-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Witam:) Piekne zdjecia Piksi:) Sliczna jest:D:D KIedy nowe foty????
-
Wzruszający artykół... Każdy ma prawo mieć psa.. ja nie wice ku temu przeszkód.. Ma przyjaciela przynajmniej:)
-
:) no no ajne plany:D Ja też bym chciała jeszcze jakiegos psa ale cóż.... rodzice:P heh:) ale jak bede dorosła to bede miała kilka;) A i o wystawach tez zawsze marzyłam znaczy nie zawsze ale ostatnio tak jakoś...:) No ale pojade sobie niedługo zobaczyć jak wyglada wystawa:) Niedługo to znaczy w listopadzie:) bo w poznaniu bedzie wystawa;)
-
No miejmy nadzieje ze kabi tak szybko go nie zamęczy:P heh:) Bo bedzie dla niego cięzko zniesc wyrzucienie pluszaka;P zawsze mu zaszywałam jak popsuł :)
-
[quote name='Martunia']Ahh mój ukochany Kabiś! :loveu::loveu::loveu: Mój pysio. :loveu: Śliczną ma kiteczkę. :D Ale cudownie razem wyglądacie. :)[/quote] Nom kabisiolec:D:D hehe:) i co idziesz na to że wyśle ci go poczta na wakacje nie?;p hehe:) Zobaczysz co to za zbój:P A kituchne ma maciupcią:D Ja sobie zrobiłam jego gumka kitke:D:D hehe:P:P heh;p te moje głupie pomysły:P A my razem cudnie?;p dobry żart:D chyba on sam cudnie:D
-
Nie no te foty sa powalajace... Cudne... Nie dość że piękny piesio to jeszcze takie foty cudnie zrobione:) :loveu:
-
heh:) widze że następne fotki:D:D Piękne:) Bobik cudny:D taki grubasek sie wydaje:P heh:) I słodziutka jest ola;D
-
heh fajna historia imienia:D:D A to planujesz następnego psiaka??:D:D
-
No tak sobie myślałam że już czas na ujawnienie sie:D hehe;P Niektórzy już wiedza jak wyglądam ale pomino to nie zaszkodzi sie pokazać:P hehe:) w końcu nie tylko ja daje swoje foty:D hehe:) No i dziękuje ze sie ładnie razem prezentujemy:) heh:)
-
I teraz takie: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7128/kabi8gg7.jpg[/IMG] Wącha mamy kurtke:P I z łóżeczka mojego 2: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9182/kabi2np6.jpg[/IMG] haha:):) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9476/kabi3np1.jpg[/IMG] a tu już zły lezy że go nie chce wypuścić I niespodzianka;P Ja za kabiśkiem:) Pierwszy raz na dogomanii:D:P [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/589/kopiajazkabimfe3.jpg[/IMG] to lepsze;) [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8057/ada1jk4.jpg[/IMG] blee;p ja ble oczywiście:D
-
dalej fotki;D [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9848/kabi10tt1.jpg[/IMG] haha;) [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5287/kabi9vy9.jpg[/IMG] znowu z pikaczem:) przerywam mu zabawe :D:D:D [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2846/kabi6eh2.jpg[/IMG] ogon odgryza:) [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7015/kabi5mj9.jpg[/IMG] A tu sie na mnie gapi zbój:P jeszcze 5 zdjec:D:D
-
ha:) jestem juz po chórku i daje foty kabika;D:D I na końcu niespodzianka:P moze nie fajna ale co tam:P hehe:) Najpierw troszke takich zwykłych:D PS. na niektórych Kabiś ma kitke:D:D taka maciupcią:D [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9716/kabilg1.jpg[/IMG] Gapi sie na mnie co mu robie kolejne takie samo zdjecie z rzędu:P [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2448/kabi1xy5.jpg[/IMG] Gryzie Pikacza:D:D [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8207/kabi4rz9.jpg[/IMG] Chce iśc na dwór;P i tan wzrok:D [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/569/kabi7rt7.jpg[/IMG] Hehe:) trzymam pikacza do góry wiec sie patrzy:) zaraz reszta:D
-
Piękne foty:D:D Sliczny bobik:) Buźka:* PS. jak sprawa z mama??
-
Hejka;) No wiem że gaduły jestesmy;) a fotki dam niedługo:D Znaczy dzisiaj tylko jak wróce z chórku:) bo zaraz ide... Wiec foty ok.17:) napewno bedą:D:D Buźal:* czekac cierpliwie:D
-
heh:) fajnie by było:):) no cóż od czego mamy marzenia;):D:D no po co są?? żeby sie spełniały:D:!!!!!!!!!!! Zaprosze cie na wakacje do siebie:D:D Mame przekonam jakoś:D Napewno sie zgodzi;) hih:) poznasz kabusia;D <lol>
-
Nom:D:D albo ty przyjedziesz do mnie:D:D 2 godzinki jazdy tylko :) Do mojej koleżanki chłopak przyjeżdżał z Wrocławia co tydzień na jeden dzień:) rano był i wieczorem jechał do domu:) Możesz mnie kiedyś odwiedzić:D:D chętnie cie ugoszczę w moich skromnych progach:)
-
A ja nie wiem co to było ;p nie dodawałam żadnego zdjecia nawet;p heh:) cos sie pomieszało;P A przez poczte polską można wysyłać zwierzaki?? I ile by kosztowała taka przesyłka;P wole nie myślec o tym hehe:P:P :) ale nie no wysłałabym ci go:) albo bym z nim przyjachała do ciebie:):) hihi:)
-
Nom:D :loveu: mój piękny i nasza największa miłość:D Nie wliczając tych ludzkich miłości:P ale to nie najwaznjesze:) kabi jest lepszy:) bo przynajmniej nie opuści:) A chętnie bym sie nim z toba podzieliła... Wyśle ci go na wakacje:D:D hehe:P
-
heh:) no co mokry był to nie moja wina że go musiałam zawinąć w ręcznik:P heh:) No mi tam sie wszystkie foty podobają:D A kotek siedzi dalej tylko przeniósł sie na chodnik troche dalej ode mnie... Nom nawet proste miałas:D:D a grzywke masz juz długą chyba nie??:D heh:) Ja twierdze że masz duże podwórko po tych fotach wszystkich ;p małe to mam ja:D:D ale lepsze to niz nic:)
-
heh:) Nasze love martuś:D:D Boska ta fota jest:):):):):)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hejo hejo:) U mnie nowe fotki:P [/COLOR][/quote] babajaga jestes wiesz:mad: a fotek kabisia to nawet pani nie raczy obejrzec nie?:placz: dobra jest.... foch:cry:
-
Piekne fotki mojego pana:D:D Cudny jak zawsze:) a jaki czyściutki:D:D tylko go kochac:)
-
[quote name='Bura']A czy macie jakies namiary na pokoje w Mielnie tak do 40 zl?? Niekoniecznie z psem, choć byłoby miło... Szukałam w necie ale ceny jak z kosmosu.... od 50 zł:crazyeye:[/quote] A w sezonie czy przed lub po? bo jak w sezonie szukasz to nie znajdziesz chyba nic tańszgo niż 50 zł;/ tak mi sie przynajmniej wydaje....
-
[url]http://images33.fotosik.pl/170/4f57560c74a4ab7amed.jpg[/url] świetne foty a ta wyżej najlepsza:D:D heh:) No straszny brudas z Moli jak widać:) Pewnie było kąpanko po spacerze nie?? heh:)