Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Wow:) super zdjecia;) A to ty byłas w Londynie??:D:D hehe:) A gdzie Moli??
  2. ale bedziesz miała fot do wstawiania dzisiaj albo jutro:D:D hehe:) musze je tylko zgrac:P a narazie ide sie uczyc anglika;/;/;/
  3. taj wiesz co:P bo sie obraże:P ty tak specjalnie nie??:P
  4. Nie no wiesz co:P ja przychodze a ty odchodzisz;/ nie no jak tak możesz wogóle:P
  5. Przyszłam sie przywitać:D:D:)
  6. hejo:) I jak tam po spacerku?? podobało sie??:D:D Mi bardzo:) Wieczorem fotki dam jak juz ci mówiłam:):)
  7. Witanko:):) Wieczorkiem dam fotki ze spacerku (niestety nie bylo tam kabisia:(:(:() I jeszcze jakies jego bo mu zaraz porobie:)
  8. ok już pisze;)
  9. No własnie ja wszędzie patrzyłam to ma nie padac ale pogoda jest nie przewidywalna nigdy w 100%:P hehe:) mam nadzieje ze bedzie ładnie;) No a szkoda ze ty nie mieszkasz bliżej:(:(:(:( chciałaby sie z toba spotkac... musimy sie jakos zgadac w wakacje:):) No to ja musze juz lecieć:( dobranoc:*:*:*a
  10. Nie kabisia nie bedzie napewno...:( bo ja jade oglnie na zakupy... wiec nie mam mozliwosci go zabrania... ale nie wiem jeszcze czy na 100% jade . a mam sie spotakać z Ewka i haker.. taki ma nick:) no moze ona z pieskiem wyjdzie:) heh:) ale niech tylko nie pada to pojade;p tylko tate musze na paputki naciągnąc;P hehe:)
  11. A głuchło?? heh bo ja nie wiem:P hehe:) papa jak co to do jutra;*:*
  12. Ja mam plan na oba półrocza inny ale tylko troche a z tą środą to nie wiem jak bedzie;P hehe:) ale niech jutro nie pada:) bo sie z kol z dgm umówiłam w poznaniu jak bedzie ładnie:):) fajnie by było jak by nie padało:):) hihi:) No a co powiesz??
  13. Oki:) zaraz zapisuje numer i ci głuchne oki?? jak co to ja:) hehe:P mam nadzieje ze jakos sie połapie:) ale sobie i tak zapisze jak to jest:):)
  14. E tam 6 lat to spoko:D moja koleżanka ma brata w tym wieku i jest zarąbisty:P hehe:) Takie dla mnie skomplikowane troszkę;P heh:) zgubie sie w poznaniu:P hehe:) nie no ... musiałabym sobie to zapisać;P heh:) i ogólnie to nie wiem czy na 100% pojade ;/ ale niech tylko nie pada;p
  15. nie kojarze gdzie to jest:P hehe:) ja zawsze jade na rataje a potem tranwajem tak jak do multikina wysiadam z 6:):) No a ja nie wiem jeszcze czy napewno pojade bo to zależy od pogody ale chetnie bym sie z toba przeszła;) heh:) a brata zawsze w domu mozna zostawic;P hehe:) a ile on ma lat?
  16. O nowe foty widze:D:D Śliczne;):)
  17. [quote name='ewka i haker']wiesz a gdzie idziesz na zakuy to mozemy sie spotkac:lol: a u nas ok[/quote] Na bema ide bo potrzebuje spodnie a tam mają fajne:):) hehe:P a potem moze do browara jak mi sie bedzie chciało isc;P chociaz watpie bo noge mam skręconą:) a jutro jade jak nie bedzie padac:P hehe:) I dobrze że u was ok:) A ty w jakim rejonie poznania mieszkasz/?
  18. Hejo:) kiedy zdjęcia pięknej??:D:D
  19. [quote name='goldenka245']Cześć Wam!:multi:[/quote] Witam;D:D [quote name='Martunia']Musiałam sobie przerwkę zrobić, bo cały czas na DGM siedzę. :diabloti: A poza tym niedawno siadłam i wreszcie na komentarze na blogu odpisuję. :eviltong: Odpisałam Ci. :D I ja też niecierpliwie na święta czekam. ;) Ale jeszcze 3 dni do szkoły i wolne! :D[/quote] Aaa... ja tez prawie cały czas dzisiaj siedze na DGM:) o to fajnie;) zaraz sprawdze:) Nom;:D:D a podobno u mnie w srode ma byc plan zmieniony czy cos;P pani od matmy nam tak mówiła ale nie iem czy to prawda;P a tak co powiesz jeszcze?? [quote name='Izabela124.']Witanko daj no jakies fotki[/quote] hejo:) A fotki beda jutro wieczorem:):)
  20. Jestes czy poszłas juz?? Bo mnie znowu wywaliło i meczyłam troche mojego psiaka;p hehe;)
  21. Nom;) jejku jak ja chce już święta...:) hehe:P wiem że marudzę ale juz taka jestem:P heh:) A co powiesz?? długo cie nie było:P
  22. No jestem bo mnie forum wywaliło:P hehe:)
  23. Wrześnie jest pod poznaniem:P jakies 40 km:P hehe:)
  24. tak? to ja nawet nie wiedziałam... fajnie:) Kiedys chciałam byc weterynarzem ale przeraziło mnie ze sa tylko 4 miejsca w polsce gdzie mozna to studiowac..;/ a narazie zastanawiam sie nad liceum mat-inf lub technikum technik architektury krajobrazu:P A masz jeszcze jakies opcje po za weterynarzem?
  25. nom trudny wybór.... ja chce wybrac cos co mam na miejscu... znaczy w poznaniu bo mam blisko.. bo u mnie to sa 2 liceum i nic wiecej:P
×
×
  • Create New...