-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Izabela124.']Nosze ze soba gaz pivprzowy:eviltong::eviltong::evil_lol::p[/quote] hehe;) zaraz dam jedna ogłoszenie o oskarku:D:D
-
[quote name='Izabela124.']Ja zawsze chodze o takiej godzinie:eviltong::eviltong:[/quote] hehe:P ja bym sie bała ze nas porwą;P hehe:) odważna jestes:D:D :):):)
-
[quote name='Izabela124.']Ja tez zaraz uciekam na spaceros z Bobim jutro spodziewajcie sie fot szczeniorow:cool3:[/quote] oo;d;d o tej godzinie na spacer:D:D A ja was porwą??:P :D:D super jak bedą foty:D:D
-
:) co powiecie?? ja zaraz lece:(
-
[quote name='Martunia']Ok, nic nikomu nie mówię. :eviltong: No na pewno troszkę mniej. :eviltong: Ja to strasznie. :D Lepiej nie gadać. ;) Dzięki za współczucia. :eviltong: Mnie też. :D Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. :p[/quote] heh:) ton dobrze:):) ;p heh:) ja własnie zrobiłam kilka ogłoszeń dla szczeniaczków które znalazła emdzilek i izabela124 i idą jutro do nich..:) link do watku na dgm: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108115[/url] :):) ide zaraz sobie;P hehe:) niestety:(:(
-
heh:) piekne fotki:D:D
-
[quote name='Martunia']O a jaka część? :cool3: A ja cały dzień. ;) Chyba tylko ja tak jestem od tego uzależniona. :lol: Aha. ;) Ja muszę czytać na kwiecień 'Syzyfowe prace'. :shake: A nie wiem. :D[/quote] Tą ostanią:P hehe:) ale ciiii:P heh:) ja tez jestem uzależniona:D:D ale moze troszke mniej:P oj współczuje ja tego nie czytam w 2 klasie:P hehe:) co powiesz jeszcze:P nudzi mi sie;p
-
[quote name='Martunia']Aha. ^^ Co Ty, YCD nie oglądałaś? :eviltong: Myślałam, że tak, o ile się nie mylę. :D No, ale widocznie sie mylę. ;) No a ja cały dzień (no może prawie ;)). Ty mi nawet o nij nie przypominaj ! :( Jeszcze sie muszę uczyć itd, jak narazie niczego do szkoły nie robiłam, a trochę tego mam...[/quote] Nie nie ogladałam:P bo ogladałam Asterixa i Obelixa:D:D hehe:) ja tylko troszke:P No dobra nie bede przypominac juz:P ja mam w sumie to chyba nic ale musze popatrzec potem jeszcze:P hehe:) co powiesz??
-
[quote name='Martunia']E tam. ;) I tak kiedyś pewnie na Ciebie uwagę zwróci. :D No to fajnie Ci. :angryy: Strasznie mnie to denerwuje. Aha. ;) A ja też jeszcze dokładnie nie wiem, ale gdzieś około południa. ;) Ja siedzę na DGM. :lol: Hahaha. :D Cały dzień. ;)[/quote] może kiedys;P hehe;P zobaczy sie:) ja chciałam na 13 iśc ale stwierdziłam ze musze włosy umyc, o 13.20 jest YCD powtórka bo nie oglądałam i musze zobaczyć:) No ja tez na dgm siedze:P ale nie cały dzień:P:P powoli zbliża sie powrót do szkoły znowu;/;/;/
-
[quote name='Martunia']Aha. :) E tam, może akurat się patrzył na Ciebie, nic nie wiadomo. :D Sama nie wiem. :(Od jakiegoś czasu zaczęło mi się przełączać na html, teraz jak cytuję to mi się html włącza i same img src jak jest jakaś buźka. Zresztą wiesz o co mi chodzi, bo Ty umiesz tworzyć html. ;) I muszę pisać html'em, jak chcę enter użyć albo buźki wstawić. A no i nie mogę edytować posta, jak się pomylę czy co. :angryy: Bardzo denerwujące to jest. A już przez 3 dni miałam spokój...[/quote] nom:) ale ja i tak wiem ze nie na mnie sie patrzył:P heh:) takie mam przeczucie:( dziwne takie;/ mi sie tak nie robi:P na którą idziesz do święconki jutro??:D Ja chyba na 15:) ale nie wiem jeszcze;) A co robisz?
-
[quote name='psiara1996']heh a jak się atos weselil (śnieg to jego żywiol) nawet '' nurkował'' a pańcia niezorientowana go szukala i się martwila że uciekl a on 3 m od niej tunelem pod sniegiem zasuwał:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D[/quote] hehe:P kabi jak wróci z śniegu to całe ma łapy w kulkach:P nie lubie zimy:P heh;) i fajnie musiał wygladac w tym tunelu:D:D hihi:)
-
[quote name='Martunia']A jak go rozśmieszał? :cool3: Hmm... no wiesz, wszystko jest możliwe, a może Ci się nie wydawało? :cool3: A no to go wieczorkiem zobaczysz. :) U mnie nic ciekawego. :eviltong: Kurczę, przed chwilką znowu chyba po raz setny tym miesiącu mi się edycja przełączyła na html i muszę tu tylko html używać np. do buziek i entera. :angryy: A już 3 dni był spokój.[/quote] heh:P śmiał sie do niego:P A mi sie napewno wydawało:P Po za tym mógł patrzeć sie na brata bo siedział akurat przedemną;/ pech... i tak na mnie nie zwraca uwagi wiec wiesz..:(:(:( trudno sie mówi:(:( Jak ci sie przełancza na html? mi sie nic takiego nie dzieje;P [quote name='Martunia']A co do nowego bannerka [kurczę, nawet edytować posta nie mogę, a jak cytuję to mi html wyskakuje :angryy] to oba są śliczne. :loveu: Nie wiem, który wybrać... Hmm może 1. :)[/quote] Ok to jeden glos na 1:D heh:P
-
[quote name='psiara1996']a u nas jeszcze wczoraj w lesie było tyle śniegu , ze jak szłam z Atosem to jemu wystawalła tylko głowa a mi sięgało prawie do uda niestety nie mogę wstawić więcej fot (awaria kompa i mi się wszystkie skasowały ) jutro porobię nowe i je wstawię[/quote] Wow:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ale mialiście śniegu:D:D a lepiłas bałwanka:D:D bo u mnie to nie dało rady;/ wszystko sie potopiło.;/ O to porób porób:D:D
-
Pomóżcie mi wybrac nowy banerek:):) 1. [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2392/galkabiegofz4.png[/IMG] 2. [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6620/galeriakabiegomd9.png[/IMG] Głosowac:) Jak jakis bedzie miał 3 głosy to go wybieram:):)
-
[quote name='Martunia']Hejo! :hand: I co, widziałaś go? :cool3: Oj biedactwo, sama będziesz musiała poświęcić koszyczek. :( Ale tam mżesz też go zobaczyć, nieprawdaż? :cool3: Co tam u naszego szaleńca? :lol:[/quote] Hejo Martuś:):) No widziałam widziałam:D:D hihi:) A chciało mi sie śmiac jak rozsmieszał swojego brata:P ten jego brat to normalnie sie lał ze smiechu:P I znowu mi sie wydawało że sie na mnie patrzył ale napewno mi sie tylko wydawało:(:(:(:( No sama pójde:P trudno sie mówi:P A raczej wątpie że go spotkam u święcania ale wieczorem go zobacze bo jest msza rezurekcyjna;p heh:) A u szaleńca dobrze:P A u ciebie co słychac??
-
hejo:) Wróciłam z kościółka;) [quote name='Martunia']Oj oby nie padało. :( Tylko Ty idziesz poświęcić koszyczek? Ja idę z całą rodziną. ;) No to do napisania. :diabloti: :buzi:[/quote] No sama ide bo odemnie nikt nie chce iść:P hehe:) [quote name='Izabela124.']Witanko' Slicznie Kabys wyglada w nowej fryzurce[/quote] Nom wiem:D:D hihi:) [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Ale śliczna nowa fryzurka:loveu: Kochana mordusia:) Te ostatnie fajną mine ma:D Jak szaleniec:P [/COLOR][/quote] :):):D:D:D Nom mine ma fajną:D hehe:P a szalencie owszem:D:D DO WSZYSTKICH: Co powiecie??:D:D
-
Ślczna jest fibi:D:D I obroża atosa tez;):) No widze ze u was snieg:) u mnie juz nie ma;P hehe:)
-
[quote name='Martunia']A szkoda. :( :eviltong: To zrób tak, żeby było. :D Noo... pogoda trochę nieprzyjemna, ale i tak czuć, że sie święta zbliżają. :D I ja również. :D :)[/quote] Nom:):) Swięta sie zbliżaja:P ale ja jutro pójde do świeconki i bedzie padac to nie wiem co zrobie;/ bo oczywiście ja najmłodsza z rodziny musze isc z koszyczkiem:P hehe:) Lece:) Buziaczki:*:* Nie wiem czy jeszcze bede wieczoram bo nie wiem ile bedzie trwała msza:P
-
[quote name='Martunia']A jest na zdjęciach z irokezem? :eviltong: Jak nie to mu zrób i zrób fotę. :D Aha. :D Takie zdjęcie z zaskoczenia. :D A u mnie dobrze. :) Czuje się, że się święta zbliżają. :) A ja uwielbiam święta. :loveu:[/quote] heh:P jest:P tylko nie bardzo go widac:P hehe:) No zbliżaja sie tylko ta pogoda;/ masakra;p juz czuje te wszystkie wypieki:D:D hih:) zaraz ide sie szykowac:P
-
[quote name='Izabela124.']bobis spi jak zabity, juz do ciebie lece:multi:[/quote] Niech sie wyspi:D:D kabiczek teraz robi to samo:) heh:P podobni sa;p prawie cały czas spia;P
-
[quote name='Izabela124.']Trzymaj kciuki i podnos watek;)[/quote] Juz lece podnosić:):) A co u bobika?? U mnie nowe foty kabika;P
-
[quote name='Izabela124.']Pozniej emi wstawi fotki, ja ich jeszcze niv widzilam na "zywo"[/quote] O to fajnie:) Mam nadzieje ze znajdziecie dla nich domki..:):)
-
[quote name='Martunia']O jak ładnie Kabiemu w tej jego nowej fryzurce. :loveu: Ślicznie wygląda na wszystkich zdjęciach, mój kochany. :D :loveu: A na tej ostatniej bardzo śmiesznie. :lol: Co tam u Was? :cool3:[/quote] hehe:P wiem że ładnie:D:D Irokeza ma;P tylko juz sie popsuł;P ładniej wyglada jak mu go zaczesałam:P No na ostatniej śmiesznie;p bo na kanape chciał wskoczyć a ja mu zdjecie robie;P A u nas dobrze:) O 17 lece sie wszykować do kościółka;) a co u ciebie??
-
[quote name='Izabela124.']Szukamy tymczasow dla 7 szczeniaczkow i mamy, strone wczesniej masz linka[/quote] Widze że znowu pomagacie psiaką:) dobre z was dziewczyny:):) A jak wyglądają te psiaki?? moze jak byscie daly zdjecia było by prościej dla nich znaleźć domek...?
-
[quote name='Izabela124.']Witanko:loveu:[/quote] Hih;) wreszcie przyszłam:D:D Co powiesz??