-
Posts
10326 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evel
-
Zaciskam kciuki za spotkanie p. Klaudii, synka i Florci :) Wiecie dziewczyny, ostatnio była u "naszych" psów pani z małym dzieckiem i jedna szalona suczka, która minuty w miejscu nie usiedzi, biega, skacze na krzesła, na stół, no piorun! podeszła do dzieciaczka i była wobec niego tak ostrożna, że zbierałam szczękę z podłogi :) Także trzeba ustalić na żywo, jak Florcia się ustosunkowuje do takiego maluszka ;) i oczywiście, pilnować w przyszłości (moim zdaniem żaden pies nie powinien nigdy zostawać z malutkim dzieckiem sam na sam).
-
Do nas niestety też, ale mam nadzieję, że to ostatni tydzień :roll: Gin piękny :loveu: Tak się właśnie zastanawiam, co te bordery w sobie mają, że większość psów je lubi :) Zuzu nie lubi ogólnie innych psów, a bordery kocha miłością szaloną... :niewiem:
-
A przegląd wyszedł... dziwnie... ;) Czekaliśmy sobie na RTG przez 40 minut, bo pan doktor sobie wyszedł, ale okazało się, że warto było, bo gość jest świetny, szop nawet na niego nie burknęła. Zdjęcie klatki piersiowej ruszone, a jakże, wierzgnęło mi bydle :diabloti: ale szyjne bardzo ładne za pierwszym razem, tylko piszczał pipczak, bo musiałam za kufę trzymać mocno, żeby się nie wierciła :( Później wybraliśmy się do pana doktora G., który na nas czekał specjalnie (kończył dyżur o 15, my się dotłukliśmy jakoś po 16 - złoty człowiek!). W gabinecie horda studentów, więc na wszelki wypadek zakagańcowałam potwora ;) który jednakowoż okazał się bardzo grzeczny (no dobra, raz jej się zabulgotało jak ja się odsunęłam, żeby doktor mógł podłączyć te szczypaczki do EKG z mojej strony). Ja trzymałam przód, ladySwallow tył, żeby nie siadał :evil_lol: A po wszystkim moje malutkie futrzadełko mi wlazło na ramię całym swoim ciałkiem i stwierdziło, że uciekamy do domu. Efekty? Powiększone "prawe serce" cokolwiek to znaczy, tchawica w porządku (tu się zdziwiłam, uff). Na razie zakładamy, że to jej charczenie to niezdrowa ekscytacja, dostała leki rozkurczowe na oskrzela. Teoretycznie, podobne objawy daje serce, tyle, że Zu się nie męczy szybko, jak to zwykle bywa u sercowców. Dziwny przypadek mamy... Zobaczymy, co dalej ;)
-
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
evel replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Mała glizda :loveu: jest obłędna :loveu::loveu::loveu: Tak ufnego, kochanego kręcidupka chyba w życiu nie widziałam :) Ładne reaguje na sygnały dorosłego psa, że przegina, wywala się na podłogę i robi "jestem tylko słodkim szczeniaczkiem, nie zjadaj mnie!" :evil_lol: Powiem Wam w sekrecie ;) że ladyS. to by sobie ją chętnie zatrzymała... :cool3: tylko TŻ kręci nosem :mad: Jak dla mnie to najpiękniejszy tymczas ladyS. jak do tej pory :razz: -
Wierzycie, że nikt nie dzwoni? :shake:
-
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/allegro/50mm-1.jpg[/url] :loveu: Jaką ma szerokość ta piękna tasiemka? :cool3:
-
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
evel replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Servet Cetin']Nieee, to nie to. Po prostu broda mi już dokuczała :([/QUOTE] Akurat! :eviltong: Myślisz, że uwierzymy? :cool3: Fajna mała, migiem pójdzie, ludzie kochają takie włochate małe chomiki :):):) -
Ja się ostatnio załamałam, wracając z psem od weta po jednej z głównych ulic Lublina... Cóż, kupka została w krzakach, bo śmietnika w zasięgu wzroku nie było... :roll:
-
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
evel replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Widzę, że wujek aż się ogolił z okazji przyjęcia nowego maleństwa :loveu: :evil_lol: -
Jeszcze nie, jutro ma być :oops:
-
Furciaczku, jeśli z Iwką będzie wszystko OK i będziesz miała jak doglądnąć małą - może nie ma sensu czekać nie wiadomo na co... Oczywiście, wcześniej trzebaby małej zrobić przegląd u weta - należy spytać, czy najpierw nie należałoby małej zaszczepić wirusówek? Tylko się zastanawiam co z kasą :oops: Jak wygląda załatwianie refundacji ze skarbonki sterylkowej? Ile musimy wpłacić, ile ewentualnie odzyskamy?
-
Mam nadzieję, że tak się mają ku sobie po prostu, a nie, że naszej panience się cieczka zbliża :roll:
-
[quote name='ladySwallow']Nie kradzione, nie kradzione, wklejaj sobie, dla Ciebie są :evil_lol:[/QUOTE] A, to topsz :evil_lol: [quote name='Kisses'][url]http://img695.imageshack.us/img695/7845/img0887resizei.jpg[/url] Zu zombie! Braaain, braaaain! :tard: :diabloti:[/QUOTE] Ciotka :mad: Toć mówię, że pies morderca tańczy sobie, a Ty co mi tu....? :diabloti:
-
Boże, kiedy ta chora moda na maleńkie, byle jakie, ważne, żeby maciupeńkie, jak najmniejsze, a reszta nieważna, się skończy... :shake:
-
Zapomniałam Wam wkleić mojego podręcznego mordercę, na zdjęciu ze zgrabnymi odnóżami ladySwallow oraz z koleżanką imienniczką, czyli Zuzią z LSOZu, do adopcji: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TVgMMk-oB2I/AAAAAAAACn8/DusbsoMM5GQ/IMG_0903_resize.jpg[/IMG] Zdjęcie kradzione, ale cicho sza :cool1: Na to, że Zu chciała zamordować Zuzię i dwa razy do niej wystrzeliła, spuśćmy zasłonę milczenia :siara: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2661/img0906resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8058/img0901resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6056/img0905resize.jpg[/IMG] I tu w linku, żeby Was nie porażało tak z wejścia moje oblicze: [URL]http://img695.imageshack.us/img695/7845/img0887resizei.jpg[/URL] :evil_lol: Zu tańczy sobie :)
-
Coco bigiel! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :loveu:
-
[quote name='Sarita']Właśnie gończaka ? Czy innego psa ?[/QUOTE] Chyba bernenkę, o ile dobrze doczytałam.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ale kolczatka wcale a wcale nie służy do oduczania ciągnięcia, bo pies się po jakimś czasie przyzwyczaja i kuper z tego jest ;) Dużo lepiej sprawdza się dobrze dopasowana obroża, a kolce, jeśli już, jedynie do szkolenia, zapięte zaraz za uszami psa, wysoko, i używane sporadycznie, jedynie impulsowo, np. jak pies wyraża ochotę na pożarcie innego psa czy cuś.
-
Ot, chciałoby się zanucić: "Poooolskaa, mieszkam w Poooolsceee, mieszkam w Poooolsceeee..." :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
evel replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Niesamowite, jak ona się roluje na zakrętach, jak harmonijka! :roflt: -
[quote name='chi23']A weź drugą Zuzulkę, będzie się działo..czytam was już wystarczająco długo żeby stwierdzić że będziesz miała z dwoma sporty ekstremalne:cool3:[/QUOTE] Kochana, ja mam jeszcze krztę instynktu samozachowawczego :evil_lol:
-
Dostęp do kompa mam sinusoidalnie :lol: ale że dzisiaj wlazłam, to skrobnę coś ;) W niedzielę wybieramy się do psiego dr-a House'a :grins: coby przebadać Zuzannę na wszystkie strony, prześwietlić, wymacać, wymaglować i co tam jeszcze (będzie zachwycona, choć mam nadzieję, że obejdzie się bez ofiar w ludziach) i uzyskać dalsze wskazówki w związku z ostatnio występującym napadowym charczeniem i kichaniem zwrotnym... Pan doktor mnie straszy, że to znowu kk :mad: Bardzo śmieszne :mad: Dzisiaj za to Zu porządnie się wqr...tego... na bigla :roll: Bo oczywiście do nas podbiegł obfajdaniec, luzem, w kolczatce (sic!) i dawaj, obszczekiwać! A ja, zamiast coś powiedzieć, wydrzeć się na durną właścicielkę albo cokolwiek, zapomniałam języka w gębie, patrząc na to, jak mój pies [B]celuje [/B]w podgardle bigla, z dołu i trochę na ukos i wcale nie żartuje :roll: Jak ją znam, to gdyby dosięgnęła to by zawisła na biglu i zaczęła szarpać łbem, oj, poleciałoby futro... Strasznie żałuję, że nic babie durnej nie powiedziałam :splat:, następnym razem przyjdzie mi chyba wywalić biglowi porządnego kopa w dupsko zanim Zu go zabije tudzież on zabije Zu w obronie własnej... Wiem, że to raczej właścicielce by się należał porządny kopniak, ale zwykle jej nie ma w zasięgu :roll:
-
[url]http://img203.imageshack.us/img203/8687/dsc08841e.jpg[/url] jaki chochlik :evil_lol: [url]http://img109.imageshack.us/img109/4627/dsc08956m.jpg[/url] CUDOWNIE w tym różu :loveu::loveu::loveu: [quote name='vege*']oj raczej nie znajdę,bo ona się nie nakręca na zabawki bo chyba traktuje je jakoś inaczej :lol: wczoraj jak jej dałam takiego czerwonego kraba Sebastiana z tej bajki "Mała syrenka" to go od razu sobie wzięła i go lizała :lol: później widziałam, że próbowała gryźć mu oczy, jak odgryzła to zaczęła sobie tak użalać i popiskiwać, że Sebastian jest ślepy :lol: a tłumaczyłam, że nie wolno gryźć oczu :lol:[/QUOTE] Padłam! :roflt: Żałuję, że Zu nie może ciągnąć nic :-(
-
[quote name='chi23']Ekhem.. No wiesz, jakbyś miała kiedyś chwilkę, to ja czekam na Tośkowy filmik:diabloti: Koniecznie musze zobaczyć te odbicia w wgl.[/QUOTE] Ja teeeeż! Nie mam pojęcia, jak nauczyć psa wskakiwania na siebie, moja mi co najwyżej robi JEBUDU znienacka i o :roll: