Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]o Mati nie jest malym psiakiem jak na Yorka to jest spory bo ma jak go ostatnio mieżylismy i wazylismy u weta tak około 26-27 cm w kłebie i waży 5.8kg[/COLOR][/I][/quote] kabi tez jet podobnej miary i waży tyle samo:P hehe;) myślałam ze tylko on jeden taki wielki:) [/CENTER]
  2. Śliczne fotki Atosa:):) fajnie macie ze mieszkacie nad morzem:):) tez bym tak chciała;)
  3. A u nas dobrze;) dzisiaj byłam w szkole do 15.25;/ masakra a teraz pada caly czas;/ Jutro chce jechac na zakupy... albo w niedziele... zależy od pogody.. ale wole jutro bo bym jechała sama a tak z mamą..;/ musze spodnie i adidasy sobie kupic i wyżulić od taty kase na adidasy:P hehe bo spodnien sobie za swoje kupie:P:) hee:) a kabiśka własnie mecze bo on nie chce u mnie siedziec:P A co u ciebie??
  4. witam wszystkich:) co tak cicho?? a rozumiem:P chcecie fotki tak?? To musicie czekac do jutra;p hehe:) Buźka;*
  5. Sweet

    Galeria Daisy

    Witam:) Śliczny psiak:) i cudne fotki:D:D nie no śliczna ona jest;):) heh:)
  6. [quote name='ewka i haker']no to kiedys sie musimy spotkac ja okurat w niedzile bede na ratajach[/quote] Ja sie jutro wybieram do Poznania jak bedzie ładnie:) heh:P bo musze na zakupy jechac;) No a jak nie jutro to w niedziele z mamą jade.. tyle ze jutro autobusem sama a w niedziele autem z mamusia;P hehe:) A co tam u was??
  7. jejku;D:D jakie boskie foty:D:D heh:) śliczne te na ławce;D I ten uśmiech:) :) heh:) sliczne;)
  8. A u nas dobrze:) ale musze już isc:(:(:(;( strasznie... zawsze mnie ktos wygoni;/ ale jutro posiedze dłużej... musze cos wymyslic zeby isc na droge krzyżową:D:D A co u ciebie?? Do jutra i dobranoc:*:*:*
  9. Znając moich rodziców tez bym nie mogla pewnie;/ ale chciałabym i to bardzo...
  10. jej jakie sliczne te obrózki i smyczka:D:D a gdzie to kupiłas??:D:D Sliczne:) I foty oczywiscie tez:)
  11. A ja tez bym z psem nie jechała bo nie mogła bym go napewno wziąść;/ Ja bym ci towarzyszyła tam na miejscu jak bysmy jechały obie:) fajnie by było:) heh:)
  12. No nie mieszkam daleko:D Blisko domu mam autobus co jedzie prosto na rondo rataje:P heh:) No chętnie:D:D heh:)
  13. No ma sie moje szczęście:P hehe:) I nie dziekuje:) No malutko:) A z tego co wiem ostatni dzien idziemy do szkoły w środe:):) ale nie wiem kiedy potem wracamy:P A ja chciałabym ale rodzice;/ napewno mnie nie puszczą:((:( ale moze bede ich namawiac zobacze;)
  14. [url]http://images31.fotosik.pl/172/2cdb5c262b74a135med.jpg[/url] jej jaki słodziak;D:D piekne:) Wszystkie foty sliczne:)
  15. Cudne fotki:D:D
  16. No niestety po 3 tygodniach znowu... tamta mi sie zagoiła to teraz następna;/ tyle ze ta jest dosc mocno opuchnieta i ma pod sopdem takiego mocno fioletowego siniaka;/ masakra;/ a nie wiem czy pójde jutro jeszcze sie zobaczy:) ale w niedziele napewno pójde:) no juz tylko 4 dni do szkoły:D:D A Martusia wybierasz sie na zlot dogomaniaków??:)
  17. No skręcona tylko... A mame jeszcze przekonam i pójde;D:D moze to jednak kawałak jest drogi i dobrze tej nodze nie zrobie ale zobacze:) chciałabym strasznie iść... ale znając upartośc mojej mamy to mnie nie puści:P szkoda:( ale w niedziele są sznase:D:D Ale masz dobrze:) Ja siedze do 15.25;/ a nie mam pierwszej lekcji dlatego na 9.50 ide.. masakra ja chce juz święta... A u kabiśka dobrze;) a zdjęcia pewnie w sobote bo bede miała możliwośc wieczorem zgrania ich:) Bo jak wiadomo mi siadło usb.. a jak ma działac to trzeba wymieniac płyte główną co oplaca sie bardziej kupić nowy laptop wiec jakos sobie radze:):) trzeba:)
  18. O a u was już bazie??:D:D śliczne zdjęcia;) I arisek tak pieknie pozuje:D:D
  19. [quote name='ewka i haker']hej fajnie ze jetescie:multi: a gdzie idziesz z nia??:cool3:[/quote] Z nim;D:D hehe:P Ja ide do mnie do salonu dla psów w Swarzędzu a wy??:D
  20. heh:) śliczne zdjecie Bobika;) A co on tam 2 strony wczesniej zajada??:P hehe:) Słodziak:)
  21. Aaa to dorze miałas:) ja tam mam w środy:) A jutro na 9.50 i sie wyśpie:D:D hehe:) a chciałam isc na droge krzyżową (niektórzy wiedzą z jakiego powodu) i sobie nie pójde;/:(:(;( Bo byłam u przeswietlenia mojej nogi i pani mi powiedziała ze nie mam za duzo chodzić...;/ suchar..;/ ja chce isc na droge krzyżową..:(:(:( Musze mame przekonac zeby mnie pusciła;) hehe:P
  22. Śliczne foty bobika:D:D A co do zlotu to sie zastanawiam:):) zobaczymy co jeszcze z tego wyjdzie;) A czym mozna dojechac z poznania do sierakowa oprócz samochodu??:D moze sie ktos orientuje:)
  23. heh:) sliczne fotki:D:D Ładną mieliscie pogode;D i mnie w niedziele tez było ładnie:) a dzisiaj padało:P
  24. [url]http://i28.tinypic.com/sglvuv.jpg[/url] nie no bonek chciał kwiatka jeść;P hehe:) [url]http://i26.tinypic.com/2d27fjc.jpg[/url] hehe;) jaka minka;D boskia;) I wszystkie inne foty tez;D;D Moj piekny:D:D
  25. hej:) a ty co tak wczesniej juz na kompie??:D nie zadobrze ci??:P hehe;) mnie o tej godzinie dawno w domu nie było:P hehe:)
×
×
  • Create New...