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  17. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym jeszcze na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  18. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym jeszcze na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  19. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  20. :tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1:
  21. Wiadomość,ze leki na pęcherz pomogły to fajna wiadomość ale ja też bym bardzo już chciała żeby była jakaś choćby nieduża poprawa z łapkami....... Mikuniu trzymamy mocno kciuki za ciebie psinko..... Agatko - bardzo serdecznie dziękuję za serce dla tyszaków!!!!!!
  22. Magda dostałam PW od Winter7 - przenosi swoją deklarację z Deri na Rockiego - mamy kolejne 20 zł.:multi:
  23. Wczoraj rano rozmawiałam z Gosią to na razie poprawy nie było. Gosia szykowała się do przeniesienia Mikuni do domu. Liczymy, że po tych lekach, które teraz ostatnio Mikunia dostała będzie mogła się normalnie załatwiać..... Zaciskamy kciuki i czekamy na poprawę zdrówka....
  24. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dzwoniła dziś Pani ze Słupska, decyzja adopcyjna jest na TAK:p Jednakże z zabraniem Bimka jeszcze trzeba poczekać- kwestia remontów i przeprowadzki opóźnia się , Państwo w tej chwili mieszkają na walizkach i nie jest to czas na adopcję , gdzie Bimkowi trzeba będzie poświecić czas. Pani powiedziała, że jest to kwestia miesiąca, półtora. Tak więc czekamy - wiem , że jeszcze różne rzeczy mogą sie zdarzyć i będę przeszczęśliwa jak już na pewno pojedzie..ale teraz też już troszkę pozwolę się Wam pocieszyć;)[/QUOTE] To wpis z 09.09.2011r. Ja to już powoli tracę wiarę w TEN domek. Ciągle coś i to już taki szmat czasu......A czy on ma jeszcze jakieś ogłoszenia? Bo może nikt nie dzwoni bo ogłoszeń albo nie ma albo gdzieś daleko pospadały bo dawno były robione..... Może jestem jakaś naiwna ale jak chcę mieć psa to robię wszystko żeby go mieć... A tu najpierw dom, później płot, który w końcu i tak nie jest zrobiony, teraz goście i święta,później będzie pewnie Nowy Rok i karnawał a jeszcze później wakacje i wyjazdy....... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
×
×
  • Create New...