-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Nareszcie weekend!!!!!!!!!! Jupi :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Wolne nareszcie od szkoły:):) super;) Co tam u was słychać????
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]O widze że nie tylko Bono jest ninja:P O ziewusia sie Kabiemu pani nie zamęczaj futrzaka:D [/COLOR][/quote] No Kabi musi dorównac Bonkowi:D:D A ja go wcale nie zamęczam:P heh:) on tak sam z siebie:D: [quote name='Martunia']U mnie też nawet ładnie było. :D Tylko trochę pochmurnie... Jutro ma jeszcze u mnie padać, ale podobno na poaczątku następnego tygodnia ma być już wiosna. :D Wreszcie! ^^ A tak w ogóle to kiedy następne foty? :lol:[/quote] U mnie tez ładnie było:) Tez kilka chmurek ale ogólnie ładnie;P chociaz zimno i pokropywał śnieg;) A fotki będą w weekend najprawdopodobniej. [quote name='Izabela124.']Witanko Jak minal wam dzien?[/quote] Hejka:) A dzien nam dobrze minał:) A wam??
-
heh:) fajne foteczki:) no i śnieg macie;) fajowsko:D:D u nie padał dzisiaj troche ale i tak nic go nie zostało.. A myśle że ta sprawa z mamą niedługo sie wyjasni... A Bobik napewno z wami zostanie :)):)) trzymam za was kciuki:D
-
fajnie:D:D a śnieg tez jest??:D:D Bo u mnie jak juz pisałam łądnie:P ale tez zimno troche:P hehe:)
-
Śliczna jest ta twoja Micia:):) kiedy nowe fotki?? buźka;*:*
-
Jejku jaki piekny psiak:D:D cudne zdjęcie:):) buźka:*
-
Śliczna psinka:):) Cudna jest:) buźka;* zapraszamy do nas::) czekam na nowe fotki pieknej Cziki:)
-
Śliczny ten twój Figuś:* Cudny:):) Bede czesciej do was wpadac:) słodziak:) zapraszam do nas:) buźka;*
-
Jejku jakie cudne te wszystkie psiaki po metamorfozach.. Genialni sa ci ludzie co im pomagaja w odnowie:):):*
-
Pięknego masz psiaka:) Arisek jest cudny:) A ja cie pamiętam z bloga:) tylko nie pamietam nazwy twojego:P heh:) a moze ty mnie kojarzysz a raczej kabiego? (yorka-kabi) buźka;* i zapraszam równiez do nas;)
-
Kiedy nowe zdjęcie pieknego?? a właściwie pieknych??:D:D buźka i czekamy:)
-
No to moesz zmniejszyc w Microsoft Picture Menager:) czy jakos tak;p jak masz worda i tą cała reszte to tez i tam sie prosto zmniejsza;) czekamy niecierpliwie na fotki::D
-
Galeria Timona! Powracamy Po długiej przerwie! :)
Sweet replied to Meritt's topic in Owczarek szetlandzki
Witam:) Piekne zdjęcie i piesio:)) zapraszam do nas:) buźka;* -
A u nas dobrze:) dzisiaj było nawet ładnie na dworze:P nie padało wreszcie:D:D I ogólnie dobrze w szkole nawet było:P A co u was??:D Buśś:*:*
-
I reszta fotek:P [img]http://img407.imageshack.us/img407/5039/kopiakabinm9.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/4918/kopiakabi1th4.jpg[/img] [img]http://img174.imageshack.us/img174/6996/kopiakabi2vn0.jpg[/img] [img]http://img520.imageshack.us/img520/1249/kopiakabi3kb4.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/7937/kopiakabi4yz5.jpg[/img] No i to koniec na dzisiaj:):) A co tam u was??:D:D
-
I wreszcie są fotki:):) przerpaszam ze tak długo nie dawałam nic ale tak wyszło...:( teraz bedzie kilka: KABI NINJA:D:D:D [img]http://img231.imageshack.us/img231/7909/kopiakaboz8.jpg[/img] [img]http://img117.imageshack.us/img117/4409/kopiakab1zq5.jpg[/img] [img]http://img244.imageshack.us/img244/3466/kopiakab2de0.jpg[/img] CDN.....
-
Śliczne foteczki:*:* Piękny Bobik jak zawsze;p wiem że późno wpadam bo fotki dawno były (całe 3 str temu:P) ale wczesniej jakos czasu nie było... I fajne te twoje fotki:):) fajne masz długie włosy:D:D Ja ostatnio mam fioła na punkcie długich włosów:P hehe:) sama niestety dopiero musze zapuszczac bo mam troche za ramiona;/ Buziaczki dla was:*:*
-
Ha;p napisałam że foty w weekend ale dopiero jutro:P niestety... to nie moja wina tylko kompa:( Bo foty mam ale niestety moje głupie usb odczytuje tylko musze a aparatu już nie;/ suchar:P he:) do jutra:)
-
Ha;p napisałam że foty w weeken ale dopiero jutro:P niestety... to nie moja wina tylko kompa:( Bo foty mam ale niestety moje głupie usb odczytuje tylko musze a aparatu już nie;/ suchar:P he:) do jutra:)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue] A co to Kabiś znęca się nad niewinną truskawką:D [/COLOR][/quote] No znęca sie niestety:P ale żeby tylko nad truskawką:):) [quote name='Martunia']O jaki śliczny bannerek oraz avatarek. :) Czekamy na następną porcję zdjęć. :loveu:[/quote] dziękuje;):):) A zdjęcia bede dawac co tydzień w weekend:)
-
Śliczne to po obcięciu główki:D:D I te poprzednie zresztą tez:D: Troszke przypomina mojego kabisia;):) Słodziak:*
-
czesc 4 ostatnia:) [img]http://img185.imageshack.us/img185/968/kabzi12mu6.jpg[/img] [img]http://img185.imageshack.us/img185/5877/kabzi13rw9.jpg[/img] No i tyle fotek:D:D PS. wiem ze pomieszane są miejsca:P:P ale nie chciało mi sie ich układać ze to w domu a to na tarasie;p heh:)
-
czesc 3 [img]http://img165.imageshack.us/img165/1193/kabzi8mq2.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/8229/kabzi9sb9.jpg[/img] [img]http://img176.imageshack.us/img176/4232/kabzi10dm2.jpg[/img] [img]http://img185.imageshack.us/img185/259/kabzi11er4.jpg[/img]