-
Posts
10326 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evel
-
MIŚKA - wilczasty mini mix ON - szczeniak dla ambitnych - już W SWOIM DOMU!
evel replied to evel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Super sunieczka :) Ja nie jestem przesadnie ambitna ;) ale też mi się taka stwora do przepracowania trafiła... Zapisuję się do kibicowania Misi.[/QUOTE] A jaka później satysfakcja, nie? ;) [quote name='kalyna']mogę treśc skopiować i wstawić na inne forum o Łowczarkach?[/QUOTE] Oczywiście! :Rose: Bardzo mile widziany wszelki PR dla Miśkowej Pannicy :cool3: -
To ja też wymienię sucz, bo się posypała zdrowotnie, mogę, mogę? Mam nawet zamiennik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224346"]KLIK [/URL]:diabloti: A tak serio - tak to chyba wygląda, w sensie życie właściciela psa, który się przejmuje (właściciel się przejmuje, nie pies) ;) Bo jak komuś wszystko lata, to co mu tam. A my, uważający się za odpowiedzialnych właścicieli (fą fą, jak to brzmi :lol:) się przejmujemy, a taka to kolej rzeczy, że raz jest lepiej, raz gorzej... Pomaga czasem policzenie do dziesięciu i wizualizacja, że za jakiś czas Twój pies jednak powinien się ogarnąć :evil_lol:
-
MIŚKA - wilczasty mini mix ON - szczeniak dla ambitnych - już W SWOIM DOMU!
evel replied to evel's topic in Już w nowym domu
No dobra, udało mi się, zgodnie z zasadą, że jak nie drzwiami, to oknem :evil_lol: [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=20247&title=mika-mix-On-szczeniak-z-potencjaem-szuka-najlepszego-domu[/URL] -
MIŚKA - wilczasty mini mix ON - szczeniak dla ambitnych - już W SWOIM DOMU!
evel replied to evel's topic in Już w nowym domu
W ogóle, to chyba się zakochałam - jeszcze jakby tak mordy nie darła po łowczarkowatemu :diabloti: A totalnie mnie zmiażdżyło zbieranie przez Miśkę różnych przedmiotów i noszenie ich z wielką wytrwałością, bo ta smarkula nie ma nawet pół roku, a już ma taką korbę do roboty. Pomyśleć, że taki potencjał się marnuje, siedząc w lecznicy i czekając na człowieka, który zrozumie, że Miśka to pies-wyzwanie... [quote name='kalyna']przyszłam z wątku Etny :smile: proponowałabym rozgłosić ją na forach ONów. Jak dla mnie to ON maści wilczastej jak się patrzy :smile: tylko tam trzeba byłoby na bieżąco pisac co i jak, bo samo info nie wiele daje....[/QUOTE] Masz może konto na forum owczarek.pl? Bo mnie wyskakuje jakiś błąd i nie mogę się zalogować :( -
Aga, nie bij, ale mam misję, a właściwie Miśkę - do rozreklamowania :oops: Zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224346"]KLIK[/URL]
-
Panbazylu, nie bij :oops: ale tu owczarkolubni zaglądają :oops: To wstawię linkę do Miśkowej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224346[/url]
-
Imię: [U][B]MIŚKA[/B][/U] Wiek: ok.5 miesięcy Miasto przebywania: Lublin Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224346[/URL] Opis: Ciekawski, żywiołowy szczeniak. Nieufny w stosunku do obcych, ale do wypracowania. Super pracuje - aportuje jak stara wyga, pięknie przychodzi na zawołanie. Toleruje koty. Z psami niepewna w pierwszym kontakcie - oszczekuje, ale podejmuje zabawę. Po dwóch nieudanych adopcjach - ludzie zupełnie nieświadomi faktu, że szczeniora potrzebuje czegoś więcej niż krótkich spacerków i pełnej michy. Myślę, że będzie mniejsza niż "normalny" owczarek. [U]Kontakt do mnie:[/U] - PW - mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - telefonicznie - numer podam zainteresowanym via @ bądź pw [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9974/dsc0149jp.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3595/dsc0144xm.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2622/dsc0160wi.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3740/dsc0168cp.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8670/dsc0173vw.jpg[/IMG]
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-oYVni3RKr3w/T1tM4-OXQ5I/AAAAAAAAAdk/jFMcL0K1oE4/s512/P3100082.JPG[/url] ninja! :diabloti: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-tvZ1MgfN0Gk/T1tMz4tReII/AAAAAAAAAc4/N5d_UFbo6vk/s512/P3100070.JPG[/url] plamki czy brudek? :evil_lol: -
MIŚKA - wilczasty mini mix ON - szczeniak dla ambitnych - już W SWOIM DOMU!
evel replied to evel's topic in Już w nowym domu
Witamy, zapraszamy i w ogóle :cunao: Miśkę pozwoliłam sobie ogłosić na forum psów sportowych, na obu forach borderowych (tak, wiem :evil_lol:) a nawet na wolfdogu :diabloti: A nuż ktoś ją wypatrzy i pokocha? :siara: -
[quote name='BBeta']Czyli w sam raz dla Ciebie :cool3: :diabloti:[/QUOTE] Taaaak, gdybym miała możliwość, to myślę, że wzięłabym ją chociaż na tymczas... Niestety, moja chora, czarna małpka zeszłaby na zawał z tym popaprańcem :evil_lol:
-
MIŚKA - wilczasty mini mix ON - szczeniak dla ambitnych - już W SWOIM DOMU!
evel replied to evel's topic in Już w nowym domu
[img]http://img696.imageshack.us/img696/3740/dsc0168cp.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/6730/dsc0169v.jpg[/img] [img]http://img577.imageshack.us/img577/8670/dsc0173vw.jpg[/img] -
MIŚKA - wilczasty mini mix ON - szczeniak dla ambitnych - już W SWOIM DOMU!
evel replied to evel's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/3509/dsc0151ij.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4097/dsc0153hd.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9034/dsc0156rv.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: Tu widać wielkość Miśkowej - ja mam coś ok.178cm wzrostu ;) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2622/dsc0160wi.jpg[/IMG] -
MIŚKA - wilczasty mini mix ON - szczeniak dla ambitnych - już W SWOIM DOMU!
evel replied to evel's topic in Już w nowym domu
[U][B]Banerek[/B][/U]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224346"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4355/misiabaner.jpg[/IMG][/URL] [U][B]Strony, gdzie Misia jest ogłaszana[/B][/U]: [LIST] [*][URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=20247[/URL] [*][URL]http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?p=425096#post425096[/URL] [*][URL]http://www[/URL]. psia kosc .com /forum/showthread.php?p=657133#post657133 [trzeba usunąć spacje] [*][URL]http://www.workingbc[/URL]. f o r a .pl/adopcja,102/miska-szczenie-z-potencjalem-szuka-domu,1974.html [trzeba usunąć spacje] [*][URL]http://www.bordercollie.f[/URL] o r a .pl/border-collie-szuka-domu,37/miska-szczenie-z-potencjalem-szuka-domu,8898.html [trzeba usunąć spacje] [*][URL]http://www.facebook.com/groups/336179670290/[/URL] [*][URL]http://www.facebook.com/groups/247643311926335/[/URL] [*][URL]http://www.facebook.com/groups/289702187760106/[/URL] [*][URL]http://www.facebook.com/groups/222837529441/[/URL] [*][URL="http://www.facebook.com/pages/Owczarek-niemiecki-forum-Owczarkopediapl/200452410054843"]http://www.facebook.com/pages/Owczar...00452410054843[/URL] [*][url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.388105561217746.102565.165681383460166&type=1[/url] [/LIST] Wszystkim Ogłaszającym serdecznie dziękujemy! :Rose: [U][B]Wydarzenie na FB[/B][/U]: [URL]http://www.facebook.com/events/200904053344916[/URL] [CENTER]*** [/CENTER] Oraz Panna Miś z wczoraj (9 marca 2012r.): [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9974/dsc0149jp.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2140/dsc0129pi.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/573/dsc0138xm.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3595/dsc0144xm.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2936/dsc0150do.jpg[/IMG] -
Historia Miśki jest niezbyt optymistyczna. Ta mała kulka sporo już przeszła - najpierw życie na cmentarzu w stadzie innych psów, później dwie nieudane adopcje. Miśka jest bowiem szczeniakiem, który od człowieka oczekuje czegoś więcej, niż tylko podania miski, krótkich spacerków i podrapania za uchem. Nie ulega wątpliwości, że Miśka potrzebuje szkolenia. Moim zdaniem ten pies to nieoszlifowany diament. Świadczy o tym choćby fakt, że [B]nieuczona [/B]podejmuje przedmioty i je nosi, nie mamla, nie pożera - po prostu z wielkim skupieniem nosi. Aportuje piłeczki i patyki, aczkolwiek trzeba by doszlifować oddawanie aportu przewodnikowi. Na lince ma odwołanie na 90%. Bez linki zresztą też (nie wiem jakim cudem, ale linka się odpięła a zawołana Miśka jak gdyby nigdy nic przybiegła radośnie do nas). Miśka potrzebuje jednak pomocy człowieka, żeby wykorzenić złe nawyki. Po pierwsze, trzeba popracować nad nauką czystości. Po drugie, pojawiają się u niej problemy socjalizacyjne - Miśka potrafi oszczekać basem jakąś podejrzanie (według niej) wyglądającą osobę, jednak to akurat jest mały problem, bo zachowanie takie można łatwo przerwać i przekierować sukę na coś innego. Gorzej jest z psami - Miśka na psy ryczy jak trąba jerychońska, chociaż przy bliższym kontakcie podejmuje z nimi zabawę. Myślę, że przydałoby jej się baaardzo szkolenie w obecności zrównoważonych psów - odwrażliwianie, przekierowywanie emocji. Z kotami Miśka dogaduje się całkiem dobrze - w lecznicy, gdzie obecnie przebywa, nie dochodzi między Misią a kotami do większych nieporozumień. [U][B]Kontakt do mnie:[/B][/U] - PW - mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - telefonicznie - numer podam zainteresowanym via @ bądź pw [CENTER]*** [/CENTER] [U][B]Podsumowując:[/B] [/U]Miśka jest niespełna półroczną sunią. Wyrośnie z niej prawdopodobnie jakaś wariacja na temat owczarka poniemieckiego ;) Mieszka obecnie w klinice lubelskiego Animalsa. Jest zdrowa, aktywna, wesoła, ciekawska. Toleruje koty. Nad jej stosunkiem do psów i obcych ludzi trzeba popracować, jednak suka uczy się chętnie i szybko. Przywołanie jak na takie warunki ma świetne. Pięknie podejmuje i nosi różne przedmioty. Adopcja pod warunkiem umowy adopcyjnej oraz sterylizacji (w klinice, gdzie obecnie Misia mieszka - zabieg w promocyjnej cenie). Jeśli ktoś szuka aktywnego towarzysza, z którym chciałby popracować (być może na początku pod okiem dobrego trenera), a najlepiej spróbować sił w różnych psich sportach, to ja serdecznie polecam :) A teraz foty. Miśka jako mały smarkacz: [IMG]http://www.animals.lublin.pl/pliki/images/adopcje/145-sunka-20111217-05.jpg[/IMG] [IMG]http://www.animals.lublin.pl/pliki/images/adopcje/145-sunka-20111217-03.jpg[/IMG] Miśka jako trochę większy smarkacz: [IMG]http://www.animals.lublin.pl/pliki/images/adopcje/145-misia-20111217-08.jpg[/IMG] [IMG]http://www.animals.lublin.pl/pliki/images/adopcje/145-misia-20111217-07.jpg[/IMG] [IMG]http://www.animals.lublin.pl/pliki/images/adopcje/145-misia-20111217-10.jpg[/IMG]
-
Widzę, że dogo zdechło, ale powstało :diabloti: Jakby ktoś coś, to mamy do wydania super szczeniaka dla myślących, lubiących wyzwania i takie tam :cool3: [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9974/dsc0149jp.jpg[/IMG] Edit: widzę, że zeżarło linka do innego forum... Cóż, zaraz małej tu założę wąta ;) Oto i on: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224346[/url]
-
[quote name='ladySwallow'] Wybieraj zootechnikę, jak już, pedagogika mocno przeszumiana i trudno pracę znaleźć, zresztą pogadać z evel :lol:[/QUOTE] Przedszkolna to i tak całkiem niezły wybór, ostatnio otwiera się bardzo dużo prywatnych placówek - niepublicznych przedszkoli, klubów przedszkolaka, punktów przedszkolnych. Niemniej jednak jest to praca dość specyficzna ;)
-
I co z tym duplem, prze pani? :razz:
-
[quote name='Michall'] Ostatnio nawet tynk zlizywał w łazience po remoncie wpadł do łazienki i po ścianie zasówał jezykiem[/QUOTE] Czym go karmisz? Lizanie ścian może świadczyć o jakichś niedoborach w diecie.
-
A to dziwne, bo moja suka jest przyzwyczajona, że w domu się śpi, zwłaszcza, jak się zostaje samemu. Oprócz tego ma 3-4 spacery w zależności od potrzeb i moich możliwości czasowych, w tym co najmniej jeden czy dwa spacery są spacerami, gdzie oprócz "bezsensownego" łażenia tam czy siam robimy jakieś aportowanie, posłuszeństwo czy coś. Dom nie jest od biegania, zresztą pies durny nie jest i nie będzie biegał sam - czy w domu, czy na ogrodzie (no chyba, że jest frustratem oszczekującym wszystko zza płotu, ale IMO nie świadczy to za dobrze o jego zdrowiu psychicznym...).
-
[quote name='agnieszka32']O, to świetnie! W tym wieku dzieci z reguły płaczą, jak zostają bez mamy ;)[/QUOTE] Oj, tak, moją chrześnicę musiałam dyndać na kolanach cały czas, żeby się uspokoiła, a ciocia wyszła tylko na godzinę :roll: Też myślę, że Zosia by chciała samodzielnie zwiedzać świat, skoro taki z niej cwaniaczek - widać po [URL="http://img20.imageshack.us/img20/341/p3086361.jpg"]minach[/URL] przecież :evil_lol:
-
Ja to Ciebie podziwiam, że potrafisz trzymać "w ręku" dwie tłukące się suki, serio :) A Shina [url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/3-03-12/DSC_7952.jpg[/url] po prostu WIE, że ją tak brzydko tutaj obgadujesz! :evil_lol:
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
evel replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Wydaje mi się, czy duuuużo lepiej się skupia? :) To jego pełzanie do tyłu mnie rozwala :roflt: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
evel replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kurde, że też Andzi jeszcze nie spadła makówka... :evil_lol: Podoba mi się ta Twoja Hanna :) Przywieziesz coś na wystawkę do Koziego Grodu? :cool3: -
Rety, jaki łysolek - nie jest mu zimno? :)