-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
KOchani kasę, która pozostała nam po Uranku - oprócz 220 zł., które wcześniej przekazałam Magdzie222 na Dagusię - rozdysponowałam następująco: - 223,50 zł. na Deri - 440 zł. na Weteranki - Abrę i Magnatkę. [B]Tym sposobem konto Uranka to 0 zł. A ja jeszcze raz bardo dziękuję wszystkim, którzy pomogli finansowo temu psiakowi - dzięki Wam kochani ten psiak nareszcie jest szczęśliwy!!!!! [/B]
-
Ja też już się nie mogę doczekać nowych fotek Mikuni - niby wiem, ze pewnie niewiele się zmieniła ale zawsze to fajnie ja oglądać :lol:. Na konto Mikuni wpłynęło: - od Moniki z Katowic 10 zł., - od Nikusia 35 zł., - od Livki 10 zł., - od Jolanty08 10 zł., - od Teresy Borcz 20 zł., - od Magdy222 15 zł., - od Grosziwa 60 zł. / za dwa miesiące/, - od AlfyLS 35 zł., - od siostry AlfyLS 15 zł., Razem: 210 zł. Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty!!!! . Dziś robię przelew za Hotelik / 340 zł./ i Mikuni zostaje na koncie 83 zł.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Majku, przepraszam - wczoraj nie miałam netu :shake:. Dziś nadrabiam zaległości :lol:. Na konto naszych kochanych Weteranek wpłynęło: - od Randy 30 zł., - od Diany79 10 zł., - od Ankity 24 zł., - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Agaty51 40 zł., - od Majka33kraków 100 zł., - od Ma6dy 40 zł., - od Magdy222 20 zł., - od Tymotei 25 zł., - od Grosziwa 20 zł.- deklaracja jednorazowa :lol:, - od Sabiny02 50 zł./ za dwa miesiące/, Razem: 384 zł. [B]Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty!!![/B]. 9.11.2011r. zapłaciłam za kolejny miesiąc pobytu naszych suczek w Hoteliku / 640 zł./. Dodatkowo pozwoliłam sobie - nie było protestów na wątku Uranka, który ma DS - przenieść ze środków zebranych przez niego na Hotelik całe 440 zł. na nasze suczki. Dzięki temu dziś nasze suczki mają na koncie 737 zł. :multi::multi::multi: [B]Szczególnie dziękuję Cioteczkom Ankicie i Ma6dzie za przeniesienie swoich deklaracji z Uranka na nasze sunie i Cioteczce Gosziwo za wspomaganie groszem naszych suczek !!! [/B] [B]Przypominam też o trwającym bazarku dla Weteranek z fantastycznymi darami od Malibo57 :lol:. Zapraszam!!!![/B] -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']100 złoty już doszło alfals?,bo za czerwiec zaległość już zapłaciłem.jeszcze sporo do spłaty,ale powoli ureguluje,moja wina że są braki.[/QUOTE] Doszło :lol: Wieczorkiem będzie pełne rozliczenie bo już mam wyjaśnioną "hurtową" wpłatę od Grosziwo i mogę jej kasę rozpisywać na nasze konkretne tyszaki :lol:. -
[B]Ja wiem, że Magda wczoraj w nocy i dzisiaj poruszyła niebo i ziemię żeby znaleźć jakiś tymczas dla Atosa.[/B] Wiem ile ją to nerwów i zdrowia kosztowało więc twierdzenie, że ona czegoś nie usłyszała, nie zrozumiała jest co najmniej dziwne. Rytko a może to Twoja siostra będąc zdenerwowana sytuacją z Mamą czegoś nie usłyszała czy źle zrozumiała? Przecież to ona była zdenerwowana bo to Jej Mama była i jest ciężko chora!!!! Wszytko razem nie zmienia faktu że o domowy tymczas jest trudno. Takich miejsc nie znajduje się w dzień czy dwa. I chwała Kasi Przystał że zechciała przyjąć Atosa do siebie. Bo że w tym dotychczasowym domu raczej nie powinien zostawać to przynajmniej ja nie mam wątpliwości... Biedny Atosek - nawet nie wie co się wokół niego dzieje....
-
I co z Atosem? Jak sytuacja?
-
[quote name='kaja555']kurcze! to jest na kilka dni czy jak?[/QUOTE] Magda wczoraj mówiła mi że Atosa ma dzisiaj zabrać z DT. Dobrze by było gdyby się udało znaleźć jakiś DT czy hotelik na dłużej ale jak się tak szybko nie uda to samo zabranie psiaka na kilka dni ratuje sytuację. Bo daje czas na szukanie... DT postawił Magdę pod ścianą - albo zabiera Atosa albo pies będzie odwieziony do schroniska... Jaszko, nie Ty jedna nie rozumiesz tego wpisu :p.
-
Na konto Deruni wpłynęło ostatnio: - od Isiak 10 zł., - od Ranias 10 zł., - od Marudy666 15 zł., - od Kado 20 zł. / za dwa miesiące/, - od Agaty51 20 zł., - od Kaji555 10 zł., - od Magdy222 25 zł., - od Grosziwa30 zł./ za dwa miesiące/, - od AlfyLS 30 zł., - od siostry AlfyLS 40 zł., - od Sabiny02 50 zł. / za dwa miesiące/ - od Javeny 10 zł. Razem: 270 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty!!!!!!. Na konto Deruni pozwoliłam sobie też przenieść 223,50 zł. jako spadek po Uranku, tyszku, który jest już w DS. W związku z tym po zapłaceniu 8.11.2011r. za Hotelik nasza Derunia ma dziś na koncie 352,65 zł. Przy okazji bardzo dziękuję jeszcze raz Ranias i Kaji555 za przeniesienie swoich deklaracji z Urana na Derunię. Tym sposobem naszej suczce brakuje tylko 14 zł. deklaracji stałych - ale postaramy się z tym coś zrobić ;). Mam już nawet plan :evil_lol:.
-
Ale się narobiło :shake:
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Kochani jutro po południu i w sobotę oraz niedzielę pracuję. Nie mogę w tej pracy wchodzić na dogo - bardzo proszę o czuwanie nad bazarkiem!!!!!! Ja w nocy wszystko będę aktualizowała ale podnoście żeby nie spadł za nisko :lol:. Link do bazarku w moim podpisie ;) -
Ja sobie Kamysia tylko podczytuje ale za to bardzo systematycznie i jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to też jestem za przeniesieniem Kamysia. Przede wszystkim ze względu na rejon Polski - w Polsce centralnej naprawdę łatwiej o domy... U Sylwiaso, jak czytałam na kilku wątkach psiaki mają super!!! A jeszcze Cioteczki łowickie często tam przybywają żeby pochodzić z psiakami na spacerki :lol:. Super, że ktoś to wymyślił, super że chcecie zrealizować!
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Dzięki, Alfa:loveu: Dodałaś już tutaj? [url]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazark%C3%B3w?p=17999514#post17999514[/url][/QUOTE] Już dodane :lol: -
Kochani zapraszam serdecznie na bazarek z darami od Malibo57. Piękne dary aż się wszystko prosi żeby kupować :lol:. Dochód dla naszych tyskich Weteranek: Abry i Magnatki. Zapraszamy do kupowanie ale podnoszenie też bardzo, bardzo wskazane ;-). Bazarek: http://www.dogomania.pl/threads/217211-Super-rzecz!-Dla-psa-i-opiekuna-%29.-Na-Weteranki-do-02.12.11r.-do-godz.-22.00?p=17936364#post17936364
-
Kochani zapraszam serdecznie na bazarek z darami od Malibo57. Piękne dary aż się wszystko prosi żeby kupować :lol:. Dochód dla naszych tyskich Weteranek: Abry i Magnatki. Zapraszamy do kupowanie ale podnoszenie też bardzo, bardzo wskazane ;-). Bazarek: http://www.dogomania.pl/threads/217211-Super-rzecz!-Dla-psa-i-opiekuna-%29.-Na-Weteranki-do-02.12.11r.-do-godz.-22.00?p=17936364#post17936364
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Alfa, masz zapchaną skrzynkę.[/QUOTE] Już troszkę oczyściłam ;). Kochani zapraszam serdecznie na bazarek z darami od[B] Malibo57[/B]. Piękne dary aż się wszystko prosi żeby kupować :lol:. Dochód dla naszych Weteranek. Zapraszamy do kupowanie ale podnoszenie też bardzo, bardzo wskazane ;). Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217211-Super-rzecz!-Dla-psa-i-opiekuna-%29.-Na-Weteranki-do-02.12.11r.-do-godz.-22.00?p=17936364#post17936364[/url] -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Alfa, kochana, będzie ten bazarek?[/QUOTE] Kochana, zdjęcia już wstawione, kończę wycenę i opisy - jutro będę chciała Ci podesłać do akceptacji... Przepraszam, ze tak długo mi z nim zeszło ale złapałam dodatkową robotę / rachunki za weta mnie wykończą finansowo niedługo :angryy:/ i ciągle brak mi czasu :oops:. Ale mam nadzieję, ze jutro już ruszymy...... -
[quote name='UBOCZE']Piękne fotki i widać, że już to ten dom!:multi::multi::multi: Zaraz je przenoszę na FB.;) Magda albo Lidka, czy możecie przywrócić mnie u Uranka jako współadmina, bo sam się niepotrzebnie z tej funkcji wykasowałem. Albo same zmieńcie tytuł, bo tam jeszcze wszyscy trzymają kciuki za aklimatyzację...[/QUOTE] A jak to się robi?????????
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
AlfaLS replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Ja też zaciskam palce z całych sił!!!!!!!!!! -
No to wygląda na to że nasz Uranek w końcu wylądował tam gdzie jego miejsce - w swoim domu, ze swoją kochaną rodziną !!!!!!!! Sami nie wiecie jak bardzo się cieszę że temu psiakowi po tylu trudnych latach w schronisku wreszcie się udało i trafił na [B]swoich ludzi[/B], którzy dali mu dom i naprawdę pokochali..... Super wiadomości!!!!!!! Już się nie mogę doczekać fotek ;).
-
To chyba jutro ta ważna wizyta :lol:. Cioteczki a może uda Wam się namówić rodzinkę Urankową żeby nam tu coś napisali a jak to dla nich zbyt kłopotliwe to niech chociaż podeślą komuś na mejla jakieś wieści lub fotki.... My ciągle chcielibyśmy coś nowego wiedzieć. Do mnie np. mogą zawsze napisać na [email][email protected][/email] i ja z przyjemnością wstawię na wątek....... Poproście pięknie w naszym imieniu...... Albo weźcie mejla od nich to się tak od czasu do czasu przypomnimy ;)