Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Martunia']Aha. ;) U mnie niedawno śnieg się już potopił, nie widzę ani jednego płatka śniegu. Niestety został po tym duże ślady, bo kałuże... Teraz jest słonecznie (przynajmniej jak narazie). Ja też się woisny nie mogę doczekać. :) I cały czas jak wyjdę na dwór to się zachwycam tymi pąkami, które niektóre są już rozwinięte, i tymi małymi krokusami i jeszcze nierozwiniętymi łodygami. :loveu: Już sobie wyobrażam, jak pięknie będzie. :) Ogólnie cały dzień siedzę na DGM rzecz jasna. :D A co u Was?[/quote] U mnie jeszcze jest:P ale pogoda sie ładniejsza robi:)) Ja tez chce juz wiosne albo lato:D:D :):) hih:):) u mnie tak pomalusiu widac wiosne dopiero:( No wiosna jest piękna niby od jutra sie zaczyna a tu śnieg;/ Ja tez;P i robie jeszcze Isi szablon na bloga:):) A jakie plany na świeta?? (wiem ze juz pytałam ale moze juz masz jakies:))
  2. [quote name='chester07']śliczniaste fotki :loveu: o Rokuś ! wygląda na kochanego, zrób mu kiedyś focie jak wyjdzie z budy :) jak przyślę następną porcję ciasteczek, to daj mu jedno xD :buzi:[/quote] :):) zrobie zrobie jak bedzie ciepło:) No i poczęstuje go oczywiście:) juz sie nie moge doczekac listu od was:D:D
  3. O to fajnie ze bedzie miał nowe posłanko:D:D A co tam u was??
  4. Troszke mało:( ale lepsze to niż nic... Przecież karmy nie musicie mu niewiadomo jakiej drogiej kupowac i pedigree albo inna tego typu karma starczy chyba nie??
  5. Ogólnie to sie witam :) A co tam u was dzisiaj słychac?? Jak bobik?? I co u Olci??:D
  6. [quote name='psiara1996']rokuś świetny ale ma siwiutki pysiolek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Gdzie tam siwiutki:P czarny:D:D [quote name='psiara1996']a fiba ma taką smycz ale ma brąz rączkę[/quote] A kabi to ma czerwona:D Od sąsiada dostaliśmy ją a on ma huskiego:P [quote name='Martunia']Witam ! :hand: Doszłam do wniosku, że najbardziej podoba mi się Kabiś w bereciku. :loveu: Ale oczywiście na pierwszym miejscu jest zdjęcie, gdzie tak fajnie wyszedł, jak skakał. :loveu: Moje kochanie. :D Co tam u Was? :cool3:[/quote] :):) hihi:) nie chciał mieć go założonego wiec babcia trzymała:) No wiadomo ze tamto najlepsze:P hehe:) A u nas super:D:D Nudzi mi sie teraz a za 2 godzinki do kościoła bo trzeba miec dobra miejsce:) A co u ciebie??? [quote name='Izabela124.']Witanko Ale nagdayscie A czemu rottek nie mieszka z wami w domku?[/quote] Witam:) No troszke;) Rotek nie mieszka z nami gdyż moja mama nie wyobraża sobie aby te kłaki co z niego leca miała sprzątać po za tym mamy troche mały dom jak na takiego psa;p i moja mama nie wyobrażała sobie mieć w ogóle psa w domu:P A co tam u was moi kochani?? (pytanie skierowane do wszystkich:D) Jaka pogoda:)?? U mnie śnieżnie:P Pogodzie sie coś pomieszało:P heh:P A ja chce wiosne wreszcie!:)
  7. I jak idzie zbieranie pieniążków dla oskarka??
  8. [url]http://images31.fotosik.pl/186/92ea23719efdf339.jpg[/url] super:D:D Piekne foteczki bobika:):):)
  9. sliczne;) Z reniferkiem:):)
  10. jej:) jakie śliczne zdjecia mokrej krowy:D:D hihi:) Śliczne;) http://i28.tinypic.com/2i9t3s7.jpg to jest boskie:D:D:loveu:
  11. heh:) u mnie jest jeszcze:):):) hihi:) No mogłam bo szłam do rokisia:) hihi:) Buźka;* lece ogladac z tatą filmik:D:D moze jeszcze bede:D:D
  12. Wstawiłam oskarka:):) mam nadzieje ze sie nie doczepią do mojego podpisu bo za długi..;/ papa;*:* może potem wpadne:)
  13. U mnie nowe fotki i niespodzianka na twoje życzenie:D:D
  14. I jeszcze kilka: [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/9606/kabi8ra2.jpg[/IMG] Wróciła :) cieszmy sie:):) [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3674/kabi1ji7.jpg[/IMG] Radości nie ma końca:):D:D [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/4772/rotekhk2.jpg[/IMG] I na koniec mój Rokus:) niestety nie chciał wyjśc z budy bo zimno... I tyle:D:D Cieszcie sie:) hehe:)
  15. Następne: [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/1149/kabi9wi8.jpg[/IMG] Biegam po sniegu:D:D [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/9704/kabi11jw1.jpg[/IMG] Siusiu:):) [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4818/kabi10rv1.jpg[/IMG] I HOP:):) [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1382/kabi6ev5.jpg[/IMG] Ta wredna pani znowu mnie zostawiła:(
  16. FOTECZKI: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2821/kabias7.jpg[/IMG] W berecie babci:P :) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1399/kabi3ec1.jpg[/IMG] Tu czeka na wyprowadzenie:) [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4048/kabi5qo0.jpg[/IMG] Na schodach:D [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9269/kabi4eo7.jpg[/IMG] Idziemy:D:D:D [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5599/kabi2qb8.jpg[/IMG] Ha:P co to ma być snieg o tej porze roku?? CDN:)
  17. Dawaj tu ten banerak co zrobiłas zeby wstawiali go!:)
  18. Jestem:D:D Zaraz dam wam fotki:D:D hihi:)
  19. O będzie wiecej fotek:D:D
  20. hih:) Mnie tez do bloga nie ciągnie:P:P jakos nudno tam sie zrobiło:) raz na kiedys bede tylko pisac:P Nom zaraz lece sie dowiedziec czy moge na chwile wejsc zgrac fotki:D:D czekac na mnie:)
  21. To ja moge zrobic banerek tylko powiedz mi jaki ma byc napis to chetenie sie tym zajme:) Bo wymiery to 100x100 nie?
  22. O bazarek:D A co sprzedajesz?? Tez musze wpaśc... chociaz i tak nic pewnie nie kupie bo czekają mnie teraz wydatki na mojego psiutka:P
  23. Napewno sie uda bedze trzymała za niego kciuki:) A moze jakis banerek by sie przydał??
  24. o to sporo razy ci uciekł:) A ja myslałam ze taką smycz ma tylko kabi:P bo ja ja dostałam od sąsiada co ma huskiego:D:D hihi:) O to daj te foty yorka a ja dam mojego rotka:D:D ale tylko głowe bo z budy nie chciał wyjśc zimno mu było:(
×
×
  • Create New...