Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. czesc 2 [img]http://img165.imageshack.us/img165/5894/kabzi7dq3.jpg[/img] [img]http://img213.imageshack.us/img213/4577/kabzi4tp8.jpg[/img] [img]http://img151.imageshack.us/img151/7721/kabzi6mc6.jpg[/img] [img]http://img84.imageshack.us/img84/9693/kabzi5cf5.jpg[/img]
  2. foki czesc 1: [img]http://img179.imageshack.us/img179/3270/kabzi2gr6.jpg[/img] [img]http://img244.imageshack.us/img244/8702/kabzicp3.jpg[/img] [img]http://img84.imageshack.us/img84/620/kabzi1rr6.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/9806/kabzi3sc1.jpg[/img]
  3. [quote name='chester07'] ale ja wredna jestem.. :roll: wybaczysz mi jak powiem że Kabiś jest słodki? :evil_lol::loveu: a idę już bo mnie pobijesz jeszcze xD baju :eviltong: :buzi::buzi::buzi:[/quote] No dobra wybacze ci:P hehe;) nie bede taka odrazu bym cie nie pobiła...:D:D:D hihio:) No a fotki juz daje:D troche ich bedzie:D
  4. piekny piesek:* Cudne zdjecie:) Buziaczki:*
  5. Ojej witam was wszystkich chora i wesoła:P heh: nie no przyszłam was tylko poinformowac (jesli ktos to czyta wogóle:P) że fotki nowe dam w weekend:D:D jutro albo w niedziele:) Buśka:*:*:*
  6. Sweet

    York i Pinczer

    [url]http://i28.tinypic.com/331ir7b.jpg[/url] buzu buzi:* heh:) Sliczen focie:) Piękny maluda;) heh:) Własciwie to juz nie taki maluda bo duży chłop sie z niego robi;) Śliczny:**
  7. Czaderskie fotki:D:D Nie no boskie:D Ten rusek najlepszy:D Rosyjski szpieg Bono;D:D: I jak sie maskuje:P [url]http://i27.tinypic.com/102pahc.jpg[/url] heh:) śliczny:*:*:*
  8. Piekne fotki:) Sliczny piesio:D:D i jaka ma zabawek:) kabi tez lubi sie tak przeciągac ale ręcznikiem albo zwykła zabawka:P nie ma takigo sznura:)
  9. Boskie fotki:D:D Ale mieli zabawe chłopacy:) heh:) musiało byc fajnie:) Sliczne:)
  10. no no widze fotki:D:D heh:) chesti coraz wiekszy sie robi:P na legowisko sie nie miesci.. nie ładnie:P hehe:) ale i tak piekny jest:):)
  11. Sweet

    York i Pinczer

    Cudne fotki:D:D a co za napis na tym nocniczku z tyłu na 1 focie? co??:P heh:) I widze że Arniego zdęcia tez wstawiłas:) A McDzik czemu nie ma galerii maluda?? buźka dla was:*:
  12. cd:) [img]http://img135.imageshack.us/img135/8965/kabi5fe8.jpg[/img] zeskakujący z murku [img]http://img135.imageshack.us/img135/5992/kabi6ln8.jpg[/img] nastepne wypatruwanie;P [img]http://img206.imageshack.us/img206/6544/kabi2cp9.jpg[/img] uciekający kabis:P I to by było na tyle bo nie chce mi sie wiecej dawac:P heh:) Buźka:*
  13. Foteczki:):) Z domku: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/368/kabi1jy0.jpg[/IMG] na kanapie podczas zabawy:P [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9748/kabidw2.jpg[/IMG] Na moich nogach:P I z dworu: [IMG]http://img238.imageshack.us/my.php?image=kabi3dm2.jpg[/IMG][img]http://img89.imageshack.us/img89/7405/kabi3zb8.jpg[/img] biegnący kabi:P [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5121/kabi4hb1.jpg[/IMG] wypatrujący czegoś na ulicy cdn.....:)
  14. Śliczny mój Bonuś:P heh:) no wiem ze twój ale i tak go kocham:)
  15. Cudne fotki:) nic wiecej nie można powiedziec:D:D:lol::lol: Zakochałam sie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Jutro bedą zdjęcia;) po długiej nieobecności wreszcie;):) Mam troche zdjęc a nie miałam możliwości zgrania ich bo moj komp strzela fochy i nie odczytuje niczego podłączonego do usb;/ straszne:P ale dobra jutro nowe fotki:D:D
  17. Sweet

    York i Pinczer

    Jakie słodziaki z tymi smoczkami:) Piękne;) ty to masz pomysły:P hehe:)
  18. Śliczne fotki):):)
  19. [quote name='Izabela124.']hEJA A co tu taka cisza?[/quote] tak wyszło:P:P
  20. ale fotek:P a ten chester niedobry nauczył sie i już lalkę je:P piekne te zimowe fotki:D:D ja juz zapomniałam śnieg;P Chesti cudny:*:*:*
  21. Ale słodziak:D:D piękne;) I widze ze z koelga coś znaleźli że tak na ziemi razem szukają:) Bonuś cudny:D:D jak zawsze;):)
  22. Sweet

    York i Pinczer

    Śliczne fotki:D:D Lucky piekny:D:D A ty juz miałas bal gimnazjalny?? :O wczesnie strasznie... normalnie jest w czerwcu z tego co mi wiadomo(przynajmniej moja siostra tak ma) No a fotki piękne:)
  23. [quote name='Izabela124.']Przyszlam sie przywitac:loveu:[/quote] Witam:):):loveu:
  24. Dobra to dam jakieś nowe :P ale jak zawsze tylko kilka:P [img]http://img101.imageshack.us/img101/8103/kabils4.jpg[/img] heh "coś mnie gryzie?" ciekawe;p [img]http://img259.imageshack.us/img259/3204/kabi1wk4.jpg[/img] hihi:) słodziak:) [img]http://img143.imageshack.us/img143/9674/kabi2bj8.jpg[/img] "Ada oddaj mi maskotke:P!" [img]http://img142.imageshack.us/img142/7996/kabi3hm1.jpg[/img] "A teraz odgryze mu głowe:)" [img]http://img143.imageshack.us/img143/1631/kabi4mj9.jpg[/img] Zmęczony po zabawie;)
  25. hej:) o widziałam zdjęcie śliczne:D:D nawet ma jak je:) a kiedy nowe??
×
×
  • Create New...