-
Posts
1934 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by OlaLola
-
Rex przepiękny ONek - niedoczekał domu, odszedł za TM.
OlaLola replied to BosiaB_86's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mnie też jest go strasznie szkoda, zwłaszcza, że zapamiętałam go jako bardzo mądrego i miłego psa. Strasznie go lubiłam, właściwie to dzięki Reksowi polubiłam Owczarki Niemieckie... Miałam nadzieję, że znajdzie się jednak ktoś kto pokocha Reksa... -
[CK] Niewidomy bohater roku 2010 Dick ma już dom
OlaLola replied to Macho's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']ale super -dzięki [B]Ola [/B]- świetnie, że coś w tym temacie napisano bo się martwiłam brakiem informacji. Tylko szkoda, że żadnych zdjęć nie ma[/QUOTE] Nie ma za co :) Też mam nadzieję, ze zdjęcia się pojawią :) -
Śliczny Halny/Fado :) Miałam akrim do Ciebie pisać co tam u niego słychać, a tu wchodzę i widzę :) No i jeszcze raz dziękuje, za wszystko co dla Halnego zrobiliście !!! :)
-
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
OlaLola replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
A powiedz mi jak jego samopoczucie, bo jak ja go widziałam ostatni raz, to nigdy bym nie powiedziała, że on taki chory... -
Rex przepiękny ONek - niedoczekał domu, odszedł za TM.
OlaLola replied to BosiaB_86's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zegnaj psinko.... [*] Robiliście mu sekcję?? -
[CK] Niewidomy bohater roku 2010 Dick ma już dom
OlaLola replied to Macho's topic in Już w nowym domu
Przeklejam ze strony [CENTER][B]29 stycznia, po wielu latach oczekiwania w schronisku i dwóch pechowych adopcjach swój nowy, wymarzony dom znalazł niewidomy Dick. [/B] Nasz honorowy krwiodawca, dzięki otrzymaniu tytułu [B]Psa Bohatera Roku [/B]stał się bardzo popularny w mediach. Reportaż o Dicku był pokazywany m.in. w Aktualnościach i Teleexpresie. Byliśmy przekonani, że tym razem na pewno się uda. Telefon długo, długo milczał lecz w końcu zadzwoniła – Ta Jedyna Osoba, Ta Jedyna Rodzina, Ktoś, kto zechciał pokochać Dicka i dać mu dom na dobre i na złe. Wprawdzie [B]Dicka od nowego domu dzieliła kilkuset kilometrowa odległość, bo Rodzina, która była zainteresowana jego adopcją mieszka aż pod Bydgoszczą, ale nie był to dla nas problem. Wsiedliśmy w samochód i zawieźliśmy Dicka na miejsce. [/B]Nasz podopieczny zamieszkał na chwilę w mieszkaniu, w którym, pomimo swojej niepełnosprawności, bardzo szybko się zaklimatyzował ale już w kwietniu będzie miał do dyspozycji dom z dużym ogrodem, gdyż jego właściciele lada dzień się przeprowadzają – oczywiście razem z psiakiem. Na bieżąco otrzymujemy bardzo miłe i pozytywne relacje z nowego domu Dicka, widzimy, że [B]wreszcie jest on bardzo, bardzo szczęśliwy. Wreszcie ma dom, na który zasłużył. Wreszcie ktoś docenił jego zasługi i postanowił zabrać go z azylu[/B]. [B]Schronisko to nie jest dobre miejsce, szczególnie dla niewidomego psa – wokół tyle hałasu, co chwila coś nowego jest stawiane na drodze..[/B] [/CENTER] [B]Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły Dickowi i swoim zaangażowaniem doprowadziły do jego adopcji. Szczególne podziękowania należą się Pani Hannie, która zgłosiła Dickusia do konkursu Bohater Plus i która koordynowała współpracę z mediami w tym zakresie. [/B] Dziękujemy!!! -
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
OlaLola replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
Właśnie ja się Tobie Dorobella dziwie, że Ty nie nawiążesz współpracy z jakąś fundacją.... poza tym łatwiej byłoby Ci kasę na Merlina zbierać... -
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
OlaLola replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
o której bedziesz u weta?? -
I bądź tu tolerancyjnym.... bo sorry, ale dla takich ludzi to ja nie jestem.... Ale też zrobię off top, tyle, że hmmm bardziej optymistyczny, potrzebuje kogoś do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej w Piasecznie pod Warszawą, dla mojej tymczaski Zuzi ( kotek ) Jeśli ktoś może, lub może mi kogoś polecić, proszę o kontakt. Z tego wynika, że ten hotel Terrier, to jest domowy hotelik dobrze myślę?? galeria mi się nie chce otworzyć... ;/
-
[CK] Niewidomy bohater roku 2010 Dick ma już dom
OlaLola replied to Macho's topic in Już w nowym domu
napisała do moda o przeniesienie i zmianę tytułu :) -
witam wszystkich na wątku Misia :):) Widzę, że na stare lata nadchodzi dla Misia pomoc :) Jeśli chodzi o Misiowatego to Misiu będzie gdzieś ważył może nawet niecałe 14 kg on strasznie schudł odkąd choruje. Raczej nie dogaduje się z innymi psami, z suczkami tak. Po śmierci Normy była w jego kojcu Fiona, ale trzeba było ją zabrać, wykazywała agresję w stosunku do niego zwłaszcza przy jedzeniu ( to normalne ) ale nie dogadywała się z Misiem. teraz Misiu popinkala sobie w kubraczku żeby było mu cieplej, śpi sam w budzie ( wcześniej w jednej budzie spał z Normusią). Artyka rozumiem, że hotelik byłby w Bydgoszczy?? I proszę sprecyzuj jakie przynajmniej obecnie masz pieski, w sensie płci i czy w razie czego miałabyć gdzie Misia odzielić do osobnego pokoju. Decyzję odnośnie wydania Misia do hoteliku podejmuje szef schroniska Cichy kąt P Krzysztof Mikołajczyk. Agnieszka BB podziękuje Panu dziekanowi. majuska piszę PW.
-
teraz to już stałych bywalców brak.... tyle zwierzaków w potrzebie...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A co tu tak pusto, jest jakiś nowy wątek Jenny i Cindy??
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: