Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. boskie zdjecia ze szkolenia:):) śliczne psiaki:D:D
  2. A oto pies mojego sąsiada Santia: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4238/santiasg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5176/santia1sk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1710/santia2ro4.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/7450/santia3en7.jpg[/IMG] Niestety tylko 4 zdjecia ale nie mial wiecej na kompie bo reszte zgrał na płyty i nie wie gdzie są:P Nie ma to jak mój sąsaid:P\ hehe:) narazie ide:P
  3. [quote name='Izabela124.']A ja 10 wrzesnia :eviltong::p[/quote] A ja mam 9 czerwca:P hehe:) jak wszyscy sie chwala kiedy mają to ja tez:D:
  4. [quote name='Izabela124.']Witanko daj wreszcie jakies fotki Kabivgo i rottka (jak on ma na imie?)[/quote] hehe:P nie moge dac:P jestem u sąsaida własnie;P wiec nie mam dostepu do aparatu:):) ale jak mi pozwoli to dam kilka zdjec jego pieska:):) Rottek ma na imie Roki:)
  5. [quote name='Izabela124.']Niezle, widac w kazdym kosciele w innym wieku przyjmuje sie bierzmowanie[/quote] Nom:) ogólnie to w 3 klasie jest:P ale w tym roku wczesniej wyszlo b obiskup akurat przyjeżdzał:)
  6. [quote name='Izabela124.']Niezle:crazyeye::evil_lol::evil_lol: [/quote] Nom;d;d z siostrą razem miałam która jest w twoim wieku:D:D
  7. [quote name='Izabela124.']:p:p jeszcze bierzmowania nie mialam, a juz chrzestna jestem:evil_lol::evil_lol: Bierzmowanie w maju:p[/quote] hehe:P to ja jestem lepsza:D:D miałam juz w październiku bierzmowanie a jestem młodsza:D:D hih
  8. heh:) fajnie:):)
  9. [quote name='Martunia']Hehe, ale z głosowania wyszło, że wygrywa numerek 1. :D Przegłosowane. :p A tak ogólnie to mi jest obojętnie, bo oba bannerki są śliczne. :loveu: U mnie nic ciekawego. :eviltong: Lepiej powiedz, co u Ciebie. :D[/quote] hehe:P niestety:P a zobacze co z tymi banerkami:P A u mnie tez nic ciekawego:P własnie mnie sąsiad na kompa wpuścił bo je kolacje:p HEHE:):) Ogólnie to sobie gadamy i nam sie nudzi b onie wiemy co mamy robic:P hehe:)
  10. [quote name='Izabela124.']Tak mam starszego ciotecznego brata:p[/quote] aaaa:):) hehe:P a co robisz teraz/?
  11. [quote name='Izabela124.']Ola jeszcze nie ma chrztu, bedzie pod koniec maja, ale ja juz zostalam chestna, brata synka A nie wiem od czego:eviltong::eviltong:[/quote] aaaa:) a ja myslałam ze to ona miała chrzest:):) Brata synka?? to ty masz stasrszego brata??;p czy brta mamy albo taty??:) hehe:eviltong:
  12. [quote name='Izabela124.']Witanko dzis na chrzcinach zrobilam:eviltong: Bo jak wiesz dzis byl uroczysty dzien, a balowanie bylo u cioci, ktora ma siostre Bobika Bobis ucieszony, ze juz wroilam lezy kolo mnie A mnie glowa boli:roll::shake:[/quote] Aaa:) to nie wiedziałam:):) podobna do niego:) A to dziś były chrzciny:P a to nie u was jak wasze dziecko miało chrzciny????? No nie dziwie sie ze sie stęsknił:):) od czego boli cie głowa??
  13. Jestem na chwile:):) Co powiecie???:D:D:D
  14. Witam:):)\ O a skąd ty masz zdjecie jego siostry:P?? I co tam u was?? Co robi bobik??
  15. [quote name='Martunia']Oto dowód. :D Tak więc znalazłam. :D A no i czekamy. :roll:[/quote] Łe tam:P a mi sie ten drugi bardziej podoba:P hehe:) No a ja bede moze potem:) weszlam tylko zobaczyc czy odpoisałas:)
  16. [quote name='Martunia']Czy ja się nie mylę, czy Izabela też głosowała? :cool3:[/quote] Chyba nie glosowała:P nie wiem:P a jak glosowała to znajdziesz?? bo ja juz ide niestety:( znaczy ide do sąsiada:) Moze u niego nachwile wejde papa:*:*
  17. O to bedzie miał koleżanke:):) I sliczne fotki:)
  18. [quote name='psiara1996']jak dla mnie to zaden nie ma trzech [B]głów;)[/B][/quote] jej miałam mapisac głosy:P heh zaraz poprawiam:) dzieki za uwage;)
  19. I jak idzie zbieranie funduszy??? Ile macie juz??
  20. witam:) Ale słodziak na tej poduszce:) a moze właściwie pod poduszką:D:D :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. Ale piekne konie:D ten ostatni mi sie podoba;):) [url]http://img521.imageshack.us/img521/2633/ogiersy5.jpg[/url]
  22. [quote name='Izabela124.']Witanko A ja milam nadzivje, ze tu jakivs nowe foteczki zobacze :([/quote] Witam:) A foteczek niestety nie zrobiłam:(:(:( [quote name='psiara1996']Zyczonka!!! dla wszystkich odwiedzaczy!!! Pamietaj! One nie sa do jedzenia! Bo przeciez z pisanek sie wykluja Swiateczne Zyczenia! Dwa kurczaki w koszyku siedza i rzezuche sobie jedza, baran w szopie ziolo pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stolem juz sie buja, Wesolego Alleluja! Oby zdrowie dopisalo i jajeczko smakowalo, by szyneczka nie tuczyla, atmosferka byla mila, a zajaczek usmiechniety - przyniosl wreszcie te prezenty! Zgadnij kto? Zgadnij skad, zyczy Ci Wesolych Swiat? Nie mysl sobie, ze to bajka, zycze Ci smacznego jajka. Niech tradycja wode leje, bo zajaczek dzis szaleje. najleprzego dla kabisia i ciebie (i rottka też oczywiście)[/quote] Dziękujemy:*:* [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Oba są śliczne!!! Hm nie wiem sama głosuje na 2:) [/COLOR][/quote] [quote name='psiara1996']głosuję na pierwszy[/quote] [quote name='chester07']śliczne banerki :) ale według mnie 2 ładniejszy, taki jasny, i w ogóle ładniejszy według mnie ^^ wesołego jajka ! xD :buzi::buzi:[/quote] Wiec oto wyniki:P 1. 2 głosy:D:D (martunia i psiara1996) 2. 2 głosy:P:P (Acctiually i chester07) wiec remis:D JEDEN GŁOS POTRZEBNY:D:D KTO ZAGŁOSUJE???? ten banerek który bedzie miał 3 głosy wygrywa:):) 1. [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2392/galkabiegofz4.png[/IMG] 2. [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6620/galeriakabiegomd9.png[/IMG]
  23. [quote name='Martunia']Nie wszystkich, uwierz mi. :eviltong: No rozumiem, pewnie nie jest tak dużo, jak się wydaje. No nie wiem. Aha. :) E tam, ja tam mogę wstać o godzinkę wcześniej, niż zawsze, jak się wysypiam. :eviltong: Przynajmniej na następną noc będę mogła spać, bo będę śpiąca. :D Czemu tak szybko już musisz iść?[/quote] Wszystkich wszystkich:D:D tylko trzeba długo i namolnie prosić:P hehe:) Heh:P ja sie wole wyspac:P Ja ide wcześniej bo musze miec miejsce siedzące bo ta głupia noga mnie boli i bym nie wystała;/ No ni ide bo za 10 min lece;P Papa:*:*:*:* Do jutra bo juz mnie nie bedzie..:( papa;* i dobranoc:*
  24. [quote name='Martunia']Hehe. :D Zależy od fryzurki, nie? :D Ale teraz wygląda tak młodo. :loveu: I tylko suczki by za nim latały. :roll: Bo i tak mam dużo do roboty, a poza tym jest wiele obowiązków i jeszcze dojdzie do tego pies... :( Kupię sobie, jak będę dorosła. :) Aha. ;) Czytałam, że ta procesja odbywa się wokół kościoła. ;) Mi tam wygodnie iść rano, potem śniadanko wielkanocne jest. :D Jestem, jestem. :D Nie było mnie chwilkę. ;)[/quote] Nom:D:D hehe:) pewnie:) Ja tez mam dużo roboty ale co to jest poświęcic w przerwie na nauke 10 min na zabawe z psem czy godzinke po południu na wyjscie na spacer a tak to tylko przed szkołą zeby sie wysiusiał:) Wcale nie potrzeba tak dużo najważniejsze sa chęci:) a rodziców kązdych da sie przekonac:):) nom dokładnie;) dookoła koscioła:):) Ja moge sie przynajmniej wyspac:D:D hehe:) no dla kogo chwilka dla tego chwilka:P dla mnie kazda minuta sie liczy bo zaraz lece:(
×
×
  • Create New...