-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Malusi czarny DIABEŁEK teraz LILO juz w swoim DOMU
AlfaLS replied to bros's topic in Już w nowym domu
Dopiero trafiłam do ślicznego czarnulka i już się w nim zakochałam :loveu:. Będę mu bardzo, bardzo kibicowała :p Nawet pozwoliłam sobie "skraść" jego banerek do podpisu :lol: -
http://www.krakvet.pl/royal-canin-renal-430g-p-949.html W Krakvecie jest teraz promocja na te puszki - są po 9,49 zł. Może jednak zamówimy więcej od razu? A czy suchą karmę "nerkową" Mikunia ma jeść? Może jeść? Bo może jej suchą też kupić od razu np.tak na początek 2 kg? I do tej suchej-jakby nie chciała jeść samej - dodawać np. kurczaka czy jakąś puszkę? Gosiu co Ty na to????????
-
Milanówek - najpilniejsze adopcje. Żegnamy Weteranów Schroniska [*]
AlfaLS replied to Szalony Kot's topic in Już w nowym domu
A Czarka nie dałoby się wysłać do Kasi, do Czarki??????????To dopiero byłaby psia radość - nie dość że super warunki to jeszcze razem.... -
[quote name='Monika z Katowic']ZuziuM! Bardzo dobrze zrobiłaś, bo leki były potrzebne Mikuni natychmiast! Życzę kochanej Mikuni zdrowia na Święta i po Świętach.:tree1: Mogę się tylko podpisać pod tym co napisała Monika. Widzieliśmy, że te leki trzeba kupić. Mamy na to środki więc absolutnie bez sensu byłoby jakieś czekanie. Tobie kochana ZuziuM wielkie podziękowanie za to, że pojechałaś do Jeleniej Góry i tak szybko wszystko załatwiłaś:loveu:. Zaraz będę robiła przelew za Hotelik Mikuni to od razu przekażę te 120 zł. za leczenie. A puszeczki to zaraz posprawdzam w necie i może coś wymyślimy :lol:. Najważniejsze żeby nam się stan Mikuni poprawił.....
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
:tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1: -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
AlfaLS replied to kaa's topic in Już w nowym domu
:tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1: -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
:tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1: -
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
AlfaLS replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
:tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1: -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
:tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1: -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
AlfaLS replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym jeszcze na ten wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1: -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
:tree1::tree1::tree1: Wszystkim zaglądającym na wątek życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt a naszym kochanym czworonożnym przyjaciołom życzę żeby zawsze miały przy sobie kogoś kto je bardzo, bardzo kocha.....:tree1::tree1::tree1: -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Magda dostałam PW od Winter7 - przenosi swoją deklarację z Deri na Rockiego - mamy kolejne 20 zł.:multi: -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
AlfaLS replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Dzwoniła dziś Pani ze Słupska, decyzja adopcyjna jest na TAK:p Jednakże z zabraniem Bimka jeszcze trzeba poczekać- kwestia remontów i przeprowadzki opóźnia się , Państwo w tej chwili mieszkają na walizkach i nie jest to czas na adopcję , gdzie Bimkowi trzeba będzie poświecić czas. Pani powiedziała, że jest to kwestia miesiąca, półtora. Tak więc czekamy - wiem , że jeszcze różne rzeczy mogą sie zdarzyć i będę przeszczęśliwa jak już na pewno pojedzie..ale teraz też już troszkę pozwolę się Wam pocieszyć;)[/QUOTE] To wpis z 09.09.2011r. Ja to już powoli tracę wiarę w TEN domek. Ciągle coś i to już taki szmat czasu......A czy on ma jeszcze jakieś ogłoszenia? Bo może nikt nie dzwoni bo ogłoszeń albo nie ma albo gdzieś daleko pospadały bo dawno były robione..... Może jestem jakaś naiwna ale jak chcę mieć psa to robię wszystko żeby go mieć... A tu najpierw dom, później płot, który w końcu i tak nie jest zrobiony, teraz goście i święta,później będzie pewnie Nowy Rok i karnawał a jeszcze później wakacje i wyjazdy....... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu