Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. No to lece;) dobranoc wszystkim:*:*:*
  2. heh:) ja tam tak nie umiem:) ogólnie to juz lece:) do juterka;) dobranoc:*
  3. heh:) ja tez bym najlepiej kazdego głaskała i jeszcze foty mu robiła:P hehe:) no cóż taki urok miłośników psów:D
  4. heh:) ja to bym nie miała chyba odwagi tak do rodziców powiedziec;P hehe:) Najbardziej to by sie bali ze mi sie cos stanie jak by mnie puścili do czego napewno nie dojdzie:P ale moze pogadam z nimi o tym kiedyś:)
  5. heh:) Ja tam psy uwilebiam:P i to bardzo bardzo:) Moze nie mam na ich punkcie fioła ale jaki ide z koleżankami gdzies to tylko ja ogladam sie za psami:P heh:) takie piekne a moje kolezanki w wiekszosci sie ich boja;P
  6. heh:) a co im powiedziałaś?? :D A jak by sie wpadło tylko na jeden dzień na przykłąd to cos sie płaci??:P heh:) musze pomysleć czy ich wogóle przekonywac;P bo nawet nie wiem jak bym tam dojechała:P
  7. No dziwna dziwna:P kto normalny jechał by specjalnie po bilety i tracił godznie;P i jeszcze z boląca noga gdzie ledwo łaziłam:P heh;) no a nóżka chyba zwichnięta;/ 2 tygodnie temu albo juz 3 miałam druga zwichniętą;/ i tez w środe..;/
  8. No nie wiem niby spróbowac mozna ale wątpie... mam takie pesymityczne nastawienie bo i tak wiem co mi powiedzą:P po za tym nie znam tam nikogo......... no oprócz ciebie tyle ze nie na żywo a jak bym kogos na żywo znała to moze wieksza szansa aby mnie puścili...
  9. heh:) sie zobaczy:) ale i tak wątpie ze ich przekonam:P A Kabiśka i tak by mi nie pozwolili wziąść;/ po za tym on nie przepada za dużymi psami;/;/;/ i bez smyczy to by mi zwiał nie wiadomo gdzie;P no a na zlot i tak mnie nie puszczą nawet nie mam co marzyć o tym:P
  10. Chętnie ale mama mi nie pozwoli;/;/;/ Jak bym mogła to bym przyjechała bardzo chętnie ale rodzice mnie nie puszczą...;/
  11. Hejka;) Śliczne fotki:D:D O fajnie że idzie do fryzjera;D kabi tez idze za tydzień:) Buźka;*
  12. [quote name='ewka i haker']skad ja to znam:evil_lol: tez tak mialam ferie i rekolekcje:evil_lol: no tak ty ze swarzedza:lol:[/quote] Nom ze Swarzedza:D:D heh:) a ty widze z poznania;D:D byłam dzisiaj tam:):) hehe:) [quote name='Izabela124.']Oj to rzeczywiscie niv za rozowo A ja nie mam pojvcia gdzie jest Swarzedz[/quote] No niestety:P nie za różowo:) A Swarzędz leży pod Poznaniem bardzo bliziutko:)
  13. I tak masz dobrze;) Ja rekolekcje miałam odrazu po feriach w tym tygodniu..;/ a ferie miałam do 11 lutego czyli rekolekcje były od 13-15:P dawno już... A jutro jade do kina z klasa:) masakra;/ musiałam jeszcze bilety na autobus kupić;/ specjalnie jechałam do poznania po nie i jeszcze mam lekko skręconą noge znowu;/ :P heh:) nie ma to jak moje szczęscie;)
  14. Jaki słodziak:D:D Piekne foty::D Co tam u was???
  15. Sweet

    Galeria Piksi :D

    To wszystkiego naj dla Piksi z okazji urodzinek:D:D
  16. A fotek nie bedzie narazie bo nie mam kiedy robic:) A ja jestem paralitka:P hehe:) i na dodatek dziwna:) (wiem ze nie na temat ale komus to musze powiedziec:))
  17. No musze porobic mu troche:) HEHE:)
  18. Nie no miny to on boskie szczela czasami:D heh:P albo jak jest obrażony:P heh:) smiac mi sie chce normalnie z niego czasem:P albo jak sie kłócimy:D:D hih:) A postaram sie wiecej tych jego zabójczych min uchwycić:D
  19. Piekne foty:D Cudny psiak:D:D nie no boska ta pierwsza fota:))
  20. [quote name='Martunia']No jasne! :D :loveu: Ja cały czas się nim zachwycam. :D[/quote] hehe:) no bo pięknie wyszedł tam:D:D Ogólnie jest cudny:P a te jego niektóry miny:P aparat musiałabym miec w oczach:D:D fajnie by było:D [quote name='Mi.'][B]hehe fajne psisko[/B] [B]pzdr.:cool1:[/B][/quote] Wiadomo ze fajne:D:D [quote name='Izabela124.']U nas tvz wszystko dobrze :P[/quote] To dobrze:):) A co u reszty???:D:D
  21. Biedny psiak...:(:(:( Ale widze że już znajduja sie powoli osoby chętne pomocy... :) całe szczęście:):)
  22. hihi:):) Twoja ulubiona fota:D:D:D
  23. No rodziców jakos napewno przekonasz:D:D Zawsze sie udaje:) A ile miałas lat jak dostałas Moli??? Ja mysle że byłam dośc odpowiedzialna w tym wieku jak piesia sobie kupiłam bo tez za moja kase tylko tata mi dołożył troche :evil_lol: No i za weta tez płaca rodzice w moim przypadku i na zmiane z jedzenie i fryzjera:) raz ja płace raz oni:):):D A Kabiś tez papierków nie ma... ale wtedy byłam przekonana że nigdy nie zachce mi sie wystaw:P
  24. [quote name='Izabela124.']Witanko Jak sie miewa dzis Kabi?[/quote] Hej:):) A dobrze dobrze;) A co u was??? [quote name='anmi0']Jaki on duuuzy:cool3: Zeby moja taka byla, hehe :) sliczne fotki i zapraszamy do nas![/quote] Nom duży duży:) ale dobrze:) Przynajmniej nikt go nie zdepnie:P hehe:) A dziekuje :)
  25. Sweet

    York i Pinczer

    Foty!!!!:D:D:D:)
×
×
  • Create New...