-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Izabela124.']No juz j[B]est[/B][B]em. robilam wat[/B][B]ek dla Oskarka, a tu link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9735410#post9735410[/URL] [/B][/quote] No wreszcie:):):) heh:) Własnie wchodze na jego wątek:) Mam nadzieje ze pomoga ludzie:)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Na razie fot więcej nie ma:D Dostawa kiedy indziej:P [/COLOR][/quote] Nie no zawiodałas mnie... Ja myslałam ze masz ich conajmniej 10 a ty nam tylko tyle dajesz:P wiesz co:P
-
[quote name='Martunia']Haha, ja jestem tu częstym gościem. ;) No właśnie. :D Dogo szybko wciąga. ;) Heheh. ;) E tam, na pewno znajdzie sie kiedyś okazja na wyjazd. :) I może byś kiedyś mogła. :) No fajnie fajnie. :D A co do fot to ja również niecierpliwie czekam ! :D :loveu:[/quote] No ty jestes tu czesto:D:D kc:* No wciąga wciąga:) codziennie tu siedze:) No kiedys napewno:) Foty niedługo;) zaraz wbije do taty na kompa szybciutko i dam jego fotki:D:D
-
A nie wiem:P tak wyszło:) Właściwie to w wiekszosci te dziewczyny co do mnie tu wchodzą to znam z innego źródła :) No a u ciebie przeciez ja wchodze i inni tez:) U mnie to ruch sie niedawno dopiero zrobił:):) Musze siostrze zaproponowac zamiane kompami na wgranie fotke:D:D
-
O wreszcie jestes:):) Aj tu juz od rana na ciebie czekam izuś:) hehe:) CO tam u was słońca??:D
-
[url]http://i27.tinypic.com/2lizn2f.jpg[/url] [url]http://i25.tinypic.com/2zq8soz.jpg[/url] Ale ten Bonus całsny;:D:D hihi:) A mi to buziaka nie da nie?:P hehe Ale i tak go kocham:):D:D chcemy wiecej fot!!:D
-
Będą fotki:P tylko musze kompa kogos dorwac bo usb mam popsute o czym mówie juz którys raz:P heh:)
-
Oj to dobrze ze nie uciekł... Mi kabi juz dwa razy zwiał ale go dogoniłam jak cos musiał osikac akurat;/ całe szczescie ze nic wtedy nie jechało bo by mojego szkraba rozjechało:(:( ale dobrze ze złapałas Atosa...
-
hehe;) wiadomo ze wiadomo:D:D Ja tez nie zauwazylam ze az tak mnie wciągło dopiero niedawno:P No mi tez pewnie rodzice nie pozwolili by jechac:P wiec nawet nie wyjeżdżam z takim pomysłem:P bo bedą gadac ze nikogo nie znam na jakims tam forum jestem co nawet nie wiedza itp:P heh:) no fajnie by było:):) i to jak:D:D
-
No takie sobie:P ale bede widziała kogoś w kościele:D:D hihi:) I sie ciesze:):) No dogo jest super:D:D Nawet nie wiedziałam ze tak mnie wciągnie... Jej chciałabym jechac na ten cały zlot do sierakowa...ale w sumie to co ja tam bede robic jak nikogo nie znam:( Fajnie jak bys ty jechala ze mną...:) jej:) super by było:):) albo jakbys przyjachała do nas na wakacje:) kabikiem bys sie nacieszyła:) na spacerki bys z nami szla by bym juz go do tego czasu nauczyła chodzic na smyczy..;) :)):):
-
No zobaczymy:P bo on sie boi tego dźwięku bo tak jak byc o blaszke stukała:P My tez w domciu siedzimy:P A z tego co wiem jutro na zakupy jedziemy potem do kościoła w pt i sob tez do kościoła:D A w niedziele wieczorem do braciszka przyszywanego:P hehe (do sasiadów:P) No ogólnie to nudy:P Nie chce mi sie na blogu notki pisac:P
-
hehe:) No strasznie zimno jest;P nie wychodze juz na dwór;P hehe:) No bez "ukochanej" pani:P dobre:P dzisiaj to sie na mnie obraził jak go klikerem straszyłam:P haha nie chciał przyjśc nawet po ciasteczko:P o;) to super:):) A jak spedzisz święta???
-
No będa niedługo tylko do kogos na kompa musze sie wepchnąc:P hehe:) No strasznie zimno jest:P hehe:) A kabi sie bał jak go przyczepiłam do płotu i został sam a ja poszłam do rokiego w nadziei ze wyjdzie z budy ale tam cieplej wiec mam jego sama mordke:):) U mnie topi sie wszystki powoli;P tylko na trawie cos leży;/ A co robisz?? byłas juz na tych zajeciach dodatkowych??
-
heh:P jak sie zbiore na odwage i pogadam z rodzicami to moze ja pojade;P hehe:) ale oczywiscie jak sie zgodzą w co wątpie:P A po za tym pewni ktos jeszcze jedzie w tym wieku:)
-
No moze i dobry:P ale mój tchórz sie go boi:P hehe:) A mam juz stronke gdzie pisze jak sie go używa:P ehhe:) Foty dzisiaj moze dam jak wejde na jakiegos kompa z usb dzałajacym;p czyli nie mojego:P hehe:) bo porobiłam mu teraz kilka:) I byłam u rokiego ale nie chciał wyjśc z budy wiec ma tylko w budzie i samą głowe widac:P hehe) A co powiesz?? Ja własnie przyszłam z dworu z kabim:) zimnooo:P
-
hehe fajna rozmowa:):) heh:P
-
No niby nie znaczy napewno ale ja moich rodziców znam... :(:( Nawet boje sie zapytac... O to ty magdyska masz 21??:D hehe:P Ja skończe w czerwcu tyle samo co Atkaaa:) czyli 15:P heh;)
-
O widze że jedziecie na zlocik:D:D heh:) JA tez bym chciała ale moi rodzice pewnie sie nie zgodzą:(
-
A zobaczymy:) mam nadzieje ze bedzie lepsza pogoda niedługo:):) Jutro jade z mama chyba na zakupy jakies :) POtem wieczorkiem do kościoła:D:D A to wczesnie byłas:P ja dopiero o tej godzinie do szkoły:P hehe:) No ja juz mam wolnosc;p A u kabisia dobrze:) Kupiłam mu Kliker (takie cos do uczenia szkolenia) ale sie tego odgłosu boi:(:( 5zł na marne poszł:P chociaz moze jak sie wystraszy to ladnie pójdzie na smyczy:D:D
-
heh:) u mnie juz nie pada ale jest śnieg;/;/;/ No za późno;/ To dobrze:) heh:) Ja poprawiałam spr z anglika i mam tez 3;/ nie poprawiłam i wiedziałam ze nie poprawie;/ masakra;/ ja chciałam 4:(:( aa:) to fajnie mieliscie jak luźno reszte lekcji:):) a o ktróej byłas w domku?? I co robisz?
-
heh:) fajne foteczki po kąpieli:D:D hih:) to w kartonie tez fajne:):) A u mnie dzisiaj padał śnieg i jest biało:P:P