Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-%C5%9Bwietny-pies-rodzinny-kto-j%C4%85-pokocha-i-zauwa%C5%BCy-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL] Przpraszam ale tu tyle dobrych człowieków jest, może ktoś pomoże?
  2. Cudna jest!!!!!!!! Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-%C5%9Bwietny-pies-rodzinny-kto-j%C4%85-pokocha-i-zauwa%C5%BCy-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL] Przpraszam ale tu tyle dobrych człowieków jest, może ktoś pomoże?
  3. Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-%C5%9Bwietny-pies-rodzinny-kto-j%C4%85-pokocha-i-zauwa%C5%BCy-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL] Przpraszam ale tu tyle dobrych człowieków jest, może ktoś pomoże?
  4. Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL] Przpraszam ale tu tyle dobrych człowieków jest, może ktoś pomoże?
  5. [quote name='Hope2']jutro przeleję ślicznej panience skromna dyszkę[/QUOTE] Hope - ale Ty szybka jesteś :crazyeye:. Przecież ja dopiero co napisałam na Zosinowym wątku prośbę ;). Bardzo dziękujemy!
  6. Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-%C5%9Bwietny-pies-rodzinny-kto-j%C4%85-pokocha-i-zauwa%C5%BCy-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL]
  7. Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-) Zosiu, Hope - nie gniewajcie się :oops:.
  8. Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ... Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL]
  9. Podnoszę, też z uporem ;). Podeślij mi numer konta coś dorzucę ale dopiero jak dostanę kasę :-(...
  10. [quote name='agat21']Tak, ostatni kluseczek, jak tylko odkarmi maluszka, trzeba będzie ją "ciachnąć" ;)[/QUOTE] O tym właśnie myślałam :lol:.
  11. [quote name='Hałabajówka']Nie mają. Ruda odeszła jakiś czas temu... serducho odmówiło współpracy ;([/QUOTE] Dziękuję za odpowiedź. Tak o nich napisałaś, że byłam pewna że wątek mają tylko linka nie znalazłam... Wiem, że Ruda odeszła za TM :-(. Czytam systematycznie Twój wątek choć nic nie piszę :lol:.
  12. Czy Ruda i Rex, o których piszesz w poście nr 11 mają swój watek na dogo?
  13. [quote name='malibo57']Alfa, kliknij na banerek w moim podpisie - też trafisz do Tych psiaków.[/QUOTE] Bardzo dziękuję! Zaraz sobie poczytam bo Majku też mi wątek podesłał :lol:. Majku dziękuję!
  14. Majku możesz podać link do wątku, którego masz banerek w podpisie? Banerek nie jest podlinkowany a chciałąbym przeczytać ten wątek...
  15. Zapisuję się do grona miłośników Koralika. Mam słabość do staruszeczków... Sama adoptowałam sunię, która 12 lat przesiedziała w schronie...
  16. [quote name='Kika9004']Wizyta przedadopcyjna odbyła się i ........... jest super :). [B]Letka[/B] w poniedziałek jedzie po nowe życie :). Tylko tyle, że potrzebujemy 270 zł na transport, część dołoży [B]gosia7[/B], za co której baaardzo dziękujemy. Bardzo prosimy o nawet małe kwoty, bo te mogą przybliżyć naszą kochaniutką sunię do własnego człowieka. Numer konta, na który można wpłacać: [B] Stowarzyszenie NICZYJE Ostrów Mazowiecka PKO BP: 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974 TYTUŁEM: Na transport dla Lety[/B][/QUOTE] Jejku jak się cieszę :multi::multi::multi:. Letko nareszcie!!!!!!!!!!!
  17. [quote name='agata51']Wysłałam dziś zaległości za 5 miesięcy. Jestem rozgrzeszona do sierpnia? Przepraszam, to był niedobry rok. A majowa Megusia prześliczna.[/QUOTE] Agatko - dzięki że zajrzałaś. Miałąm do Ciebie pisać z pytaniem czy się obraziłaś na Megunie?
  18. U mnie widać u Hope2 banerek - ale nie podlinkowany. Za to ten cytowany przez Energy jest podlinkowany :evil_lol:.
  19. Ja korzystam z chromu i u mnie też banerka nie ma......
  20. To Agatka będzie teraz biedna - on tymi swoimi malutkimi ząbkami będzie ją gryzł... Oj, co ta Agatka się ma ;). Dobrze, ze to ostatni maluszek w jej życiu... bo Kluseczek słodki ale lepiej żeby mniej było tych Kluseczków...
  21. A numer telefonu na wszelki wypadek wzięłaś? :evil_lol:
  22. Coraz słodszy ten Kluseczek :loveu:.
  23. Biedne te psiaki i rodzinka też...
×
×
  • Create New...