-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
hej Martuś:) No nareszcie:D:D Ja tez nie mam dużo..;):):) U mnie sam śnieg:P na wielkanoc mamy gwiazdke;/ i snieg... na wigilie nawet tyle sniegu nie było;/;/; No musi być ładnejsza pogoda...;) A u nas dobrze:P Jak mi sie nie chciało isc na te 3 lekcje do szkoły;/ masakra a co u ciebie??
-
Będziemy czekać:):):) niecierpliwie:D:D
-
heh:) fajne zdjęcia w sniegu:D:D hihi:) U mnie jest podobnie:) Jak byłam w szkole to tak zaczeło sypac ze w ciągu jednej lekcji było go pełno:P:P hehe
-
Śliczne foteczki Matrixa:D:D Bosko wygląda:)
-
heh no to nieźle tego śniegu macie:P U mnie troche mniej:P Ja tez w piżamce ale mam jeszcze czas:):):) HIHI
-
U mnie właśnie pada snieg;/;/;/ a od rana było ładnie;/;/;/ ja nie chce znowu zimy;/;/;/
-
Aaaa...:) Dobrze masz:):) Ja ide na 13.30;P:P na 2 lekcje:P hehe:)
-
Witam panią i dżekusia:) jeszcze nie w szkole??:D
-
hejo:) Kiedy nowe foteczki??:D:D
-
Witam od rana i czekam na foteczki:):)
-
[quote name='Martunia']Oj weź przestań. :eviltong: E tam, fajną ma smyczkę, mi się taka podoba. :D No oby. ;) Bo coś teraz znowu zima do nas wróciła... :-o :razz: :angryy: A tak już było pięknie i ciepło ... Tylko czekać na tą prawdziwą wiosnę. ;) A ja pisałam spr. z biologii i może na 4 się załapię. ;) Dziś z niej i polskiego 5 dostałam. :D :multi: No i ogólnie to dobrze też jest u mnie. ;) Jutro na 9.00 mam. :D[/quote] No fajną ma:) niech ci bedzie:):) No zima wraca:P U mnie własnie sypei śnieg!!!!!! A było od rana tak ładnie:P o TO GRATULACJE OCEN:):) Ja ide dopiero na 13.30 a chciałabym to juz z głowy miec:) [quote name='Mi.'][B]heloł gaduły:p[/B][/quote] hejo:):)
-
przyszłam sie przywitacz rana:):) dopiero wstałam a do szkoły na 13.30:P hehe:) Juz bym chciała miec ostatni dzień z głowy a tu dupa;/
-
heh:P on wychodzi ladnie:) ale siebie to nie skomentuje:P hehe:) jestem okropna i tyle:P No a smyczka fajna jest:D mocna::) Ale mi sie kojarzy z takimi wielkimi obronnymi psami:P a kabiś taki mały i taką smycz ma;p hehe:) A nauke w świeta zaczniemy:) mam nadzieje tylko ze padac nie bedzie:P hehe:) oby:) No a u mnie ogólnie dobrze;P pisałam dzis kartkówke z histy;/ masakra;/ juz sie boje co dostane;p ale to moja wina bo sie nie nauczyłam:P a ogólnie to dobrze;) A co u ciebie??
-
heh:) jaki piekniś z niego:D:D teraz jest czysty i pachnący:D:D Ale był brudny co widac po wodzie:P hehe:) kabi tez zawsze ma taką wode:) A kiedy matuś idzie do fryzjera czy był juz??:D:D
-
aaa:):) hehe:) ale fajnie wygląda :) tak jak prawdziwy król Atos I:):) heh:) A rotkowi musze zrobic foty i będą w święta:):) niestety dopiero wtedy bo narazie to mi sie nie chce do niego iśc tam;P bo on mieszka z tyłu podwórka za zakładem mojego tatusia...
-
Atkaaa: A dziekuje:) Wiecej narazie nie mam:(:( chyba ze dodam jakies takie stare bardzo:P hehe;) Psiara1966: to dobrze ze sie nie obraziłaś bo juz myślałam:P heh:) No wiem ze lubisz ja wole małe psiaki:D:D
-
Aaa...:P hehe:) to bobiś z nim spi??:D heh:) Kabi ze mną spi a czasem z rodzicami:P w nocy sie kręci cały czas:P
-
hihi:) jakie sliczne fotki:D I bobik tak słodko spie:D A tan jego towarzysz snu to kto??:P
-
To dodam w najbliższym czasie kilka:):)
-
No to są bardzo trudne pytania... i my zwykli ludzie raczej nie poznamy na nie odpowiedzi:( Nic nie szkodzi... kazdy musi sie wyżalić komuś a tu są ludzie którzy to rozumieją:)
-
Ale widać tak musi byc i nikt nie wie dlaczego:(:(:(
-
Nie no ale to jest straszne:(:(:( Dlaczego ludzie są aż tak okrutni dla psiaków...:( co one im zrobiły... nie rozumiem takich ludzi.. ja bym sobie teraz mojego życia nie wyobrażała bez kabisia... Kiedys był u fryzjera i ja go jechałam z mama zawiesc to przyjechałam do domu i sie pytam gdzie jest kabi bo sie nie przyszedł przywitac a mama mi mówi że przecież do fryzjera go zawieźliśmy:P
-
w sumie mogłabym dodac ale nie wiem czy dodam dobre:P heh:) bo mogą ci sie czasem nie podobac i co wtedy?