Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Można poprosić o nowe, letnie fotki Rockiego? Ostatnie są z marca, ze śniegiem i do aktualnych ogłoszeń to one tak nie bardzo... I dobrze by było taki fotki "ogłoszeniowe" tzn. wyraźne, z bliska...
  2. Witamy nową wielbicielkę Agatki i Kluska!
  3. Gosia jestem i ... będę :lol:. Już raz pisałam, że ta sunia zapadła mi w serce. Na wszelki wypadek byłabym za wizytą. Z Lublina jest na dogo kilka osób więc może ktoś zechce wizytę przeprowadzić. I rzeczywiście dowiedzieć się co będzie gdy np. okaże się, że Leta jest większa niż się przepuszczało. Sama miałam taką sytuację - adoptowałam sunię ze schroniska w Tychach, bagatela 600 km. ode mnie. Miała być wielkości małego szpica więc sądziłam, że to taki nieduży psiaczek / podobno zdjęć przy człowieku nie dało się jej zrobić, zważyć też nie, a same wiecie jak wygląda pies na fotkach robionych z góry/. Przyjechała do mnie solidna czarna kula, nie kulka... A dziewczyna, która dla mnie ją wyciągnęła ze schroniska przyznała, ze całą drogę się bała co będzie jak ją zobaczę i stwierdzę, że jest za duża... Za duża była ale cóż, serce nie sługa :lol:. A co do smyczy. Moja Tara była w schronie 12 lat, nawet na żadne spacery nie wychodziła bo w tym schronisku nie ma spacerów... A spokojnie się wszystkiego nauczyła. Leta też da radę! A może udałoby się ją przenieść do jakiegoś innego boksu na parę dni? Żeby można ją było zabrać na ten spacer raz czy dwa? Może Pani Wiesia się jakoś zgodzi i to się da zrobić? Pytam bo zupełnie nie znam miejsca gdzie Leta jest teraz... I dalej mocno trzymam kciuki!
  4. [quote name='gosia7']Pani Wiesława odebrała:multi:,przekazałam namiary,teraz wszystko w Jej rękach i rękach Boga... Letko tak bym chciała,by Ci się udało.Laleczko. Mam łzy w oczach z emocji,więcej teraz nic nie dam rady zrobić... Jestem z Wami całym serduchem:loveu:. Pozostaję w siadzie płaskim i czekam z zapartym tchem:roll:.[/QUOTE] [quote name='gosia7']Kika odezwij się PILNIE do P.Wiesławy!!!!!!!!![/QUOTE] Jejku - normalnie obgryzam paznokcie!!!!!!!!!!!
  5. [quote name='Martika@Aischa']Do Maupa4 pisałam około dwóch tygodni temu i nic. Do Szamanki napisałam podajże w czwartek.[/QUOTE] Kurcze, mnie zawsze załatwiała wszystko "od ręki" :shake:.
  6. [quote name='gosia7']PILNE!!!!!!!!!!! Miałam dziś telefon w sprawie Lety. Proszę o pilny kontakt 600-822-488 osobę,która zna sunię i sytuację.[/QUOTE] I to jest niestety to o czym kiedyś pisałam... Brak dobrego kontaktu z osobą, która zna psa... I jest [B]zawsze [/B]pod telefonem. Mam tylko nadzieję, że osoba, która zadzwoniła trochę poczeka... Bo właścicielka schroniska, która zna Letę może w weekendy chcieć mieć trochę wolnego - to też jest rzecz naturalna... Każdy czasem chce trochę odpocząć od pracy. A jutro mam nadzieję odbierze telefon i powie co trzeba o suni. Bardzo za to trzymam kciuki!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='Martika@Aischa']napisałam już do dwóch modów celem zwolnienia drugiego postu i nadal nic .......zaczynam się naprawdę wkurzac !!![/QUOTE] Napisz do Maupa4 - ona działa błyskawicznie.
  8. Mały klusek przepiękny! A mamusia jaka czujna i opiekuńcza :lol:.
  9. Sajlana a jak on się tak ogólnie odnalazł w mieście? Jest u Ciebie już jakiś czas to na pewno masz już jakieś obserwacje...
  10. Takie dobre wiadomości od rana :multi:.
  11. W sumie niewiele było trzeba żeby tej 3-ce nieszczęsników poprawić życie i spowodować że są po prostu szczęśliwe :lol:. Pusia żyje w nowym domku i na pewno nie bedzie rodziła kolejnych bezdomniaczków :multi:. Bury po zabiegu wreszcie żyje bez bólu i ma o niebo lepisze jedzenie niż wcześniej :multi:. Rudy, choć mogłoby się wydawać, że najmniej nieszczęsliwy wreszcie może biegać a nie tylko tkwić na tym łańcuchu. I na lepsze jedzenie się załapał :lol:. Trzeba było tylko żeby ktoś zauważył ich nieszczęście, ktoś zechciał pomóc, a rodzina współpracować... Niby niewiele a jednak tak potwornie dużo... Super, ze psiaki takie zadowolone :lol:. A i Maja uśmiechnięta :lol:.
  12. Ja też już dziś zaglądałam ale się nie odezwałam :oops:.
  13. Ja też pozdrawiam psią rodzinkę :lol:.
  14. Ale piękni ta Agatka i Jacuś :loveu:. Aż się serce raduje na ich widok :lol::lol:.
  15. Ostatni mam ogromne problemy z terminowym rozpisaniem wpłat u Meggi. Po raz kolejny normalnie mi głupio :oops: I nie jest żadnym wytłumaczeniem, że mam znów na tymczasie chorego kota z którym ciągle siedzę u weta... Może po raz kolejny wybaczycie? Od ostatniego rozliczenia na Megunię wpłynęło: - od Diany79 - 20 zł. / za dwa miesiące/, - od Randy 120 zł./ chyba za 4 m-ce?/, - od Nikusia 30 zł. / za dwa miesiące/, - od Livki 20 zł. / za dwa miesiące/, - od Sabiny02 - 50 zł. / za dwa miesiące/, - od Grosziwo 30 zł. / za dwa miesiące/, - od Magdy222 20 zł., - od Tymotei 25 zł., - od Malibo57 60 zł., - od figi33 10 zł., - od Taks 300 zł. / za trzy miesiące/, - od NINKI1 - 60 ZŁ. Razem 745 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty!!! [/B]:Rose:W tym czasie przekazałam Kasi opłatę za hotelik - 2 razy po 350 zł. Dziś na koncie Meguni jest 40,17 zł. Post rozliczeniowy też nareszcie uzupełniony ;).
  16. Śliczny, uśmiechnięty psiak!!!!!!!!!
  17. [quote name='scarletto']Jakieś nowe zdjęcie naszych maluchów da się wyprosić pięknie ;) ?[/QUOTE] Też bym sobie chętnie oczy pocieszyła...
  18. [quote name='Mortes']Suchą karmę dałam Rudemu ale Państwo muszą bardzo uważać żeby nie zjadł jej Bury , który przeciez chodzi luzem po podwórku ...[/QUOTE] Dziękuję za odpowiedź. Ważne, ze jakoś się przyda ;).
  19. Dobrze czytać tak dobre wiadomości. Całe szczęscie, że sunia nie straciła zaufania do ludzi po tych swoich niefajnych doświadczeniach. Jeszcze żeby robale sobie poszły w diabły to byłaby pełnia szczęscia. No dobra, prawie pełnia szczęscia. Ale sunia i tak pewnie ma wrażenie, ze trafiła do raju :loveu:.
  20. Od Agi_w to o wiele bliżej niż ode mnie ;). Trzymam kciuki za wizytę!!!
×
×
  • Create New...