-
Posts
10326 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evel
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
evel replied to omry's topic in Foto Blogi
Raz na dwa dni nie ma sensu. Lepiej ćwiczyć codziennie, etapami. Szkoda, że nie mam swoich książek, bo pożyczyłam, to bym Ci zeskanowała kawałek o nauce zostawania samemu w domu, fajnie tam było opisane wszystko :( -
[quote name='zmierzchnica'] Młody wilczak przeuroczy! Ale zauważyłaś też, że bardzo popularne się robią ostatnio?[/QUOTE] Cóż, jest popyt, jest podaż. Jak z każdą inną rasą, niestety.
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
evel replied to omry's topic in Foto Blogi
Omry, a uczyłaś ją zostawania? Np. ona zostaje na miejscu a Ty się kręcisz, łazisz, stopniowo zamykasz, otwierasz drzwi, robisz coś tam itd.? Oczywiście wszystko powolutku i nic na siłę, trzeba wyczuć, kiedy możesz pójść o krok dalej. No i z nagradzaniem, ale bez piszczenia i takich tam ;) -
[quote name='anorektyczna.nerka'] Fajnie Zuzol wygląda, ja myślałam do tej pory, że ona ma nadwagę.[/QUOTE] Wypraszam sobie :eviltong: Nadwagę to sobie mogę mieć ja na własne życzenie, ale mój pies nie ma prawa mieć nadwagi, bo nie ściągnę sobie na łeb miliona psich choróbsk i niedomagań związanych z nadwagą ;) A poza tym pies z nadwagą by nie dał rady funkcjonować tak, jak Zu, a ja nie widzę przyjemności w spacerkach z parówą kolebiącą się koło nogi i bardzo, bardzo jestem wrażliwa na wagę Zu, zwłaszcza, że ona kastrowana i ma trochę tendencję do obrastania w tłuszczyk jak się zaburzą proporcje żarcie-ruch. No i nasz dr House by nas zabił za nadwagę, bo to bardzo obciąża serce. I oprócz tego, całkiem prywatnie, uważam, że psy z nadwagą są po prostu obrzydliwe :evil_lol:
-
A ja na co dzień nie widuję kundli, które śmigają obediencowe ćwiczenia tudzież fikają za frisbee. Czy to znaczy, że ja jestem dziwna, bo mój pies to robi, a jest kundlem? ;)
-
[quote name='Unbelievable']jak ona przeraźliwie głupio wygląda w tej sierści :evil_lol: jak baleron na zapałkach :evil_lol:[/QUOTE] Jakby z 10kg więcej ważyła :eviltong: [quote name='BBeta']Sylwetkę Zu ma rewelacyjną :cool3:[/QUOTE] Sękju :cool3: Spod tony futra niestety nie było widać. Aczkolwiek raz mi się krew wzburzyła, jak jakiś pacan wet stwierdził, że Zu jest tłustawa (!!!) i mogłaby trochę zrzucić :diabloti: No to zrzuciła, futro :evil_lol:
-
Odchodząc od tematu kup, słyszę dzisiaj co spacer uwagi od znajomych psiarzy, że Zu to niezła laska teraz :evil_lol: I że wygląda trochę jak lwica z tą kryzą i kitką :roflt: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8383/zuzostrzyzenie.jpg[/IMG] Marzec i maj, pies ten sam :lol:
-
Przed i po, w czasie mordowania się z niedźwiedzim futrem Zu niestety padła maszynka, więc przód i udka zostały dokończone nożyczkami ;) [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8383/zuzostrzyzenie.jpg[/IMG] Od razu mówię, że kitka zostaje, bo ogon połamany ;)
-
Różowe lepsze :obrazic:
-
Czy psy z tej hodowli maja w pakiecie tak dużą tolerancję na inne psy? :cool3:
-
[quote name='xxxkaluniaxxx']R raz jedyny prowadziłam jednocześnie szczyla cioci i Kalę na 2 Flexi zdecydowanie więcej tego nie zrobię :lol: pies z ADHD i flexi to zdecydowanie zły pomysł :evil_lol: łatwo można glebę zaliczyć :haha:[/QUOTE] Zależy ;) Moja od niedzieli śmiga na flexi i ja jestem absolutnie zakochana w tej smyczy a nie straciłam jeszcze ani zębów, ani rąk, a Zu nie należy do spokojnych piesków co idą przyklejone do nogi ;)
-
Marta, spoko, jak Ci brakuje to zobaczysz nad morzem jak taki mały piesek jak Zu potrafi drzeć pałę na coś niepokojącego :evil_lol: A na pierwszy ogień do obszczekania na wszystkie strony i na śmierć pójdzie pewnie Straszny Staffik :P
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
evel replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ale ja nie mam aparatu, bo moja hybryda jest kilim :( Niemniej jednak będą ludzie z lustrzankami, z tego co widziałam na wątku wystawy lubelskiej ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
evel replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Fajnie :) Przyniosę Ci może na płycie CD te zaległe foty, co? :oops: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
evel replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Vectra, a kto przyjeżdża z Tobą do Lublina? :cool3: -
Panbazyl, ja się z Tobą w 100% zgadzam. I jak ktoś, kto uważa siebie za - bądź co bądź - odpowiedzialnego posiadacza psa, mówi, że nie sprząta, bo nikt nie sprząta, to jaki wzór stawia innym? To nie jest prawda, że nic nie daje "podawanie wzoru". Ja zauważyłam, że część psiarzy u mnie na wsi zaczęła chodzić na spacery z psem i piłką. Moja sąsiadka zaczęła chodzić ze swoimi yorkami na pola, puszczać je luzem i rzucać piłkę, co wcześniej było dla niej nie do pomyślenia, bo waliły do kuwety i wychodziły dookoła bloku. Tak samo ze sprzątaniem po psach. Na początku mojej przygody z Zu nie widziałam w ogóle sprzątających - teraz coraz częściej, bo ludzie widząc kogokolwiek sprzątającego może czasem myślą, czy oni też powinni. I to idzie lawinowo - powoli, z bólem, ale idzie i coraz więcej ludzi sprząta. I dla mnie nie ma wymówek, że nie ma koszy czy torebek. To jak wymaganie dostarczania srajtaśmy - nie dają za darmo? Będę się podcierać palcem! Sorry, ale rozumowanie na poziomie przedszkola. P.S. Nie wiem, czy wspominałam, ale mój pies powrócił do świata żywych po 24 godzinach snu, przerywanego jedynie na jedzenie i załatwianie potrzeb fizjologicznych :evil_lol:
-
A nie przyszło Ci do głowy, że gdyby ktoś zobaczył, że Ty sprzątasz, to coś by mu zaświtało w tej szarej masie mózgowej i może sam by się zaczął zastanawiać, czy by nie sprzątać jednak?
-
[quote name='Unbelievable']nie to że się z nimi porównuję, tylko mając wybór pomiędzy sprzątnięciem ze sralnika a nie sprzątnięciem wybieram niesprzątnięcie, właśnie dlatego, że skoro ludzie nie potrafią zachować kultury to ja też nie będę się starała ;) nazywajcie mnie obsrańcem czy kim tam, nie zamierzam sprzątać na sralniku bo to [B]mija się z celem[/B][/QUOTE] A jaki to cel? Obsranie świata? Gdyby każdy miał takie podejście to już by nas dawno zeżarły szczury i karaluchy, bo skoro inni śmiecą, to może ja też będę wyrzucać resztki żarcia przez okno? I papierki po żarciu za siebie, zamiast do kosza? Przecież brudno jest, dlaczego ja mam sprzątać? Inni nie sprzątają to ja też nie będę, a co! Inni mają popieprzone psy, które mają ich w dupie, ja też mogę mieć, a co! Inni się nie myją i jeżdżą autobusami, ja też mogę, a co! Albo nie myją rąk po skorzystaniu z ubikacji. Albo smarkają na chodnik. Albo srają po krzakach, wracając z imprezy. Wymieniać dalej...? Jakbym się oglądała na innych to dopiero byłoby bezsensowne. A jakoś przywykłam do tego, żeby równać do tych lepszych jednostek, a nie do totalnego dna, które ma na wszystko wywalone. I - mimo mojej sympatii do Ciebie - mam nadzieję, że zarobisz kiedyś mandat za sranie psem, bo może Cię czegoś nauczy, zresztą każdemu zasrańcowi tego życzę. Taka jestem be[B]szcz[/B]elna :diabloti:
-
[quote name='Unbelievable']spoko, niech dadzą dyspensery z torebkami, niech dadzą kosze na kupy, i niech zobaczę chociaż jedną osobę która sprząta kupy gdziekolwiek w promieniu 100m od mojego bloku :) może mam zacząć sprzątać za wszystkich? jak się wprowadziłam przez jakiś miesiąc pod drzwiami wejściowymi do korytarza leżały rzygi psa, nie raz nie dwa zdarzają się osikane ściany, spytaj tych ludzi czy im korona nie spada[/QUOTE] Jakbym czekała aż mi postawią kosze dedykowane i torebki dadzą to bym się zestarzała prędzej :diabloti: Nie ma u mnie ŻADNEGO kosza na kupy. O torebkach nawet nie marzę. Kupuję rolkę zielonych torebek śniadaniowych z uszami marki Jan Niezbędny, kosztuje mnie to całe 4 zł i mam 100 worków. Nie jest to majątek. Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza :cool3: Nie mówię, że masz zacząć sprzątać po wszystkich i nie wiem, skąd taki pomysł, ale jak dla mnie ktoś, kto nie sprząta po swoim psie, zwłaszcza w otoczeniu bloków czy w parku, jest burakiem, brudasem i zasrańcem i mam ochotę mu przyłożyć w ramach odstresowania się za wszystkie chamskie uwagi i komentarze, które otrzymuję ja, bo w oczach przeciętnego przechodnia, który nie wie, że akurat ja sprzątam, uchodzę za jednego z "tych wszystkich zasrańców" :diabloti: No co ja mogę, tak mam i już :siara: [quote name='sacred PIRANHA'][B]Dla mnie jak ktos nie sprząta po swoim psie w miejscu publicznym, to nie powinien miec psa w takim miejscu. [/B]Niech sie na wies wyprowadzi, będzie miał swoje podworko, swoje pole i swoj sralnik. Ja rozumiem, ze to nie jest komfortowa sytuacja sprzatac sobie gowno przy ludziach, patrzących (komentujących nie rzadko rowniez) na Ciebie jak na dziwaka, ale chyba nie zdanie innych jest najwazniejsze. A to, że wiekszosc ludzi to debile, nie jest żadnym argumentem przemawiającym za tym, bym i ja zachowywała sie jak debil.[/QUOTE] Otóż to. Jak komuś nie pasuje, że po pieskach trzeba sprzątać kupkę w miejscach publicznych to niech trzyma w domu gryzonie albo koty i sprząta sobie w zaciszu własnego domostwa.
-
[quote name='dog193']Hmmm, mój brat jak coś mu się nie spodoba, np jak Jupi przesadzi w zabawie, to używa 'metody Cezara', tzn mu się wydaje, że używa :lol: Otóż łapie go palcami za kark (to może trwa sekundę) i mówi to milanowskie 'tsszy' :diabloti: Pies albo się nakręca jeszcze bardziej, albo patrzy na niego jak na debila :evil_lol:[/QUOTE] Ojezusie. Właśnie sobie wyobraziłam, co by zrobiła Zu z palcami takiego delikwenta, co by próbował na niej milanowszczyzny :diabloti:
-
Ja ostatnio odsłaniałam zasłonę i zamarłam, aż TŻ się zainteresował, czy nie dostałam jakiegoś ataku czy coś, a ja po prostu zobaczyłam, jak kobita sprząta po swoim labiszonie. W szoku byłam po prostu :D A to jest taki wielki problem sprzątnąć kupę "ze sralnika"? Korona spada, czy coś? Bo myśmy wczoraj były w parku, gdzie było full ludzi i full śmieci, w tym nawet rozpaćkany przez rowerzystów ptaszek (nieosiągalny dla Zu na flexi, ku wielkiej psiej rozpaczy) i jakoś ani mi, ani Lidce do głowy nie przyszło, żeby zostawić po psach kupy. Na skoszonym i przeoranym (?) trawniku, choć przecież to były tylko dwie małe kupki, nie?
-
[quote name='Amber'] Mój TŻ jak się potka o Jariego albo go wkurza w inny sposób to w ramach "korekty" [B]czasem go podnosi do góry, zaczyna się z nim kręcić w kółko i krzyczy "niedobry, niedobry"[/B] :roflt:Oczywiście bardziej dla jaj, ale już sama myśl, że można w ogóle coś takiego przewidzieć na karę dla psa jest rozwalające :eviltong:[/QUOTE] Właśnie sobie to wyobraziłam i się popłakałam ze śmiechu :lol:
-
Ej, Zu ma komendę na przesuwanie się z miejsca, gdzie aktualnie siedzi/stoi/leży/wisi. Komenda brzmi... pibip :oops:
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-6cSKCCNJoPU/T8M4vImeOUI/AAAAAAAACHs/9ql0iRsGLZU/s512/P5270239.JPG[/url] kurde, muszę się przyznać, że na żywo się nie przypatrywałam za bardzo w obawie o swoje zdrowie i życie :diabloti: ale ta Twoja suka to całkiem urodziwa i pocieszna się wydaje :) P.S. Maszynka jest w trakcie wskrzeszania, mam nadzieję, że operacja się uda :oops: