Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Martunia']No to czekamy na jutrzejsze fotki ! :p A ja mam spr. z historii i z biologii w pon i wt. :( I też uczyć mi się nie chce, a nie tylko na te przedmioty się muszę jeszcze poduczyć ... No wiem, że wciąga, ostrzegałam Cię! :eviltong: :cool3:[/quote] No ostrzegałas:P A ja cie nie słuchałam:P hehe:) Współczuje tyle tego;/ ja mam w pon poprawe anglika a we wtorek kartkówke z histy;/ A tak co powiesz/?
  2. [quote name='Atkaaaa']Hej hej :D Czekamy na fotki! :D A gdzie ten rotek?[/quote] No jutro napewno coś dam:) A rotek siedzi w budzie:P a fotek nie mam jego na kompie:( musiałabym zrobic... nie chce mi sie:P hehe:) ale trzeba kiedys i jemu sesje zrobic:) hihi:)
  3. [quote name='psiara1996']u mnie też byla ładna pogoda i atos zalapal się na plażę nadal czekamy na fotki...[/quote] Fotki neisety jutro dopiero:(:(:( A fajnie masz ze mieszkasz na morzem:) ja uwielbiam morze;) chociaz szczerze to bym nie chciała mieszkac nad morzem bo gdzie bym na wakacje jezdziła:P
  4. Nom:) to fajnie:) heh:) je nie lubie wiadomosci:P hehe:) a co leci u ciebie na wrocławskiej??:D
  5. [quote name='Martunia']Łeeee... no to czekamy niecierpliwie na fotki ! :p No to fajnie pewnie miałyście. ;) U mnie też ładna pogoda była, ale jutro ma być deszcz. :( A ja dziś cały czas zabiegana jestem, mam strasznie dużo nauki, a ja sobie w najlepsze siedzę na komputerze! :evil_lol: Trochę się uczyłam, ale i tak dziś cały dzień coś robiłam. :lol:[/quote] Nom jutro napewno cos wstawie:) ewie musze presłac ponad 100 zdjęc;P hehe:) Ja musze sie na anglika uczyc spr poprawic:P hehe:) nie chce mi sie:P ja tez cały czas na kompie siedze;p nudzi mi sie ale co mam lepszego robic;p przeciez nie bede sie uczyc:) a na dgm jest fajnie to wciąga naprawde:)
  6. O fajnie;D u mnie tylko poznańska tvp3 leci:P hehe:) A oglądam teraz Sposób na teściowa na Tvn..:)
  7. [quote name='Asia&gordonisko']To jak wygląda punktacja bo się pogubilam?:cool3:[/quote] 1 dla mnie i dla ciebie 1 chyba tez ale nie wiem sama:P hehe:)
  8. [quote name='Martunia']Witam ! :hand: Co tam słychać? Na zdjęcia niecierpliwie czekamy ! :loveu:[/quote] Hej kochana:) A dobrze;) Bylam na spacerku z ewą i hakerkiem:) ładna pogoda była;) i fajnie było;) a co u ciebie?? Ja jutro jade jeszcze po spodnie i cos tam jeszcze;P hehe:) A zdjecia chyba jutro bo narazie nie mam ich zgranych jeszcze na płytke;/
  9. hehe:) trzeba miec podzielnośc uwagi:P hehe:) Ja tez siedze na dgm co widac:D I jeszcze oglądam tv:D
  10. Nom:) mam nadzieje ze znajdziesz:):) heh:) A co powiesz??? co robisz/??
  11. Ja mam Photoshop CS 7 chyba:)
  12. No nie ten kogo prace biorą udział w głosowaniu nie powinien glosować:P hehe:)
  13. Może w necie są pełne wersje :) Musiałabyś poszukać sobie:)
  14. [quote name='Atkaaaa']Ty się do takich rzeczy na forum nie przyznawaj :eviltong::eviltong::p[/quote] heh:P ja sie nie przyznawałam:P hehe:) tylko stwierdzałam fakty a to co innego:D [quote name='Izabela124.']Ja musze sobie skombinowac, ale skad?:razz:[/quote] hmm... ja nie wiem:P
  15. Ja bym nie wiedziała który wybrac;P a zreszta robiłam jeden wiec nie powinnam miec prawa głosu:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Izabela124.']A ty sobie kupilas Photoshopa?[/quote] a nie wiem mój tata ma na płytce;P hehe:) w kazdym razie nie oryginalny a skąd go ma to nie wiem ściągnął chyba [quote name='Asia&gordonisko']No nie umiem... A ja głupia byłam i go usunęłam a miałam pełną wersję:placz:[/quote] Oj szkoda że usunełaś... nie jest trudny w obsłudze (polska wersja oczywsicie) Napewno bys sie nauczyła...:) ale szkoda ze usunęłaś:(
  17. [quote name='Izabela124.']Ja nie mam Photoshopa:placz: Mozna go z netu sciagnac?:razz:[/quote] Nie wiem można ale chyba tylko wersje testową... ale nie wiem chyba ze masz emula albo cos w tym stylu:) [quote name='Asia&gordonisko']Ja :nie umiem" photoshopa :([/quote] Ale nie umiesz obsługiwac czy co???
  18. JA robie w Photoshopie:) Poprostu wylewam farbe na dany obszar w tym przypadku tło:) i potem na to pędzelki różne ściągniete z neta;)
  19. A co olcia ma takie fioletowe na nózkach?? heh:) a bobki sie znęca nad poducha:P hehe:) Cudne fotki:) Olcia tez sliczna;):)
  20. hehe:) sama zrobiłam to tło:P hehe:):)
  21. Po prostu rzadko z nim na spacery wychodziłam gdyż mieszkam w domku to na podwórku sie moze wybiegac...
  22. Tam juz wstawiłam to teraz tu:) [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3825/galeriakl0.png[/IMG] prosze:) dla Atki:) taki sobie ale nie miałam lepszego pomysłu:)
  23. [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3825/galeriakl0.png[/IMG] A to banerek odemnie:) nie wiem czy ci sie podoba ale taki wyszedł:)
  24. aaaa:) to ja wstawie tu i tu:) ok? zaraz wstawiam:)
  25. No ja juz kończe banerek:D:D A fotki pewnie ze chcemy:) A ten baner od Asi dla Atki nie wyświetla mi sie;P
×
×
  • Create New...