Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. ok to kilka fotek kabika;D:D [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/9415/kabihd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/998/kabi2ak6.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9452/kabi4bx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1486/kabi5yt1.jpg[/IMG] CDN:)
  2. zaraz beda fotki:D 14 chyba mam:P :)
  3. fajna to fota na placu jak skacze przez drabinki czy co to tam jest;p
  4. [quote name='psiara1996']dziękuję u mnie nic nowego bylam z psem 2 razy w parku poaportował obchodziłam dzisiaj urodziny które mam jutro nic nowego...[/quote] O to ty masz urodzinki jutro?? Wszystkiego najlepszego:loveu::cool3::cool3:
  5. dam dam:) ale za chwile dopiero;P hehe:)
  6. Albo jestem:P one sie beda na samą poczte do wiadomosci z 5 min wgrywac;p hehe:)
  7. [quote name='Martunia']No to w wielu miejscach byłaś dzisiaj. :D A ja cały dzień siedzę w domu i na przemian uczę się i siedzę na DGM. :evil_lol: Co u Kabiśka? :loveu:[/quote] Oj.. ja na anglika musze jeszcze powtórzyc:):P hehe nie chce mi sie A ja zgrałam juz zdjęcia tylko musze je powysyłac ewie(co troche potrwa:P) i potem cos powstawiam:) także z/w
  8. Za chwilke beda zdjęcia ze wczorajszego spacerku:D a potem kabiśka;:D:D
  9. jak to pisałam to nie widziałam ze napisałas posta (to do psiara1996) i to było do marty:) ale swoja droga co u ciebie??:)
  10. [quote name='Izabela124.']Mysl, z ok.400zl, jvszcz dokladni ni wimy[/quote] O to sporo;/
  11. Chyba wszędzie juw byłam dzisiaj:P hehe:) Najpierw w kościółu:P Potem na zakupach:D:D Potem jadłam obiad(tu wreszcie w domu:P) Potem byłam na spacerku z koleżankami:P Potem u koleżanki:P Potem z mamą jeszcze w sklepie:P I teraz wreszcie w domciu:D:D hehe:) godzine temu niecałą wróciłam:Phehe A ty co robiłas dzisiaj??
  12. A ile wyjdzie was to wszystko?? ja niesety nie moge wam pomóc bo kasy tymczasowo brak:(:(:(
  13. Sweet

    Galeria Piksi :D

    śliczne focie:D:D
  14. jej:) jakie piekne fotki bonka;) Cudne:D:D
  15. jej..:( Biedny piesek:(:(:( Mam nadzieje ze uda wam sie zebrac pieniądze zeby mu pomóc...
  16. hejo:) I jak punktacja ?? kto wygrywa?? :D:D
  17. O jakie boskie fotki:D:D Widze że chesti odwiedził plac zabaw:D:D hehe:) [url]http://i31.tinypic.com/2crk686.jpg[/url] jaka miłosna scenka:D:D
  18. Cdune fotki ze spacerku:D:D Widac ze bobik zmęczony::)
  19. No normalnie;P na spacer poszły:P nie mam jek je zgrac znowu;/ ale juz przyrzekam ze o 20 je zgram bo mojego taty nie bedzie i wejde na jego komp zgrac;P Ogólnie to dopiero wróciłam bo cały dzień mnie nie było ciągle gdzies:P hehe:)
  20. Foteczki wyszły na spacer:P hehe:)
  21. papa wszystkim:):) dobranoc:*:*
  22. [quote name='Atkaaaa']Ha! A ja mam caaalusi tydzień wolny :D[/quote] Ale masz dobrze:) tez tak chce:P hehe:) papa;* dobranoc:*
  23. Kończe już papa;*:* do juterka:*:*
  24. Ja lece;) jutro wpadne by zobaczyc wynik głowosania jaki bedzie:D:D hehe:) i do kiedy sie głosuje?? papa:*:*
  25. [quote name='Izabela124.']Ja tvz:p Ja zaraz ide na spaceros z Bobim a potem zjem kolacje tez nivbawem bede ogladala [/quote] heh:) A to tak późno kolacje jeść??;o heh:) no ja ogladam nawet fajne:P tez zaraz lece:) i do juterka bo poszłas juz:(
×
×
  • Create New...