-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Dziewczyny ale jak ktoś z Warszawy chce jechać do Mielca po nienajmłodszą i nie najpiękniejszą suczkę / Monia - wybacz :modla:/ to chyba znaczy, ze coś do niej poczuł. Przecież, ktoś kto chce psa do budy czy na łańcuch nie jedzie po niego taki kawał drogi bo bliżej na pewno znajdzie innego... Może nie będzie źle? Choć ja też jestem całym sercem za wizytą przedadopcyjną...
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
AlfaLS replied to Poker's topic in Już w nowym domu
To prawda, my za Abrę płacimy 400 zł/m-c. Wszystko zależy od tego czego pies potrzebuje. Nasza Abra potrzebowała i odpowiedniego podejścia i dobrej opieki weterynaryjnej na miejscu. Tu ma wszystko. Za dowóz do weta nie płacimy, za większość badań też nie bo Furciaczkowa ma zaprzyjaźnioną klinikę i jest tam traktowana naprawdę ulgowo. Abrę czeka też operacja usunięcia guza - tu dobra klinika jest bardzo ważna. Teraz nawet, w ramach pakietu, Abra dostaje karmę RC- suchą i puszki - na wątrobę. A nie są to tanie rzeczy... Rzeczywiście trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw, nie zazdroszczę tego rozważania... -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
AlfaLS replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Myślałam o Furciaczkowej,ale czy ona ma hotelik domowy? Oczywiście ,że do kojca nie pójdzie.[/QUOTE] Furciaczkowa ma małe psy w domu, jak z dogami to nie wiem... Mamy u niej naszą Abrę i jest od samego początku w domu a przyjechała z budy od ZuziM. Abra w poprzednim hoteliku była "wredna i złośliwa" a u Furciaczkowej jest bardzo grzecznym psem... Inne podejście, inne warunki :lol:. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Ok, masz rację, o tym zapomniałam :oops:. Przepraszam. To była odpowiedź na Twój wcześniejszy post... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Na razie nie kupujemy jedzenia dla Abry. Furciaczek była tak dobra, ze jej kupiła suchą karmę dla wątrobowców:lol:. Tylko jest problem bo Abra tej suchej.... nie chce jeść :shake:. W związku z tym Furciaczek poszła na całość i pojechała do weta po puszeczki dla naszej Królewny :multi:. Sucha będzie mieszana z puszkami i może dzięki temu ta karma wątrobowa nie będzie dla suni taka beeee. Trzymajcie kciuki żeby Abra doceniła te wysiłki :lol:. Majku, nie zawracaj głowy fundacjom, oni naprawdę mają dużo spraw... Zresztą nie po to zbierają kasę żeby sponsorować psy w Hotelach. To jest nasza sprawa i nasz problem... I chciałam zauważyć Majku, że ja nigdzie nie napisałam, że nie płacisz. To Ty to ciągle podkreślasz. [B]Ja wstawiłam tylko listę tych, którzy płacą[/B]. A że ludzie tzn. dogomaniacy sobie ją czytają po swojemu, to już inna sprawa. To z postu rozliczeniowego wynika kto nie płaci ale ja tego postu przecież nie cytuję... -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
AlfaLS replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak jest w rejonie gdzie państwo mieszkają ale u nas w zachodniopomorskim jest w internecie lista gdzie można sobie sprawdzić jak daleko się jest na liście. Bo rzeczywiście czasem to kilka miesięcy a czasem to rok albo dłużej... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']royal canin jest dobry smakowitość ma dobrą,furciaczku damy rade[/QUOTE] [quote name='magda222']Rozumiem, że to Ty zakupisz tą karmę?[/QUOTE] Na tą chwilę[B] PEWNE[/B] / tzn. płacone/ deklaracje na Weteranki to: [COLOR=#0000ff]Magda222 20 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Agata51 40 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Tymotea 25 zł., [/COLOR] [COLOR=#0000ff]Livka 10 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Nikus 15 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Randa 30 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Taks 100 zł., [/COLOR] [COLOR=#0000ff]UBOCZE 10 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Figa33 10 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Malibo57 60 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]NINKA1 60 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Sabina02 25 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Grosziwo 15 zł.,[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Diana79 10 zł. Razem: 430 zł.[/COLOR] Czekam na informację potwierdzającą deklarację od Ankity, bo ona zawsze solidnie płaciła a teraz jest jakaś przerwa. Myślę, ze to spowodowane wakacjami... Jeśli Ankita potwierdzi swoje 24 zł. to [B]PEWNYCH [/B]deklaracji mamy na 454 zł. Łączna opłata za obie sumie w hotelikach to teraz 750 zł./m-c - zaczynam szukać intensywnie BDT lub DT za karmę i weta.... -
Przygarbione,stare ledwo chodzi...Zdechla w schronisku.
AlfaLS replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Matko jedyna - ona taka malutka :-(. I jaka biedna... Trzymam kciuki za Ciebie kruszynko... -
O Matko, biedna psinka. Smok (*) się nią zaopiekuje... :-(:-(:-(
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Od ostatniego rozliczenia wpłynęło na konto Weteranek: - od Magdy222 40 zł. / za dwa miesiące/, - od Tymotei 50 zł. / za dwa miesiące/, - od Malibo57 60 zł., - od NINKI1 60 zł., - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Agaty51 80 zł. / za dwa miesiące/, - od Randy 120 zł. / muszę jeszcze wyjaśnić z Randą te wpłaty - bo coś mi tu jest za dużo...../ Razem:435 zł.[B] Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!! [/B]W tym czasie zapłaciłam a właściwie dopłaciłam 180 zł. do hoteliku dla Meggi - przypominam, że 170 zł. Meggi dostała w prezencie od Kory, która odeszła za TM (*) oraz 400 zł. za hotelik dla Abry. Dziś sunie mają na koncie 481,17 zł. W tym tygodniu jeszcze musimy zapłacić za hotelik Meggi - 350 zł. i kupić karmę wątrobową dla Abry - ok. 230-250 zł. W przyszłym tygodniu musimy zapłacić za hotelik Abry 400 zł. :shake: -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Niestety operacja została przełożona. Furciaczek ma dziś wejść na dogo i napisać co i jak... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Abra dziś coś źle się czuła...Nie miała apetytu na jedzenie, wymiotowała... Jutro rano jedzie do weta, zobaczymy co to jest... Mam nadzieję, że zabieg nie będzie odwołany... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Magda bardzo dziękujemy za wydarzenie!!! Furciaczek mówiła, że ma nowe fotki tylko czasu brak na zgranie i wstawienie. Może jednak troszkę znajdzie i pokaże nam nową, uspokojoną Abrę :lol:. -
Malusi czarny DIABEŁEK teraz LILO juz w swoim DOMU
AlfaLS replied to bros's topic in Już w nowym domu
Nareszcie wiadomość na którą wszyscy tu tyle czasu czekaliśmy :multi:. Nareszcie Diabełek kogoś zauroczył :multi:. I to od razu dwie Panie :multi:. Diabełku wszystkiego dobrego w domku i mocno zaciskam kciuki żeby te nowe warunki nie przewróciły Ci w główce :lol:. -
[quote name='Sabina02']AlfaLS, mam nadzieje, ze ta osoba sie zgodzi. Ja napisalam chyba do 15 osob miedzy dogo i FB i nic. :( A co do kotkow, to chetnie bym jednego wziela, ale limit zwierzakow w domu narzucony przez TZ-a mam juz wyczerpany i to z nadwiazka. :oops:[/QUOTE] Napisałam do Lupi, mam nadzieję, ze może jutro zajrzy na dogo i może się zgodzi. Podałam też że ewent. dane dot. adresu i telefonu to u Ciebie, Sabinko, ok?
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Ja się nie wycofuję, chyba że chcesz poczekać że z FB coś się ruszy - decyzje zostawiam Tobie :lol:. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak'][B]AlfaLS[/B], a jak to zdiagnozować?[/QUOTE] Kurcze, ja nie wiem :niewiem:. W naszym przypadku ja jednego dnia po południu miałam tą operację Tosi, wieczorem mi się tak załatwiła, rano też, i rano też jechałam z nią weta na zastrzyk / po tej operacji/. Powiedziałam o tym, wet orzekł, ze to to zaplenie, podał zastrzyk, kazał przyjechać następnego dnia i kolejnego i tyle. Rzeczywiście już po tym pierwszym było lepiej... Tylko ja mam tu takiego weta co to chyba "oczami prześwietla" te nasze zwierzaki albo ma takiego czuja i jak dotąd sie jeszcze nigdy nie pomylił... W każdym razie badania np. moczu nie robiłam... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Niestety operacja Abruni przesunięta na wtorek. Do kliniki przywieziono psiaka z wypadku, w strasznym stanie. Lekarze walczyli o jego życie i niestety operacja naszej suni musiała być przełożona. Teraz trzymamy kciuki za malucha, żeby przeżył i we wtorek za Abrunię.... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
A udało się skontaktować z tym ewentualnym domkiem? -
Ok, to w sprawie wizyty w Wolinie napiszę do podpowiedzianej mi osoby. Mam już też namiar n osobę z Koszalina, która ewent. może zrobiłaby wizytę ale czy jest sens tą wizytę rozbić? Jeśli suczka ma tam jechać w zupełnie inne warunki niż są teraz? I nie wiadomokiedy? Prosze zdecydujcie i ja ewent. napisze do tej podpowiedzianej mi dziewczyny z Koszalina...
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ja miałam kiedyś kotkę, która tęż się tak załatwiała. U mojej to było na szczęście tylko związane z przeziębieniem pęcherza bo po operacji leżała w klatce i niestety zmarzła. Też bardzo się martwiłam ale po paru dniach nie było śladów, pamiętam tylko że jakieś zastrzyki dostawała...