Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Wywiało cie martula??? :P Bo ja zaraz lece:(:(
  2. Ewuś kiedy nowe foty Hakerka i Granady??
  3. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]yhy z tego samego:)[/COLOR][/quote] hehe:P niby ten sam wiek a patrz jaka róznica we wzroście;P hehe:)
  4. [quote name='Martunia']No właśnie, [B][SIZE=2]głosować na bannerki ! :cool3:[/SIZE][/B] O. :D Kabiś wygląda na młodszego. :diabloti: Nawet tak nie myśl, myśl tylko o tym, jaki to szczęście, że go masz. :) Szkoda, że ja psa nie mogę mieć. :( No właśnie czytałam w necie, że tam też i procesja jest itd. ;) Ja zawsze to w niedzielę chodziłam. ;) Aha, czyli to dwie godziny trwa ta rezurekcja? :cool3:[/quote] No jak jest obciety to na młodego:P ale jak miał ok.10 m-c to miał takie długie strasznie włosy to jak stary dziad wygladał:P hehe:) No bardzo sie ciesze ze go mam nie wiem co bym bez niego zrobiła:) A czemu twoi rodzice nie chca psa?? No jest procesja;D mam nadzieje ze nie bedzie padac:P No ok.2 godz moze wiecej:) co powiesz jeszcze??
  5. Mój maluda tez nie ma rodowodu ale jest cudny:D:D [url]http://img245.imageshack.us/img245/1069/kabik2kx3.jpg[/url]
  6. Nie wiem czy juz kiedys nie przedstawiałam mojego yorka a nawet jeśli to jeszcze raz to zrobie: [B]Imię:[/B] Kabi [B]Płeć: [/B]pies[B] Właścicielka: [/B]xxSweetGirl93xx (czyli Aduśka a krócej ja:P) [B]Data urodzenia: [/B]5 kwietnia 2005 [B]Jest u mnie od: [/B]23 czerwca 2005 [B]Często nazywana także: [/B]Kapsel, Kabiś, misiu, kotek, Kabzi, Kapeć, Kabol, Kabik itp:) [B]Ulubione zabawki/zabawy:[/B] pikachu, świnka, truskawka i wiele innych/ zabawy maskotkami, bieganie, gryzienie, wygryzanie oczu zabawką:P [B]Co lubi: [/B]jeśc, spac, biegac, wychodzic na dwór [B]Czego nie lubi: [/B]odkurzacza, miotły, hałaśliwych dźwięków (np. uderzanie o blache itp.) [B]Przyjaciele: [/B]pies sąsiada husky Santia, pekińczyk (nie pamiętam imienia), suczka z naprzeciwka Sisi, w sumie to niewiele:P [B]zdjęcie: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1069/kabik2kx3.jpg[/IMG] [/B]
  7. Ponawiam:: Pomóżcie mi wybrac nowy banerek:smile::smile: 1. [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2392/galkabiegofz4.png[/IMG] 2. [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6620/galeriakabiegomd9.png[/IMG] Głosowac:smile: Jak jakis bedzie miał 3 głosy to go wybieram:smile::smile: [B]PILNE!!!!!![/B]
  8. [quote name='Martunia']Nie całkiem. :D Jak dla mnie może być. ;) O no to Kabisiątko ma urodziny już niedługo. :D A ile on będzie miał już latek? :) Aha. :) A ja idę do kościoła jutro rano. ;) Dziś to niezabardzo. :eviltong: A ile trwa ta rezurekcja? Normalnie, tak jak Msza, czy dłużej?[/quote] heh;P Nom mam ma;D 3 latka skończy:) nawet bym sobie teraz nie potrafiła wyobrazić jakbym go nie miała albo jak by ktos te 3 lata temu inny go wziąl albo co gorsza by sie nie urodził wogóle...:( Ale ciesze sie bardzo że jest z nami:):) Ja jutro nie chce;P wole dzisiaj:D po za tym w sobote jest fajniej jak jest rezurakcja:) A msza trwa dłużej bo jest jeszcze procesja i cos jeszcze chyba ale nie pamietam:P hehe:) W kazdym razie jak sie skończy przed 24 bedzie dobrze:D:D hihi:) bo o 21 sie zaczyna wiec wiesz:):)
  9. [quote name='Martunia']Aha. ;) No to fajnie musiało być. :D A ja teraz Milionerów oglądam. :eviltong: Ja też kiedyś szalałam za HP. :eviltong: Teraz, jak już wszystkie części przeczytałam i obejrzałam te, co były, to już mi się znudził. :lol: O a kiedy ma urodzinki mój Kabisiek? :D[/quote] Nom:) hehe;p milonerzy sa nudni:P:P hehe:) mi juz dawno sie znudził HP:P:P hehe:) A kabis na urodzinki 2 kwietnia:D:D hih:) jeszcze 1,5 godz bede sie szykowac do koscioła na 21:P:P hehe:)
  10. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]A Bonciunia ma urodzinki 19 kwietnia:)[/COLOR][/quote] To Kabis jest starszy:D:D Bo ma 2 kwietnia:) A bonek z tego samego rocznika co kabi?? (2005)??
  11. [quote name='Martunia']Aha. :D A ja jestem na DGM (hahahah :lol:) i oglądam HP na tvn'ie. ;) :D Co prawda, oglądałam to ze 100 razy, ale co tam. :D A Ty? :cool3:[/quote] Ja dopiero teraz odp bo byłam na kawie z rodzicami i dziadkami:) No tez oglądałam HP:P hehe:) dużo razy bo moja siora to lubiła bardzo:P :) A niedługo urodzinki kabisia:D:D hihi:)
  12. Super fotki:D:D Sie wybiegał Atos:):) Fajnie ze macie śnieg:P u mnie tylko chlapa została:(
  13. Nom;D:D heh:) A bonuś ma niedlugo urodznki nie?? co mu kupujesz??:D:D
  14. [quote name='Martunia']Byłam na 12.00. :eviltong: A Ty? :cool3: I co tam u Kabisia? :D U mnie nic ciekawego. :cool3:[/quote] Aaa:) ja byłam na 15:P wczesniej mi sie nie chciało i ogladałam YCD:D:D A u Kabilka dobrze:):) U mnie tez:P Co robisz??
  15. [quote name='Martunia']Witanko. :hand: A co tam u Was? :cool3:[/quote] Witam witam:D:D hihi;) a u nas dobrze;P po staremu:P hehe:) No ogólnie to nudy:) na która byłas na święconce??:D i co u ciebie??
  16. [quote name='Izabela124.']Tak bardzo duzo ubran i jedzonka:p[/quote] Przynajmniej bedzie im cieplutko:):) i będą miały co jesc jakis czas;):) Kiedy znowu sie do nich wybieracie??
  17. [quote name='Izabela124.']Witanko gadulo :)[/quote] Witam witam:D:D hihi:):) Co tam u was??:D:D
  18. Widziałam fotki:) Śliczne te psiaczki:) tylko szkoda ze spotkał je taki los:(:(:(\ I wiedzę że dużo ubrań im przyniosłyście:):)
  19. jej jakie śliczne karteczki:D:D hihi:) Dawaj foty:D:D:D
  20. heh:) tez prawda martuś:) jak ma jedzenie to niech je:D:D hehe:P
  21. Witam:):) I wesołych świąt:D:D Hihi:) Byłas u psiaczków??
  22. hih:) fajny bonuś:P prawie wszędzie cos je;P obżartuch:P
  23. [quote name='Martunia']O to zaraz na tą stronkę wejdę. ;) Eeejjj gdzie idziesz? :eviltong: ie zostawiaj mnie tutaj samej! :D[/quote] oki:D:D heh:P musze niestety:P nawet nie wykapana jeszcze jestem:P a woda mi zaraz ostygnie;P hehe:) To do juterka:*:* Dobranoc;*:*:*
  24. ogłoszenie o Oskarku:):) http://otopies.pl/zobacz-dodane-ogloszenie-913.html mam nadzeje ze chociaż troche pomoże:):)
×
×
  • Create New...