-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Cudak tym maluchom zrób ogłoszenie na Tablicy - do mnie z tego najlepiej dzwonili. I moje maluchy już poszły. Jak nie masz czasu to podeślij mi fotki na adres [email][email protected][/email] - ja to ogłoszenie zrobię :lol:.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Tylko musisz się zorientować ile ich potrzebujesz, żebyśmy za dużo nie kupili :evil_lol:. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Mam info od Katarzyny09 - może nam kupić co chcemy w tej IKEI - mamy dać tylko sygnał :lol:. "Moja" cichbuda ma dostawy w sobotę, to wtedy jest najdrożej, pójdę na konkretny rekonesans tak koło środy. Mam jeszcze jedną na oku, tam w środę i sobotę jest wszystko po 1 zł. Zobaczę co tam wypatrzę. Kasy nie chcę - kociaki mają u mnie jeden zaległy bazarek, którego wciąż nie mogę dla nich zrobić :oops:. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Rozmawiałam dziś z Katarzyną09. Jak będzie potrzeba to podjedzie do IKEI w Gdańsku i koce kupi i nam przyśle :lol:. Tylko trzeba będzie określić jakie i ile. Ona tez podpowiedziała Jyska - w Szczecinie są wiec można zobaczyć jak to tam wygląda a mnie przyszły jeszcze go głowy ciuchbudy... Koło mnie akurat została nowa otworzona, wstąpię tam i zobaczę co i jakie jest. Moge oblecieć też inne w mieście tylko musiałabym wiedzieć ile tych kocy potrzeba i mniej więcej w jakiej cenie mogą być żebym po prostu nie przepłaciła... A ode mnie to i dostarczyć by było łatwiej... A czy przydałyby Ci się np. stare kurtki do tych budek? Mam coś takiego do wyrzucenia to może jeszcze tą zimę mogłyby "przepracować" zanim trafią na śmietnik... Mam też starą kołdrę tylko ją muszę najpierw spróbować uprać zanim kociakom oddam bo moje tymczasy niestety ją zaznaczyły... -
Kasiu opróżnij troszkę skrzynkę.......
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziewczyny o ile się nie mylę to Katarzyna09 jest z Gdańska, może ona by pomogła? Zaraz napisze do niej PW. Cudak a Iza71koty dała Ci jakieś koce? Ona ma jakąś zaprzyjaźnioną hurtownię... Sama od niej kilka dostałam dla moich małych kociaków z podwórka... Może ją poprosić? Na razie pisze do Katarzyny09 ... Niestety, musimy poczekać aż Kasia troszkę opróżni skrzynkę... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Na moje pytania o szczegóły zamieszczenia ogłoszenia dostałam od kogoś po drugiej stronie wyczerpującą odpowiedź... [I]"[/I][COLOR=#444444][FONT=Verdana][I]Wszystkie ogłoszenia w rubryce zwierzakowej ukazują się bezpłatnie, pozdrawiamy"[/I] [/FONT][/COLOR] i [I]"[/I][COLOR=#444444][FONT=Verdana][I]Proszę zajrzeć do naszej gazety, będzie Pani wiedziała."[/I] [/FONT][/COLOR] Hmm... W "DZ" byli bardziej uprzejmi i pomocni ;) Ale cóż darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ;) Kupię jutro "GW" i poczytam jakie są warunki. Szukałam na ich stronie internetowej, ale nic nie pisze tam na ten temat.[/QUOTE] Rzeczywiście wyczerpujące odpowiedzi :cool3:. Mam przed sobą jakieś wczorajsze wydanie Wyborczej. Kupiłam bo książkę o biznesie w necie dodawali ale chyba jakaś ułomna jestem bo nic tu na temat ogłoszeń zwierząt nie ma :razz:. Chyba, ze te informacje są w jakimś konkretnym dniu... A kiedy Rocki będzie w tym Dzienniku Zachodnim? Bo się zastanawiam czy mu Tablicy nie wyróżnić... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Pomyśl jeszcze o tej Wyborczej.... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
No Magda weź się za to ogłoszenie w gazecie, weź.... -
[quote name='halcia']Dopiero teraz udało mi sie dodzwonic do Pani z W-wy.Opisałam Gienie,jej dolegliwosci,jej zachowanie.Pani mieszka na 2 pietrze,ale twierdzi,ze da rade znosic Gienie.Gienia większosc dnia spędzałaby w ich sklepiku,czyli pater.Pani prosiła o organizowanie transportu.Wstepnie na Ursynów gdzie przebywaja w sklepie.I jak bedzie transport kontaktuje sie dalej....Pani wysłuchała wszystkiego i dalej jest zdecydowana pomóc psiakowi w potrzebie,choc myslała o mniejszym.A i twierdzi ,ze jesli Gieni ten guzek nie przeszkadza,to w tym wieku dała by jej spokój z operowaniem,a jesli by sie powiekszał to zoperuje TAK ZE SZUKAMY TRANSPORTU DO W_WY Jezu,choc dalej nie wyobrazam sobie noszenia Gieni z II pietra.Ale Pani mówi,ze da rade.MOze na jakims kocyku z kims....o matko zaczynam panikowac. A wyglada na to,ze Pani nie mieszka sama,tel.odebrała chyba córka,wypytała w jakiej sprawie i wtedy podała Pani słuchawke.[/QUOTE] Ja nosiłam na 4-te piętro sunię co prawda 14-to kilgoramową ale ja też niewielkiej postury... Sądzę, że Pani da radę :lol:. A tak prawdę mówiąc to myślę, że Gienia w swoim domku, zaopiekowana, może wzmocniona jakimiś lekami czy witaminami sama będzie chodziła po schodach :lol:. Moze powolutku ale sama. Dwa piętra to nie koniec świata... Dajcie jej tą szansę bo inna może się dla tej biednej suni nie trafić. Mało ludzi z takim sercem dla chorych psiaków...
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']ja wpłacał będę alfaLS i powoli wychodził z długu,czyli na razie skupie się na 100zł co miesiąc,powoli dług będę zwracał,życie czasami nie współpracuje z człowiekiem tak jak się chce. te nasze weteranki i tak są bardzo ładnie finansowo prowadzone bo większośc psiaków zadłużona jest.[/QUOTE] Majku - ta kasa jest bardzo iluzoryczna - to niby ponad 400 zł. ale to jest na opłatę za Hotel dla jednej suni na jeden miesiąc... A druga? A poza tym - zwróć uwagę - kilka osób wpłaciło na 2-3 m-ce do przodu czyli powinien być zapas, a my tą kasę wydajemy bardzo na bieżąco... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
To pozwalam sobie na mały raport finansowy :lol:. Na konto Weteranek wpłynęło: - od Diany79 30 zł. / za trzy miesiące/, - od Sabiny02 50 zł. / za dwa miesiące/, - od Taks 300 zł. / za trzy miesiące/, - od Figi33 10 zł., - od Malibo57 60 zł., - od Nikusia 10 zł., - od Livki 15 zł. - od Grosziwo 30 zł. / za dwa miesiące/, - ze Skarpety Talcott całe 240 zł. dla obu suczek - a to dzięki Magdzie222, która poprosiła Skarpetę o pomoc. Razem: 745 zł. Bardzo, bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! Ponieważ 10.09. zapłaciłam 350 zł. za Hotelik Meggi a dziś, 17.09. 400 zł. za Hoteli Abry to suczki mają dziś na koncie 476,17 zł. Ostatnio się zastanawiałam tu na wątku nad wpłatami Randy, która przekazała nam 2 razy po 60 zł. choć jej deklaracja miesięczna to 30 zł. Randa zdecydowała, że - choć ona pomyłkowo zrobiła dwa przelewy - to cała kasa zostaje dla Weteranek. Bardzo dziękujemy!!!! Dla nas każdy grosz się liczy, tym bardziej aż tyle!!!! I bardzo dziękuję Dianie79, która szybko zareagowała na moje PW i jest nadal z nami!!! I oczywiście bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu tych dwóch starszych suczek, jesteście wszyscy kochani i wspaniali!!! -
[quote name='Cudak']Mam za to szylkretkę (czarna z rudym). Biały kotek, który poszedł do adopcji, chyba wróci, bo dostał biegunki :shake: Dzisiaj mają iść do weta, ale tak od ręki to raczej nie przejdzie mu....[/QUOTE] Masakra.... To raczej normalne, zę czasem zwierzak choruje i np. ma biegunkę... Ludzie myślą czasem, ze pluszową zabawkę mają w domu....
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']AlfaLS, a moja deklaracja za wrzesien i pazdziernik nie doszla? Wyslalam ja na poczatku wrzesnia.[/QUOTE] Wpłynęła - bardzo dziękujemy! Jutro uzupełnię post rozliczeniowy, przepraszam za opóźnienia - czasowo nie wyrabiam :oops:.