-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Cudak a może znasz Ty albo ktoś inny kogoś z Wolina albo bliskich okolic Wolina? Potrzeba jest wizyta przedadopcyjna dla małej suczki z Nowego Targu i druga w Koszalinie dla małej starej suczki ze schroniska w Mielcu. Wątek suczki z Mielca na dogo: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230130-MIELEC-Biedna-malutka-MONIA-czeka-schronisku-od-2002r-Czy-zdążymy-jej-znaleść-dom[/URL] Czy ta z Nowego Targu ma wątek to nawet nie wiem... Bardzo proszę o pomoc........ -
[quote name='Sabina02']Bardzo bym Cie prosila zebys sie zapytala. :modla:Ja nie mam koteczka i na Miau nie jestem zarejestrowana.[/QUOTE] Ok, napiszę o tym na miau, jak będą potrzebne szczegóły / adres, telefon/ to będę tu pisała :lol:. A koteczki ja mam 3 i teraz 4 maluchy do oddania - mogę Cię zasilić :evil_lol:. O matko pomieszałam wszystko....w tych moich wpisach an miau... Lecę prostować i za karę o Koszalin też zapytam :evil_lol:.
-
[quote name='Sabina02']O, to super! Koszalin i tak jest blizej niz Hamburg. ;) Ja oglaszam sunie Milke ze schroniska w Nowym Targu i jest na nia chetna Pani w Wolinie (kolo Świnoujścia). Mamy trudnosci ze znalezieniem kogos do wizyty pa, ale jest szansa na transport dla Milki od takiego chlopaka. Moze da sie to jakos polaczyc zeby Monia sie zalapala z Milka? To jest Milka: :) [URL]http://tablica.pl/oferta/schronisko-na-tzw-koncu-swiata-a-w-nim-zapomniana-istota-ID1n129.html[/URL][/QUOTE] Cioteczki jak chcecie to napiszcie na miau na wątkach ze Świnoujścia, może ktoś się wybierze... A jak nie to ja mogę wpisać.... Na dogo osób stamtąd nie kojarzę ale na miau są i fajnie działają :lol:.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Śliczna ta nasza Megunia :loveu:. Widać, ze jest szczęśliwa :lol:. Potwierdziłam wczoraj w rozmowie z Furciaczek. Operacja jutro. Bardzo proszę trzymajcie kciuki za Abrunię. Ja tam się denerwuję choć wiem że sunia będzie w najlepszych rękach i w czasie zabiegu, i po nim... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Różnie w życiu może być - może jest ważna przyczyna, że nie mają włączonego - np. wyjechali na chwilę za granicę i nie chcą ani sami płacić ani innych narażać na duże rachunki...Ja sama mam zawsze wyłączony telefon jak jadę do Niemiec... Jakby coś to ja się nie wycofuję, czekam tylko na znak i robię przelew :lol:. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Pomailowałam sobie z Panią z "DZ" :) Zamieszczam podsumowanie: [COLOR=#000000][FONT=Verdana]"w dzień powszedni ogłoszenie kosztowałoby- 13,84 zł. brutto, za dodatkowe 2,02 zł. brutto ogłoszenie ukazywałoby się również w internecie (oczywiście ze zdjęciem) nie mniej niż 7 dni, nie dłuż niż 30 dni.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Najbardziej poczytne jest wydanie piątkowe ( najwyższy nakład z całego tygodnia bo ok. 200 tys., natomiast dla porównania w czwartek ok. 58 tys., w pozostałe dni to ok. 40 tys.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]w piątek - 6 linii = 44,28 zł. + 2,02 zł. internet = 46,30 zł. brutto razem"[/FONT][/COLOR][/QUOTE] To teraz wszystko zależy od innych ;). Ja mogę dać na takie codzienne plus internet - na jedno lub dwa wydania. Albo ktoś zechce się dołożyć i kupimy mu takie na wydanie piątkowe. Wtedy ja dam połowę a jedna czy dwie osoby muszą dołożyć drugą połowę :lol:. Czy znajdzie się ktoś chętny??????? Z takiego ogłoszenia nasz Uran znalazł dom... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Magda ja wiem, że jesteśmy na minusie i to dużym :shake:. Tym bardziej musimy reklamować Rockiego. Jeśli możesz zorientuj się w tych cenach. Ja chętnie zasponsoruję takie codzienne wydanie bo to sądzę, ze udźwignę finansowo. Nie wiem ile kosztuje sobotnio-niedzielne ale może np. ktoś się dołoży i kupimy mu takie weekendowe? Korzystaj, bo niedługo odejdę z jednej pracy to już się tak na ochotnika nie zgłoszę :evil_lol:. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Magda a może damy mu jeszcze raz ogłoszenie do Dziennika Zachodniego? Teraz koniec wakacji, może się coś ruszy.. Mogłabyś się zorientować jak to wygląda cenowo? -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Wycinamy w nastepny czwartek. Przepraszam ale mialam koszmarnie zalatany okres ostatnio. Juz sie zaczynam stresowac;/[/QUOTE] To teraz wiem dlaczego tak nie mogłam się do Ciebie dodzwonić ;). Będę jeszcze próbowała :lol:. To ja też zaczynam się stresować :nerwy:. A jak tam nasza Abrunia? Co u naszej kruszynki słychać? -
[quote name='MTD']Babeczko wszystko robisz dobrze, bo ja nie widzę takiego wpisu nigdzie w Twoim profilu ("Ta wiadomość") także tylko Ty ją widzisz ;) jest porządek, naprawdę :)[/QUOTE] To fajnie :lol:. Jeszcze żeby i mnie to poznikało to byłoby super bo te 8 stron wiadomości na profilu stanowczo mi się nie podoba :cool3:.
-
To może i ja skorzystam z tego że mądre Cioteczki są na tym wątku... Proszę napiszcie mi jak się kasuje wiadomości z profilu??????? Wiem jak się kasuje wiadomości wysłane na PW ale tych z profilu tak na amen skasować nie potrafię :placz:. Dochodzę do "kasuj wiadomość", potwierdzam i... zamiast skasowane wiadomości mam tylko "Ta wiadomość została usunięta przez AlfaLS" :cool3:. Wkurza mnie to bo dostaję dużo zaproszeń na bazarki i teraz mam już 78 wiadomości w profilu. Nie chcę blokować otrzymywania tych zaproszeń czy innych wiadomości ale chciałabym to trochę posprzątać.... Zna ktoś patent na to??????? Bardzo proszę...
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
A może całe spodenki upaparać tą czeremchą? Będą w jednym kolorze :lol:. Jak nie chce zejść to jej dodać :evil_lol:. -
[quote name='Beta&Czata']Z naszego doświadczenia: kiedyś mieliśmy (przygarniętą w wieku 3-4 miesięcy) kundlicę. Był to nasz pierwszy pies, więc zero wiedzy (nie było internetu, książka jedyna na rynku (Psy, rasy i wychowanie Smyczyńskiego). Jak już miała chyba ze 2 lata, mój TZ chciał jej zabrać wyciągniętą ze śmietnika kość. Gama najpierw zaprezentowała uzębnienie z akompaniamentem warkotu, a gdy to nie poskutkowało - dziabnęła go w rękę (do krwi!). TZ, niewiele myśląc, odwarczał, wyszczerzył zęby i ugrysł ją (lekko) w ucho. Od tamtej pory nigdy nie warknęła na nikogo przy wyciąganiu jej z pyska różnych zdobyczy. Łypała tylko, usiłowała odwracać głowę, ale na zdecydowane "wypluj" - oddawała wszystko. Pozdrawiam Elżbieta[/QUOTE] Ja kiedyś bardzo dawno temu miałam kotkę. Też na początku mnie gryzła. Solidnie. Też nie bardzo wiedziałam co robić... I zrobiłam jak powyżej :lol:. Jak ona mnie ugryzła to ja ją też :evil_lol:. Parę razy i problem przestał istnieć... Ale czy to działa na psy tego nie wiem.., W każdym razie na moją Baśkę zadziało :lol:.
-
[quote name='paula_t']Nikt nas prawie nie odwiedza :([/QUOTE] Marianek ma stałe grono odwiedzających, nawet jak sie nie odzywają to zawsze na bieżąco czytają. Tak jak ja :lol:. A swoją drogą - doktór, który operował Marianka to musi być bardzo fajny człowiek. Żółty bandaż jest po prostu obłędny :lol:.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiaprzystał']Po przyjaciółce Meggi - Korze - zostało 170 zł spadku, który zgodnie z sugestią ( na wątku Koruni ) zostaje przekazane dla Meggi :-) i kilka fotek Meggi ;-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc07930o.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3143/dsc07930o.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Bardzo dziękujemy za te pieniądze :multi:. Bardzo się przydadzą. Ponieważ na wątku w kwestii operacji Abry wypowiedziała się tylko Malibo57 to - biorąc pod uwagę wcześniejsze posty i wypowiedzi innych - podjęłam decyzję, że robimy Abrze tą operację. Wiem, że w pewien sposób ryzykujemy. Jednak tak jak napisała Malibo, każda decyzja obarczona jest ryzykiem. Mnie wydaje się bardziej ryzykowne czekanie na zmiany i później, dopiero gdy one wystąpią, reagowanie. Jutro zadzwonię do Furciaczek i poproszę o umówienie na zabieg. Nie wiem tylko czy będzie ona teraz, czyli w miarę szybko, czy może będzie trzeba troszkę poczekać aż spadnie temperatura, bo takie upały chyba nie są zbyt dobre na gojenie ran. Ale o tym już niech decydują lekarze... Pozwoliłam sobie jeszcze raz wstawić to fotkę Meggi bo bardzo mi się ona na niej podoba :loveu:. [FONT=Verdana][quote name='majku33krakow']teraz nie mogę spłacić długu,bo nie mam pracy, 2 tyg przerwy mam,urlop przymusowy.[/QUOTE][/FONT] [FONT=Verdana]Majku, rozumiem, czasem tak w życiu bywa. [/FONT] -
Kochani bardzo dziękuję w imieniu Meggi za te pieniądze. Kwota 170 zł. zostanie nadal u Kasi a my przekażemy za kolejny miesiąc tylko różnicę w opłacie. Wychodzi na to, że nasze psie przyjaciółki pomagają sobie nawet wtedy gdy los je rozdzielił. Jeszcze raz w imieniu Meggi bardzo dziękuję :Rose::Rose::Rose:.
-
Babunia Kora- malutka staruszka pilnie szuka domu
AlfaLS replied to Bazyliszek's topic in Już w nowym domu
Kasia Przystał ma hotelik dla starszych psiaków, suczek. Sadzę, że u niej byłoby taniej niż u tej sąsiadki. Tylko to daleko od Inowrocławia bo okolice Bielska-Białej... Ostatnio miała wolne miejsce... Hotelik domowy i to taki że ze spokojem mogę go polecić. Mam tam "swoją" suczkę więc wiem jak jest :lol:. -
Mogę się tylko pod tym podpisać :lol:. Ja też FB jakoś "nie czuję" a dogo, nawet jak czasem złości, to za chwilę przyciąga....:p
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Kochani, przepraszam, że ja tu ostatnio tak mało bywał ale po prostu czasowo nie wyrabiam :oops:. Jednak postaram się jakoś zorganizować i poprawić... Od ostatniego rozliczenia na konto naszych Weteranek wpłynęło: - od Magdy222 20 zł. - od Tymotei 25 zł., - od Figi33 20 zł. - dwa przelewy po 10 zł. - od Randy 30 zł. - od Sabiny02 50 zł. / za dwa miesiące/, - od Malibo57 60 zł., - od Ankity 24 zł., - od Ubocza 30 zł. / za trzy miesiące/, - od NINKI1 60 zł. - od Nikisia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Agaty51 40 zł., - od Grosziwa 30 zł. / za dwa miesiące/, Razem:414 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty!!!! [/B]Ponieważ w tym czasie zapłaciłam za Hotelik Meggi 350 zł. / od 9.06. do 8.07.2012r./ i Abry 400 zł./ od 18.07.do 17.08.2012r./ to dziś nasze suczki mają na koncie 626,17 zł. [quote name='majku33krakow']możesz moje deklaracje zapisać od 30 zł do 100?[/QUOTE] Majku, nie bardzo wiem o co Ci chodzi...:niewiem: Na razie to od pół roku mimo deklaracji nie wpłacasz nic, nawet jakoś tak symbolicznie :shake:. Czyli Twoja deklaracja jest tylko na wątku a nie w realnym świecie... Sądzę, że nie mamy co liczyć na jakieś wpłaty od Ciebie i muszę się zabrać za solidne szukanie nowych ewentualnych sponsorów dla suczek bo inaczej to będę musiała je chyba zabrać do siebie bo na hoteliki absolutnie nam braknie....:wallbash: Co mi z tego, że deklarujesz 100 zł./ m-c jak ostatnia wpłata jest za listopad 2011r. czyli od samego Ciebie nam brak 800 zł.... Na dniach zrobię aktualne na dziś rozliczenie deklaracji i będzie wiadomo dokładnie na czym stoimy... [B]Kochani bardzo proszę - napiszcie co myślicie o ewentualnej operacji Abry. Ja to mam taką naturę, że bym wycinała wszystko co jest ewentualnie do wycięcia. Jednak sądzę, ze tu są osoby bardziej doświadczone ode mnie i bardzo liczę na Wasze podpowiedzi. Musimy się w jakąś stronę zdeklarować żeby Furciaczek wiedziała co ma robić: umawiać zabieg czy nie... A ja przy tym muszę wiedzieć czy robić na ekspres bazarek na operację czy mogę go rozbić troszkę wolniej... Bo przecież za operację musimy zapłacić a zapas kasy jest taki, że na kolejny miesiąc hotelikowania obu suczek nie wystarczy... [/B] -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
AlfaLS replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też pamiętam........... -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
AlfaLS replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Magdola wyślij Cudak ta karmę a mi podeślij numer konta. Ja zapłacę 13 zł. za przesyłkę :lol:. Ważne, żeby sunia miała co jeść...