-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Albo dobra juz wiem jaki zrobie;) heh:)
-
A pytanie do Atkii: Jaki lubisz kolor najbardziej??:D bo potrzebuje:) heh:)
-
heh to jak wszystkie robia to ja tez moge zrobic??:D:D hehe:P bo mi sie nudzi:)
-
Fajny banerek zrobiłas Iza dla Atkii:):) Śliczny:)
-
ale cos musze wykąbinowac;) siostre na chwile wygonie od jej kompa (znaczy poprosze zeby mi na chwilke zeszła:)) i sobie zgram:)
-
[quote name='Izabela124.']W jednym uchu mam 3 a w drugim jedna U mniv wszytskie maja[/quote] heh moje koleżanka tez tak ma jak ty:P hehe:) a zdażają sie wyjątki co nie mają;) U mnie np. nie widac ze mam kolczyki bo takie małe wiszące mam i jeszcze zawsze rozpuszczone włosy:) tylko kitka na wf a kolczyki trzeba wtedy zdjąc:P hehe:)
-
Ja w klasie tez mam taką dziewczyne co nie ma przekłutych uszu:) ale wiekszośc dziewczyn ma :):)
-
[quote name='Izabela124.']Hahah bo my glupie jakies:evil_lol::evil_lol: Ale ucho mnie boli, jakos mi tak dzis naszlo, bo w czwartek przeklulam kolejne dwie dziurki[/quote] heh nie potwierdzam i nie zaprzeczam:P hehe:) Oj to współczuje.. ja mam po jednej dziurce i mi starczy:):):D:D A ty ile masz jak kolejne 2 przekułaś??
-
tata zabrał kompa i nie moge zgrac;(;(:(:(:(
-
heh:) tak sobie czytam waszą rozmowe i sie kłócicie o to kto banerki lepsze robi:P hehe:) smieszne takie;D:D
-
Sliczny banerek ci wyszedł:):) nie no super:):)
-
[quote name='Izabela124.']Ja tvz fajnie spvdzilam, bo pogoda w niczym mi nie przeszkadza, a Bobik w dvszczu z Perelka kolezanki suczka sie wyszaleli na naszym polu, mam kilka fotek ale nie chce mi sie ich zgrywac na kompa, moze jutro wstawie:eviltong:[/quote] heh:) to dobrze:) ja tez byłam na spacerku:) heh:) ale na szczescie nie padało:P nie lubie jak pada;/ głupio jest:P a to czekam na fotki jutrzejsze:D:D
-
heh w ja robiłam to samo:P heh:) znaczy myłam przed chwila włoski:) hehe:) A u mnie dzisiaj akurat bylo ładnie:) i dobrze:) przynajmniej fajnie spedziłam dzień:)
-
[quote name='Izabela124.']No juz jestem, a bylam tu i tam:eviltong: Oj a co tak dlugo beda sie zgrywac?:razz:[/quote] heh:) nie długo ale musze miec kompa wolnego i na płytke nagrać:):) A co powiecie?? Jak wam minał dzień??
-
Jestes:D:D hehe:) gdzie tyle byłas?? co:P Ja lece zaraz zgrać zdjęcia ze spacerku:) znaczy za jakies 30 min:)
-
O widze że temat o nk i gronie;) ja mam konto na nk:P heh:)
-
Ja mojego tez musze nauczyć ładnie chodzić na spacerach.. tylko nie wiem czy mały sie cos jeszcze nauczy bo już ma 3 lata skończone (bedzie miał w kwietniu własciwie) no i jak myślicie czy takiego psa da sie nauczyc ładnie chodzić na smyczy??
-
A ja tez sie wybieram ale tylko popatrzeć bo pieska niestety nie mam z rodowodem:( ale to nic:) moze wpadne popatrzeć w końcu mam blisko:):)
-
O to fajnie masz:) a to z jakąs wycieczką czy tak sama z siebie? |A moze masz tam jakąs rodzine??:D
-
[url]http://images23.fotosik.pl/176/23d4cfe17b5a73d6med.jpg[/url] słodziak:):) Śliczne foteczki:):) Piekne:)
-
[url]http://img90.imageshack.us/img90/2997/obraz032vp7.jpg[/url] sliczne;) i reszta tez;) jej a ta woda nie jest zimna??
-
o fajnie:) a kiedy tam byłas??:D:D
-
Czekamy niecierpliwie na fotki:D:D