Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Izabela124.']Witanko A nudzimy sie. Milam dzis klaowke z gegry, ale chyba dobrze mi poszla:eviltong:[/quote] A to dobrze ze ci poszła dobrze:) a co u bobika??:D
  2. witam:) co tam u was słychac??:D:D
  3. hej;) śliczne fotka Timusia:D:D
  4. Jakie śliczne foto z kokardeczką:D:D piękne:):)
  5. Sweet

    York i Pinczer

    [url]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/IMG_2480.jpg[/url] jakie słodziaki:D Piekne fotki:D I diana tez:D:D
  6. [quote name='Domka_Czika']Hejka ! Ja zaraz zabieram się za dodawanie fotek u Cziki ! Zapraszam ! Zbój jak zawsze piękniusi !:loveu:[/quote] widziałam juz fotki u ciebie:D:D Nom taki urok zbója:P hehe:) [quote name='psiara1996']a ja bullki kocham fajne powiązania bull i york moje ulubieńce zresztą lubie bardzooo duuużo ras[/quote] heh:) mi sie one nie podobaja:P ale kazdy ma swój gust:) A o gustach sie nie dyskutuje:P hehe:) A ja mam yorka i rotweilera;D tez fajne powiązanie:)
  7. o jejku:D:D jakie słodziaśne fotkeczki:D:D śliczna jest czika;) [url]http://images33.fotosik.pl/182/521ccc681d803513med.jpg[/url] to jest boskie zdjecia:D:D śliczne:)
  8. O i bym zapomniała:P heh:) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!! :laola: :laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola: :drink1:
  9. Sweet

    Galeria Daisy

    Jej jakie piękne fotki:D:D Sliczne:)
  10. [quote name='psiara1996']a dziękuję ci bardzo i nadal czekam na więcej fotek:loveu::loveu::loveu: a te które dałaś są superowe , zwłaszcza te z bullkiem[/quote] heh:) fotki nie wiem kiedy dam:P napewno po fryzjerze bo Kabis idzie w piątek:) No a te co teraz dałam tez mi sie podobaja;0 a Bullków ja nie lubie;P hehe:)
  11. Fajne fotki:D:D
  12. E no tylko jedna fotka?? co to ma byc;P hehe:) ale śliczna:):) i Gordi na niej tez:)
  13. Sweet

    York i Pinczer

    O super:D:D Mcdzik widze ze przejełas galerie kinci:D:D hehe:) A co sie z nią dzieje ze nas tu nie odwiedza wcale??:(
  14. Sweet

    York i Pinczer

    Tej kinia wywiało cie?? co? nie odzywasz sie ani nic...;/:(
  15. o super:D Juz sie nie moge doczekac:D A sa juz nowe fotki kabiego:D:D hihi:)
  16. czekam na fotki z dzisiajszego spacerku na ktróym byłas i na te co ci poprzesyłałam:D:D hihi:) Musimy kiedys sie jeszcze spotkac ale z kabim..:)
  17. [quote name='Atkaaaa']noo pięknie! Jak duzo fot :D[/quote] Nom jak juz to hurtowo:D:D hehe:)
  18. [quote name='Martunia']Śliczne zdjęcia z Hakerkiem. :loveu: Jaki on śliczny! :) A zdjęcia z Kabiśkiem również śliczne. :loveu:[/quote] Nom tez tak sądze;) hakerek jest sliczny:D hih:):)
  19. No i tyle na dzisiaj:) kiedyś dam nastepne:D:D hihi:) a dzisiaj sporo było:)
  20. [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/5973/spacer10or8.jpg[/IMG] Nad rzeczką:) [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7034/spacer11dv6.jpg[/IMG] Hakerek z Yorkiem:) [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3491/spacer12cv4.jpg[/IMG] York:)
  21. [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/663/spacer5qc5.jpg[/IMG] Vasco [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8540/spacer6aa8.jpg[/IMG] Haker z Vasco:) [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6286/spacer7yv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8974/spacer8qm2.jpg[/IMG] Z Ewą:) [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1345/spacer9gs0.jpg[/IMG] Gonitwa ze Spanielkiem:) CDN:)
  22. I zdjęcia ze spacerku:):) Haker w roli główkej:D poboczni bohaterowie: Vasco (goledek), York, Bullek, Spaniel:) I Ewa na jednym(mam nadzieje ze nie bedzie zła ze ją tez dałam:)) hehe:) [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6360/spacerax7.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/188/spacer1wh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3379/spacer2jg4.jpg[/IMG] Tu z Bullkiem:) [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6839/spacer3he1.jpg[/IMG] podczas skoku:) [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5059/spacer4yw1.jpg[/IMG] CDN:)
  23. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4426/kabi13hl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6272/kabi12cv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/1862/kabi14tn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/840/kabi15cb9.jpg[/IMG] I tyle:D:D Zaraz jeszcze jakies z wczorajszego spacerku dam zdjęcia Hakerka od Ewy:):) (mam nadzieje ze moge:))
  24. [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2874/kabi9mv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5642/kabi8vv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5577/kabi10ui0.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/556/kabi11ig3.jpg[/IMG] CDN:D:D
  25. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2818/kabi1kq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5828/kabi6wv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3332/kabi3lj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7974/kabi7fc6.jpg[/IMG] CDN:D
×
×
  • Create New...