-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
AlfaLS replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Parysku [*] pamiętam o Tobie.... -
Dygusiowie [*] pamiętam o Was.....
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Saruniu [*] pamiętam o Tobie.... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']powtórzę pytanie, czy psiurki mają ogłoszenia w necie?[/QUOTE] [quote name='magda222']Ja odnawiam kilka ogłoszeń Meggi. Ale to jest za mało. Więc raczej ogłoszeń nie mają.[/QUOTE] Przepraszam, że mnie nie było nie odpowiadałam ale znów miałam zastępstwa w pracy :angryy:. Ogłoszenia Meggi ma robione trochę przeze mnie, Magda odnawia te co były wcześniej, Sabinka robi tablicę. Teraz zamówiłam suniom po 90 ogłoszeń na bazarku CarAngel [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234424-Szybki-bazarek-90-og%C5%82osze%C5%84-Doch%C3%B3d-przeznaczony-na-koty-%29[/URL]. Nie wiem tylko co mam napisać w tekście Abry bo coś nie możemy się doczekać konkretnych informacji do ogłoszeń od Furciaczek. Tak jak ciągle nie mamy nowych fotek Abry do ogłoszeń. W piątek po raz kolejny zadzwonię do Furciaczek z prośbą o przesłanie tych informacji i fotek. Może teraz znajdzie trochę czasu i będą konkrety do wstawienia. A tak z innej strony - Gosiapk - serdecznie witamy u Weteranek :lol:. -
Czy Atos akceptuje koty? Mozę go zgłosić tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Du%C5%BCe-niem%C5%82ode-ciel%C4%99-lubi%C4%85ce-koty"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Du%C5%BCe-niem%C5%82ode-ciel%C4%99-lubi%C4%85ce-koty[/URL]
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
AlfaLS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']dajcie link do ich wątków na dogo[/QUOTE] One mają jeden wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182122-WETERANKI-Abra-i-Magnatka!!!!-Tyskie-staruszki-szukają-domu[/URL]. Można wejść też przez banerek w moim podpisie ;). Krysiu, niby masz rację tylko one czekają w hotelikach już dwa lata :shake:. Obecnie koszt ich utrzymania w hotelikach to 750 zł. plus specjalistyczna, weterynaryjna karma dla Abry. A w tej chwili mam już tylko 430 zł deklaracji płaconych systematycznie. W dodatku mam teraz tyle pracy, ze nie mogę się tak konkretnie zająć szukaniem kolejnych deklaracji... Jednak może w tym tygodniu, dzięki temu, że jest świąteczny dzień solidnie uporządkuję wątek i zacznę je promować na dogo... Choć nie ukrywam, ze bardzo bym chciała, żeby moje babcie już gdzieś zakotwiczyły tak na stałe... -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
AlfaLS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Kurcze, a ja do tego działu "przygarnę psa" nigdy nie zaglądałam :oops:. Teraz będę go wertowała jak najczęściej. Sabinko - one na FB są, Magda222 zakładała im wydarzenia. Ja na FB mam konto ale przyznam szczerze, że ten portal to dla mnie dalej czarna magia. Podejrzewam, ze wydarzenie umarło śmiercią naturalną... Staram się je ogłaszać ale jakoś nie ma chętnych na takie weteranki jak moje Abra i Magnatka :-(:-(:-(. -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
AlfaLS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
A gdzie domek wypatrzył staruszka? Ja mam dwie staruszki w hotelu, które już sama nie wiem gdzie ogłaszać żeby domek znalazły :-(. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź ... -
Sama nie wiem co napisać :-(:-(:-(. Złość na niesprawiedliwość losu paraliżuje mi sensowne myślenie... Waldi - biegaj szczęśliwy i zdrowy za TM. Adasiu, Aniu - kochani, przytulam bardzo, bardzo mocno :glaszcze:.
-
Waldi teraz w domowej,kochającej atmosferze na pewno szybko będzie wracał do zdrowia i nabierał sił. W końcu ma super laskę przy boku to musi zadawać szyku nie? Psinko kochana, mocno ściskamy kciuki za Twoje zdrówko :thumbs:.
-
Dziękujemy za relację, teraz czekamy na to co napisze Adam :lol:. Jak dobrze, ze Waldi już bezpieczny :multi:.
-
Czekamy, spokojnie czekamy :lol:.
-
To dzisiaj te walizki w garść i szybko za bramę schroniska :evil_lol:. A jeszcze lepiej z tego miejsca nic nie zabierać / no może poza książeczką ze szczepieniami/ i szybko starać się razem zapomnieć o kratach... Trzymam kciuki za całą rodzinkę i szybkie "dogadanie" się wszystkich :thumbs::thumbs::thumbs:. Czekamy na obszerną relację z tej wielkiej chwili :lol:.
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
U mojej Dylanki Ruben Tabs na ten sam problem pomógł :lol:. -
Ryża Sonia i jej dzieci już mają domy - dziękujemy za okazaną pomoc
AlfaLS replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
Szczecin nie jest na końcu świata:p. Sama mam sunię z Tychów więc jestem żywym przykładem, że jak mocno się chce to się da :lol:. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ja na razie nic nie kupiłam :shake:. Na razie odwiedziłam dwie ciuchbudy ale w jednej nie było kocyków a bluzy były wyceniane na sztuki i ceny jak dla nas bez sensu. W drugiej byłam w dzień dostawy więc ceny powalające. Mam namiar na kolejny sklep gdzie podobno w poniedziałki jest wszystko po 2 zł. a reszta dni tygodnia po 1 zł. Podjadę tam ale też pewnie dopiero w weekend bo wcześniej czasu trochę brak a to na drugim końcu miasta... -
Ryża Sonia i jej dzieci już mają domy - dziękujemy za okazaną pomoc
AlfaLS replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
A może podesłać Pani watek na dogo? Jak Pani sobie poczyta Wasze pytania, konkretnie na nie odpowie, będzie chciała pisać na dogo co z sunią to czemu nie? Ja też generalnie nie mam większego zaufania do adopcji zagranicznych ale czasem to naprawdę ma sens. Ślepy pies z wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/179342-Niewidomy-Mietek-Miecio-ju%C5%BC-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-Szwecji-dzi%C4%99kujemy%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/179342-Niewidomy-Mietek-Miecio-ju%C5%BC-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-Szwecji-dzi%C4%99kujemy%21[/URL] wyjechał do Szwecji, są na wątku fotki, filmiki, wiadomości. Cały czas wiadomo co u psiaka. Jak Pani jest Polką to napisanie czegoś przecież na dogo nie będzie takie trudne... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Wyróżniłam Rockiemu tablicę na 30 dni...