-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Izabela124.']hahha, bys sie nauczyla:eviltong: A robilam bannerek,a teraz przegladam wasze galeriv[/quote] No najpierw wsiadac na konia bym sie pół roku uczyła zanim bym sie uczyła jezdzic:P hehe:) O jaki banerek?????? aa;) widziałam własnie;)
-
[quote name='Izabela124.']hejka Daj no jakivs fotki[/quote] hejka:) nie mam nowych:P i mam to głupie usb popsute;/ kurcze czasem nie lubie mojego kompa;/ tak to codziennie bym dawała foty:(:(:(
-
No wiem ale tez są kulki... ale tych u pudli pewnie gorzej sie pozbyć
-
Wiesz co i fot nie dac:( obraże sie:(:(
-
[quote name='Martunia']No nie. :placz: A ja tak chciałam go ulepić w dniu wiosny. :eviltong: :placz::placz::placz: I ja również się cieszę. :D Ale pamiętaj o tym warunku ! :cool3: Heheh. :D E tam, znowu głupio gadasz. :eviltong:[/quote] No i bym zdjecie zrobiła:) A moze napada jeszcze i zrobimy bałwanki:D:D No pamiętam pamiętam::) hehe:) nie gadam głupio:P ale jak by na ciebie sie ktoś nienormalny gapił to ty byś sie nie gapiła?;p napewno bys sie gapiła;P hehe:) no cóż bywa;P :):) jutro tez ide do koscioła;) A noga mnie od wczoraj boli znowu ta skręcona;/ nie wiem co sie dzieje;/ moze za dużo łaziłam na poczatku jak ja skręciłam i teraz mam za swoje:(
-
Mojemu psiakowi też sie takie kulki na łapach robią:P
-
[quote name='Izabela124.']Jeszce laikiem jvstem:oops::oops:[/quote] heh:) ja i tak jestem najlepsza;P nie umiem na konia wejsc a co dopiero jezdzic:P hehe;) a co robisz?
-
[quote name='Atkaaaa']u nas mozesz ulepic bałwanka :D Chodź zobacz ile śniegu! Zapraszam :D[/quote] Fajnie macie:) ja chce bałwanka:P No widziałam macie pełno śniegu:) A u mnie topnieje juz:(:(
-
Śliczne foty:D A jakie łapki ma dżekuś oblodzone:P hehe:) I jaka karteczka:D
-
[quote name='Izabela124.']A jutro moze pojde z koleznka na stadnine, moze sobiv pojezdzimy, jeszcze nie wiem, ale jakby co to na pvwno wvzme aparat[/quote] O fajnie:) To ty umiesz na koniach jezdzic???:crazyeye: nie wiedziałam nawet:P hehe:) O fajnie :) bedą fotki jak pójdziecie:):):)
-
[quote name='Izabela124.']A Bobis sie przeciaga:evil_lol::evil_lol:[/quote] hihi:) fajnie ma;D:D A kabilek spi jak zawsze;P hehe:) A co powiesz??
-
[quote name='Martunia']Oj. :( A tak chciałam go ulepić. :eviltong: No to w takim razie się nie obrażam. :D Ooo. :D No mówiłam, że zwróci na Ciebie uwagę! :cool3:[/quote] No i nasze pleny legły w gruzach:( nie bedzie bałwanka:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: No to dobrze ze sie nie obrażasz:):) bardzo sie ciesze:) Bo jakbys sie obraziła to nie wiem co bym zrobiła:) Nom:D przynajmniej mi sie wydawało ze sie patrzy:P a kto by sie nie patrzył na jakąs nienormalna dziewczyne co sie na ciebie co tydzień patrzy:P hehe:) A co powiesz??
-
No bedziemy za Arniego kciuki trzymac:D:D hihi;) Napewno mu dobrze pójdzie:) A bo wiem ze ty sie z kingą kolegujesz wiec myslałam ze wiesz co sie dzieje...
-
[quote name='Martunia']Taak, wcześniej było mało śniegu w zimie i w ogóle lepić nie można było, a teraz, na początku wiosny, można (choć u mnie śnieg już się stopił). Aha... :( Biedaczek. :( Jak go tak samego mogłaś zostawić? No dobra, nie obrażam się. :) Pod warunkiem, że już tak nie będziesz mojemu biednemu Kabisiowi robić. :D A właśnie, spotkałaś.. wiesz... ? :eviltong:[/quote] No u mnie tez juz sie topi;/ kałuże posostały po marzeniach o bałwanku:P No dobrze obiecam:):) No pewni że tak:D:D hihi:) Nawet sie patrzył na mnie:D:D:D: hih:) juz w niedziele tez:) hehe:)
-
[quote name='Izabela124.']U mnie bylo podbnie tylko ludzi bylo pelno:roll:[/quote] Aaa..;) U mnie tak pierwszy raz;) A ja oczywiscie sie patrzyłam na mojego ukochanego lektora:P hehe:) A co u bobika??
-
[quote name='Martunia']Aha. :) No fajnie. :eviltong: Bałwany na Wielkanoc? :lol: A no to bardzo fajnie. :) No wiesz, jak Ty tak mogłaś. :shake: Kabisia zostawić pod schodami... A on się chciał z Tobą przywitać! No wiesz, obrażam się na Ciebie. :eviltong: Biedak, tak mu musiało być smutno... :-( Aż mi samej sie robi. Obrażam się. :eviltong:[/quote] no;p bedziemy bałwany lepic niedługo:P hehe:) No mogłam go zostawic;P Bo on juz sie przywitał a zawsze jak ktos pójdzie do góry to tak czeka... bo on tam nie moze wchodzic i sie boi wejść:P hehe:) Nie obrażaj sie:(:(:(:( Bo będe płakac:(:(:(:( Bylas w kościólku dzisiaj??:D
-
Hej Madzia:) Co sie dzieje z Kinga że nie daje zadnych fot swoich psiaczków??? A co u ciebie?? pozdrawiają ada i kabiś:D
-
[quote name='Izabela124.']Hej Plecy bola, bo tyle ludzi jak na pasterce, a nie bylo gdzie usiasc[/quote] A ja miałam miejsce:) Nie było nawet za dużo ludzi:P (ale troche było) Ogólnie było fajnie:) ksiadz wprowadził takie cos ze wybrał 12 ludzi z parafii(w tym mojego dziadka:)) ale troche wczesniej ich wybrał i im powiedział co i jak, i obmywał im woda nogi tak jak pan jezus apostołom:) fajne to było:) A dzieciaką od komunii dawał bochenki chleba i obok mnie siedziała taka dziewczynak co miała ten chleb wącha go i mówi "mmm,mmm ale pachnie" a ja juz ze smiechu nie mogłam ale sie powstrzymalam:P hehe:)
-
[quote name='Martunia']U mnie już zachodzi słońce, ale zimno na dworze jest. A ja już chcę wakacje. :eviltong: No jutro kalendarzowa wiosna, ale za oknami jej jakoś nie widać, widać raczej zimę. :eviltong: Więcej śniegu na wiosnę niż w zimie jest. :roll: A no to fajnie. :) Plany? Spędzę w domu. :) I przygotowania trwają. :D A u Was?[/quote] Małpa;P tak późno mi odpisac:P mnie nie było bo byłam w kościółku:D:D No pewnie ze fajnie:P zamiast zajączków bedą bałwany:D: A ja tez w domu spedze swieta:) No ja jutro z babcią pieke ciasta:D:D A jak już mówiłam wrociłam z koscioła godzinke temu:P jak przyszłam to kabi sie cieszył a ja go zostawiłam bo poszłam do babci i dziadka troche z nimi powiedziec i biedak pod schodami czekał na mnie:P smutno mu samemu było:( ale potem sie cieszył:):)
-
hejo:) Co tam?? jak po kościołku??:D:D
-
Piękne foteczki Moli:) Ale ona jest słodka:D I te minki co robi:P
-
Hihi:) piękne foteczki:D:D Czika jest boska:D:D [url]http://images24.fotosik.pl/180/e10eafc566fbf5ffmed.jpg[/url] a co ona tu robi??:D:D
-
Oj ja tez mam na 18 w kosciele tylko że trwa niecałe 2 godzinki;p a jutro i w sobote dłużej...;/ z tym ze w sobote jest na 21..;/ I dobrze ze olcia i bobik dobrze;) ja ide sie szykowac:P papa;*:*
-
Żegnam wszystkich:) Wróce ok.20:P:P hehe do zobaczenia;)