-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7459/kabik3qb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1069/kabik2kx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5323/kabik1kn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4457/kabikpo3.jpg[/IMG] hehe:) ta ostatnia fote taka śmieszna:D:D hihi:) I tyle na dzisiaj:)
-
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5372/kabik8zd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4121/kabik7fz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5519/kabik6te1.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/996/kabik5hr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1183/kabik4ki3.jpg[/IMG] CDN:):)
-
Daje foteczki: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3577/kabik13wh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8711/kabik12bk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8508/kabik11xn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2106/kabik10yh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6510/kabik9mz5.jpg[/IMG] CDN:)
-
jej jakie słodkie foteczki:D:D Boskie:):)
-
Hejo:):) Piekne foteczki:):) Bobik znalazł nawet dziurke:D:D
-
Fotki będą:D:D kabis był u fryzjera i ma nową fryzurke:):) Tylko musze posprzątać kurze i potem dodam:(:(:((:( Bede potem.......
-
Ja juz musze leciec papa:*:)
-
[quote name='Martunia']O tak, wiadomo. ;) Dobre określenie, jak narkotyk. :lol: I ja również nie wiem tego z własnego doświadczenia, po prostu DGM baaardzo mocno i szybko wciąga. :cool3: I nezauważalnie! :roll: Ja nie zauważyłam, kiedy zaczęło mnie wciągać. :lol: Oj szkoda. :( Jeszcze nie! :eviltong:[/quote] nom:D:D hehe:) No musze juz isc.. bo zaraz tata mnie bedzie wyzywał ze jeszcze nie umyta;(:(:( Dobranoc:*:* Do jutra:*:*
-
[quote name='Atkaaaa']aaa....no to duża rozbieżność między nimi :) Eh..jutro na jakiś dłuzszy spacerek chciałam yskoczyć..ale w tą pogode..i do tego jeszcze mróz doszedł ::( brrr... xD[/quote] no spora:):) i w wielkości tez;P hehe:) Moze sie poprawi pogoda:):) Napewno wyjdziecie na spacer:) najwyżej kiedy indziej na taki bardzo długi a teraz na taki średni:):)
-
[quote name='Izabela124.']A to trzeba napsiac zwolnivniv z W-fu:evil_lol::eviltong::evil_lol: To do juterka:loveu::multi:[/quote] No trzeba by:P ale ja lubie wf:P hehe:) i to jest problem:P No do jutra:):cool3:
-
[quote name='Izabela124.']Dobranoc :) :)[/quote] Dobranoc i do jutra:lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='Martunia']Na pewno przejdzie. :D Może do jutra będzie lepiej. ;) Aha. :D Ciekawy miałaś plan dnia. :D A ja tylko na DGM siedzę. :lol: Uzależnia. :cool3: :evil_lol:[/quote] hehe:P czy ja wiem czy ciekawy:P najlepszy był wieczór:D:D wiedomo dla czemu:):) hihi;) No dogo uzalżenia :P i to mocno:P jak narkotyk (jak co to nie wiem tego z własnego doświadczenia:P ale kazdy słyszał jak uzależnie nie?:P hehe) nom:) heh:) musiałabym chyba niedługo znikac:(
-
oo. nie pomyślała bym ze ma 6 latek:) Kabi 2 kwietnia 3 kończy:P hehe:) tez sie stary robi powoli:P ale mój drugi pies ma juz 10 prawie:)
-
[quote name='Izabela124.']Spokojna, juz ja w to wierze:eviltong::evil_lol::evil_lol: Gdybys byla spokojan to bys tak nog nie lamla i skrecala:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol: [CENTER][B]Dobra ja juz uciekam, bo tu pewna istota o spacer sie domaga:roll::shake::eviltong: Dobranoc wszystkim[/B] [/CENTER] [/quote] No ale ja nogi skęcam bo źle stane na wf jak w coś gramy:P ciapa poprostu:):) O szkoda:(:(:(:(:(:( Dobranoc:*:*:* Napewno jutro wpadna:D:D bede cie prześladowac:P hehe:)
-
[quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol: Alv wy jakies nivdorajdy jvstescie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zartujv oczywiscie:eviltong::eviltong: Jasnv, ze nie zanudzasz, no cos ty:loveu: Oj to moze ty ADHD masz?:razz::eviltong:[/quote] Ja tam jestem niedorajda:P przyznaje sie publicznie:):) No mogłabym czasem zanudzic tym swoim gadaniem:P ale juz tak mama;);0 ADHD?? nie chyba:P watpie:P aż taka nadpobudliwa nie jestem:P zazwyczaj spokojna chociaz zdarzają sie wyjątki:D
-
Oj... ale i tak trzeba wierzyc ze sie uda:) ja tam w niego wierze:) napewno bedzie dobrze;):) Wierze w arnisia:)
-
O to Dżeki ma juz 6 lat?? ja myślałam ze jest młodszy:)
-
[quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ty to mnie potrafisz rozsmivszyc:evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi::multi: To ty taka lamaga?:razz:[/quote] hehe:) kazdego chyba potrfaie rozśmieszyć:D:D No ja wielka łamaga:D:D w ciągu miesiąca 2 razy nogi zwichnięte:P a teraz mnie boli ta jedna co miałam w zeszłym tyg zwuchnięta:P to są konsekwencje tego że nie oszczedzałam jej:P bo miałam jej nie przemęczac a ja byłam w kinie;p na spacerze, na zakupach, po bilety autobusem:P hehe:) bywa:) i znowu sie rozpisałąm:P nie za dużo pisze? nie zanudzam cie czasem?? bo jak cos to krzycz!!!:):)
-
aaa:) no jeszcze 9 str i bedzie 100:D:D bedziemy świętowac:):) O szukaj szukaj:D:D
-
[quote name='Izabela124.']:crazyeye::eviltong::evil_lol::evil_lol: Przeice ja starsza i siv ucze:eviltong:[/quote] No ale to trzeba miec chęci:D:D hehe:) ja sie zaraz rozpadne i co to bedzie:P hehe:) nie zabieram sie za sporty extremalne jak na zwykłym wf potrafie krzywde sobie zrobic:P
-
[quote name='Martunia']No to dobrze. :eviltong: Ja jestem dobra w ośmieszaniu się. :eviltong: Nie no, żartuję. ;) Hmm... może Ci przejdzie. :) Napewno te maście pomogą. :) I życzę powrotu do zdrowia Twojej nodze. :eviltong: Ja siedzę na DGM, praktycznie cały dzień. :roll: A Ty?[/quote] no dobrze ze żartujesz;):):) No kiedys napewno przejdzie:P nie wiadomo kiedy ale kiedys chyba tak:P aa:) ja co ja robiłam dzisiaj... byłam na zakupach ale nic sobie nie kupiłam:P potem przyjechałam umyłam włoski:) weszłam na dgm:D poszłam do koscioła:) i teraz cały czas na dgm siedze:)
-
[quote name='Izabela124.']No wsiadanie trudnv,a lv da sie nauczyc[/quote] hehe:) nie chce mi sie uczyc nawet:P za stara jestem na to:P
-
[quote name='Izabela124.']ej no nie gadajcie tyle, bo potem musze nadrabiac:mad::diabloti::evil_lol::eviltong:[/quote] heh;) my lubimy gadac bo my gaduły:D:D ja to przede wszystkim:):)
-
hehe:) A czym sie pozbywasz tych kulek??
-
[quote name='Martunia']No i ja też. :D I zatytułowałabym 'Lepienie bałwanka na początku wiosny'. :eviltong: Ciekawe, czy jutro napada. :D Hahaha. :lol: Rozśmieszyłaś mnie. :eviltong: Ojej. :( Znowu Cię noga boli? Pewnie za dużo znowu chodziłaś, albo ją sobie nadwyrężyłaś ... :( Mam nadzieję, że przejdzie do jutra. :) I będzie dobrze. :D Napewno. :)[/quote] Nom:D:D:D w rozśmieszaniu to akurat jestem dobra:D:D hihi:) No niestety;/ mój urok;/ najlepiej to bym sobie odcięła ta noge i by nie bolało:):) hih:) ale posmaruje wieczoram kilkoma masciami to moze pomoze cos a jak nie to nie wiem juz... a co robisz??