Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. [quote name='BBeta']W takim razie zainwestuj w Rogz'a: [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1042[/url] Wytrzymalszej piłki z pianki chyba nie znajdziesz ;)[/QUOTE] Dzięki za pomysł, chyba rzeczywiście kupimy na próbę :)
  2. [quote name='Servet Cetin']No niestety, szału nie ma...[/QUOTE] No wiesz co? :roll: Pokaż mi zatem co jest szałem wg Ciebie :cool3:
  3. evel

    Petstages

    [quote name='Russellka'][B]evel [/B]orki są super, nie wiem czy pamiętasz ale dawałam ci do pomacania piłkę z petstagesa (tylko odrobinę większą) jak się spotkałyśmy. Sprawdzi się na pewno, bo to memlania jest genialna (moja sucz uwielbia ugniatać w mordzie wszelkiego rodzaju przedmioty, a piłka ta jest bardzo elastyczna i się genialnie odbija. Tylko nie jestem pewna co do tego sznurka, bo jeśli jest gruby i twardy to cały czar może prysnąć... :)[/QUOTE] Aha. A jaką średnicę miała ta Twoja piłka? :) Co do sznura - Zu kocha sznury, oczywiście takie na swój rozmiar już wszystkie porozpruwała, kupię jej chyba rozmiar jak na bernardyna, może wystarczy na dłużej :evil_lol: Nasza ostatnia piłka wygląda tak: [url]http://img827.imageshack.us/img827/5486/sdc11378v.jpg[/url] i tak: [url]http://img692.imageshack.us/img692/627/sdc11379d.jpg[/url] :roll:
  4. [quote name='MaDi']Lady zajrzyj tu:diabloti:[url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page281[/url][/QUOTE] No proszę :cool3: I co, panie Servet Cetin, brzydkie wyrosło? :eviltong:
  5. [quote name='BBeta']Ja mogę polecić te piłki: [url]http://www.kacikpupila.pl/trixie-pilka-lateksowa-pyszczek-3504-p-150.html[/url] Są rewelacyjne ;)[/QUOTE] Wiem, mamy taką, czerwonego pyszczka. Zu uwielbiała pyszczka, ale nadeszła era Piłki Z Pianki i pyszczek przestał być akceptowany na dworze :roll: i bawimy się nim tylko w domu jak nie mamy okazji porzucać na dworze, bo np. jest duży mróz i dużo śniegu na polach (tak, Zu wtedy jęczy, a poza tym nażre się zawsze śniegu jak durna i później rzęzi jak gruźlik :roll:).
  6. [quote name='Mgielka']A czy w zwiazku z oddaniem tej suni,Natalia bedzie miala miec prawo do wziecia innego psa z Dogo...?[/QUOTE] Nie. Zresztą, nie wdając się w szczegóły - Natalia ze względu na aktualną sytuację życiową, na pewno przez długi czas nie będzie chciała kolejnego psa.
  7. O, Sucha Kiszka :) Ale cudownie wygląda...
  8. evel

    Petstages

    Dzień dobry :) Chciałam spytać o radę - czy takie cuś: [url="http://animalia.pl/produkt,11004,Petstages_Mini_Orka_Ball_with_rope.html"]KLIK[/url] sprawdzi się dla średnio-małej, wybrednej panienki? I gdzie to dostać? Szukam też piłki, ale nie może być zbyt duża ani ciężka, bo jest be :roll: Ogólnie nasza ostatnia piłka wygląda już dość marnie... :evil_lol: Ale pies nie akceptuje np. tenisowych, bo nie dają się pomamlać. Ciekawe, jak zareaguje na orkę...
  9. [quote name='fioneczka']eeee to schowasz i na boisko będziesz zabierała ... jest naprawde świetne i promocja fajna ... niewiele kosztuje teraz ;) a jakiej średnicy piłki dla Zu kupowałaś do tej pory?[/QUOTE] Ale Zu to pierdoła jest, zastanawiam się czy sobie czegoś nie złamie/skręci/oderwie, jak będzie biegała za czymś, co lata we wszystkie strony :evil_lol: 6cm, piankowe. Jedna znaleźna zielona, znaczy w domu sobie siedziała, nie mam pojęcia skąd się wzięła, druga jak wyżej. Obydwie zżarte. Tenisowa piłka jest fufufu, bo się nie ugina w paszczy jak się memla :lol: Ostatnio nauczyłam psa obiegania mnie jak chce piłkę, przyda nam się może do frisbee o ile się okaże, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych ;) Zastanawiam się nad deklami... Nie powiem, kuszą mnie sonic'i, ale jak już to dopiero w przyszłym miesiącu mnie będzie na nie stać :evil_lol: Zastanawiam się też, ile kupić na początek... 4? 5? Jednokolorowe, różne? A może zacząć od twardych atomów 185? Ale wtedy które, czerwone najtwardsze czy inne, czy jakie? :hmmmm:
  10. Dzięks :grins: Chyba się skuszę na małą piłkę na sznurku... To takie co się odbija we wszystkie strony - hm... Mam obawy o okna w domu, bo zdarza nam się czasem bawić w domu jak mamy paskudną zimę za oknem :eviltong:
  11. [quote name='fioneczka']proszę ;) ... piłeczka super - w środku pusta ale jej nie ugryzie ... Monica do dziś nie dała rady [URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=7520&cat=339[/URL] i to jest bardzo fajne [URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4294&cat=339[/URL] ... jak rzucisz to skacze zmieniając kierunki[/QUOTE] Szukam wersji mini i za piorun nie mogę znaleźć ich wymiarów :niewiem:
  12. [quote name='ladySwallow']Jest przeurocza i już widzę problem w tym, że ją muszę oddać - no ale TŻta nie przekonam ;)[/QUOTE] Może chcesz pomocy w tym temacie? Możemy przywieźć ROZSĄDNE argumenty w weekend :evil_lol: Trzymam za gluciaka :kciuki:
  13. Rany, ja tu zaglądam co posta nowego zobaczę, bo może TO JUŻ a tu nic :eviltong:
  14. [quote name='*Monia*'] i nieudana próba złapania ptaków (chyba fotki mi z aparatu znikają bo [B]miałam więcej ujęć wron[/B] :mad:) [/QUOTE] [url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/20-02-11/DSC_0913.jpg?t=1298210624[/url] Monia, ale to kawki ;) Dziewuchy się jakoś tak regularnie tłuką? Po Twoich opisach się ciężko zastanawiam nad braniem kolejnej suki :evil_lol:
  15. Zu na pusto i wykupiona :evil_lol: waży 10kg 100g :) Nażarta i z kupą w środku - 10,5 kg :lol:
  16. [quote name='Illusion']Ona jest z takiej gumowej "pianki"? Pływa? Jest miękka? Kiedyś się nad nią zastanawiałam, ale stwierdziłam, że Tosi nie ma sensu kupować, bo i tak się nie bawi, a teraz czegoś takiego szukam.[/QUOTE] Wiesz co, poszłam do łazienki sprawdzić - pływa :lol: Z pianki. Jest średnio-miękka, ale jak widać nawet delikatny dość pies może ją zdziamgać po jakimś czasie. Co prawda odbija się trochę kijowo, dlatego pewnie dołożyli sznurek ;) Sznurek za to jest trochę nie teges i nie wiem po kiego grzyba dali go z metr... U mnie jak widać jest poplątany i pozwiązywany, chyba muszę go w końcu obciąć. O metrowy sznur mi się pies kilka razy o mało co nie zabił :roll:
  17. No piękny, piękny, a co, nie? :evil_lol: [SIZE=1]Tak, wiem, mam problemy z przymiotnikami, zresztą jestem przyzwyczajona o Zu mówić w obu płciach :lol: A jak śmiesznie ludzie reagują, jak zwykle wołam na Zu "Pieseeeeek!", "Dedulku!", "Żurek!", a spytana o imię psa, odpowiadam: Zuzanka :grins: :evil_lol:[/SIZE]
  18. Chyba w kakadu, ale spokojnie pewnie można w necie zamówić - to piłka Trixie, ze sznurkiem (tak, taką ma oryginalną nazwę :grins:)... Nie wiem, czy nie kupię takiej samej, tylko ten sznurek obetnę dość sporo, bo jest nylonowy czy jaki tam, no w każdym razie sztywny taki i sobie pies ostatnio na mrozie rozwalił nim paszczę między zębami :mdleje: Tak, Żurek łapie za sznurek zamiast za piłkę :roll:
  19. [quote name='Marta_Ares']hehe no moj jak chce to tez potrafi, szczególnie zeby innego psa pogonic :P[/QUOTE] Moja w kagańcu jest sto razy gorsza niż bez :roll: Bo "na golasa" tylko straszy innego psa, a jak jest w kaganku to potrafi przydzwonić drugiemu psu, że szok :roll: Cóż, my mamy średnio dobranego fizjologa (mógłby jednak być troszkę wyższy), ale też lata jak sucz biega :niewiem:
  20. O. To ciekawe, gdzie on to pomieścił :)
  21. Pokażę Wam coś... Nasza piłka jeszcze niedawno wyglądała tak: [IMG]http://www.sklep.mampsa.pl/books/trixie/3d_pilka_na_sznurku_trixie.jpg[/IMG] Teraz, cóż... No, wygląda tak: [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5486/sdc11378v.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/627/sdc11379d.jpg[/IMG] Najlepsze jest to, że nie mam pojęcia, jaką piłkę kupić małpie, bo te bardziej wytrzymałe są dla niej absolutnie za ciężkie, biedny piesek, żeby sobie nie urwać główki, nie weźmie ich do pyska :roll:
  22. Tak się cieszę :) Gdybyście się chcieli załapać na psi spacer w większym gronie w Waszych okolicach to możemy się jakoś umówić, jak zima sobie pójdzie ;) [SIZE=1]Nawet moja aspołeczna małpka się bawi z tymi konkretnymi psami :grins:[/SIZE] A ja ze swojej strony chciałam Ci polecić szkolenie przy użyciu klikera - widzę w Kolesiu potencjał :cool3: Tu masz linka do internetowej wersji klikerowej książki, zerknij, jak będziesz mieć wolną chwilę: [URL]http://members.westnet.com.au/b-m/[/URL] Koleś zostanie pewnie sztuczkowym wymiataczem, już wkrótce ;)
  23. Do tej pory byłam raczej niemym gościem, ale musze spytać :oops: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2121624.jpg[/url] co to za piłeczka w foksiowym pyszczku? Szukam dobrej piłki dla wybrednej małej małpy, bo nasza kolejna piłka zaczyna przypominać jakiś bezkształtny twór :evil_lol:
  24. [quote name='barbara.h']Ogladaliśmy wczoraj te fragmenty, szok jak może policja robić z siebie d...li :crazyeye:[/QUOTE] A te komentarze pod spodem... Że to ustawienie świateł i kamer, że to wszystko manipulacja! :crazyeye: No po prostu ręce i majtki opadają :roll:
×
×
  • Create New...