-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
AlfaLS replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-%C5%9Bwietny-pies-rodzinny-kto-j%C4%85-pokocha-i-zauwa%C5%BCy-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL] Przpraszam ale tu tyle dobrych człowieków jest, może ktoś pomoże? -
Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom
AlfaLS replied to Merys's topic in Już w nowym domu
Cudna jest!!!!!!!! Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-%C5%9Bwietny-pies-rodzinny-kto-j%C4%85-pokocha-i-zauwa%C5%BCy-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL] Przpraszam ale tu tyle dobrych człowieków jest, może ktoś pomoże? -
~ Śnieżka z łańcucha... kudłata biała sunia MA WYMARZONY DOM!
AlfaLS replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-%C5%9Bwietny-pies-rodzinny-kto-j%C4%85-pokocha-i-zauwa%C5%BCy-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL] Przpraszam ale tu tyle dobrych człowieków jest, może ktoś pomoże? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AlfaLS replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL] Przpraszam ale tu tyle dobrych człowieków jest, może ktoś pomoże? -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-%C5%9Bwietny-pies-rodzinny-kto-j%C4%85-pokocha-i-zauwa%C5%BCy-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL] -
Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-) Zosiu, Hope - nie gniewajcie się :oops:.
-
Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL]
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Tak, ostatni kluseczek, jak tylko odkarmi maluszka, trzeba będzie ją "ciachnąć" ;)[/QUOTE] O tym właśnie myślałam :lol:. -
[quote name='Hałabajówka']Nie mają. Ruda odeszła jakiś czas temu... serducho odmówiło współpracy ;([/QUOTE] Dziękuję za odpowiedź. Tak o nich napisałaś, że byłam pewna że wątek mają tylko linka nie znalazłam... Wiem, że Ruda odeszła za TM :-(. Czytam systematycznie Twój wątek choć nic nie piszę :lol:.
-
Czy Ruda i Rex, o których piszesz w poście nr 11 mają swój watek na dogo?
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Alfa, kliknij na banerek w moim podpisie - też trafisz do Tych psiaków.[/QUOTE] Bardzo dziękuję! Zaraz sobie poczytam bo Majku też mi wątek podesłał :lol:. Majku dziękuję! -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Majku możesz podać link do wątku, którego masz banerek w podpisie? Banerek nie jest podlinkowany a chciałąbym przeczytać ten wątek... -
Koralik - Z domu na ulicę, z ulicy do schrona, co dalej?!
AlfaLS replied to kalina5648's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się do grona miłośników Koralika. Mam słabość do staruszeczków... Sama adoptowałam sunię, która 12 lat przesiedziała w schronie... -
[quote name='Kika9004']Wizyta przedadopcyjna odbyła się i ........... jest super :). [B]Letka[/B] w poniedziałek jedzie po nowe życie :). Tylko tyle, że potrzebujemy 270 zł na transport, część dołoży [B]gosia7[/B], za co której baaardzo dziękujemy. Bardzo prosimy o nawet małe kwoty, bo te mogą przybliżyć naszą kochaniutką sunię do własnego człowieka. Numer konta, na który można wpłacać: [B] Stowarzyszenie NICZYJE Ostrów Mazowiecka PKO BP: 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974 TYTUŁEM: Na transport dla Lety[/B][/QUOTE] Jejku jak się cieszę :multi::multi::multi:. Letko nareszcie!!!!!!!!!!!
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Wysłałam dziś zaległości za 5 miesięcy. Jestem rozgrzeszona do sierpnia? Przepraszam, to był niedobry rok. A majowa Megusia prześliczna.[/QUOTE] Agatko - dzięki że zajrzałaś. Miałąm do Ciebie pisać z pytaniem czy się obraziłaś na Megunie? -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
To Agatka będzie teraz biedna - on tymi swoimi malutkimi ząbkami będzie ją gryzł... Oj, co ta Agatka się ma ;). Dobrze, ze to ostatni maluszek w jej życiu... bo Kluseczek słodki ale lepiej żeby mniej było tych Kluseczków... -
A numer telefonu na wszelki wypadek wzięłaś? :evil_lol:
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Coraz słodszy ten Kluseczek :loveu:. -
Biedne te psiaki i rodzinka też...