-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/71/kabik4ix0.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1651/kabik5ja5.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/3743/kabik8qw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/5018/kabik6av6.jpg[/IMG] I ja z kabilkiem:):) hih:P maluda nie chciał patrzec na aparat:P hehe:) Narazie nie daje wiecej:P hehe:)
-
Kabi: [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/929/kabik1ey0.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/223/kabik2hg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/8646/kabik3yj2.jpg[/IMG] skok przez murek:D troche rozmazane niestety:P [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9831/kabiksm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/4684/kabik7lb2.jpg[/IMG] Cdn:)
-
Częśc dalsza rokiego: [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9155/rokis4rm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/7686/rokis5rz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/425/rokis6rn1.jpg[/IMG] I za chwilke Kabulek:):):)
-
Zdjęcia: Na początek roki: [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/1860/rokiswq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8534/rokis1cm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9059/rokis2xx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/949/rokis3mg1.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Izabela124.']No to czekamy i na fotki tez:cool3:[/quote] No ok:) za niedługo bedą bo musze jakies powybierac:):) hihi:) [quote name='Martynia&Pusio']No wlasnie czekamy na fotki :p . A co tam u was slychac . ? Jak swieta minely .?[/quote] Beda niedługo:D:D hihi:) A u nas dobrze:) święta mineły ...spokojnie:) i wreszcie troche odpoczynku było:P A co u was?? i jak wam minęly święta??
-
O 100:D:D hihi:) wreszcie;)
-
[quote name='Izabela124.']Roki to piesek, tak? To w tytule powinno Byc goscinnie Rokiego ;)[/quote] Nom :) Roki to piesek:) A tytuł zaraz zmienie bo to bedzie ich obu galeria tylko rokiego rzadziej bede dawac:):D:D hihi:) a w pierwszym poście dopisze o Rokim:) Tylko musze od taty wziąśc ksiażeczke zdrowia i sprawdzic kiedy sie urodził:)
-
[quote name='Martunia']Hura! :D A kiedy dokładnie dodasz fotki? :D Aha. :D A ja muszę sie trochę przedmiotów uczyć. :( Kurczę, 'Syzyfowe prace' są takie długie.... O to już 50 stronka ! :multi: :BIG::drink1::knajpa::laola::pepsi:Oby tak dalej! :multi::multi::multi::multi:[/quote] nie wiem kiedy:P narazie robie banerek:D:D hihi:) No mi tez sie nie chce uczyc:P na szczescie po jutrze nic nie mam:P nom::DD hihi:) co powiesz?? ja zaraz bede odp tylkp banerak zrobie sobie;)
-
[quote name='Izabela124.']No to tez masz szczescie, ale za brzydka pogoda na oblewanie sie, jeszcze by sie zachorowalo:shake:[/quote] No pogoda brzydka;/ U mnie nawet nikt po ulicach z woda nie chodził jak to było co roku:P a co u bobika?? czyżby spał??:D
-
[quote name='Martunia']No to czekam. :D I się doczekać nie mogę. :eviltong: O nazwę wątku zmieniłaś. :cool3: Kurczę no, każdy mi o tym przypomina. :eviltong: Hah, muszę się jeszcze pouczyć, bo się w ogóle nie uczyłam przez tą przerwę. ;) Nie mogę jakoś, nic mi do głowy nie wchodzi z książek. :eviltong:[/quote] hehe:P dodam za niedługo cos:D:D hihi:) 50 stronka juz:D hihi:) No zmieniłam:) bo czasem bede dawałą rokusia tez:) Ja tez sie nic nie uczyłam:P nie wiem nawet czy nie mam cos zadane na środe:P hehe:)
-
[quote name='Izabela124.']Ja wszystkich czesci nie ogladalam, juz sie skonczyl A nie zostalam:eviltong:[/quote] aa:) ja wszystkie;P bo moja siostra była fanką HP:P hehe:) Ja tez nie zostałam olana:P hehe:)
-
[quote name='McDzik']Na 90% tak :) Nawet kase mam. Mamy domek 5-osobowy, a jest nas 3, dlatego szukamy współtowarzyszy, zeby jakoś rozłożyć koszta :) No i przede wszystkim poznać nowych ludzi i dobrze się bawić :)[/quote] O to fajnie:):) Ja bym chętnie pojechała ale raczej mnie rodzice nie puszczą:P powiedza że wymyśliłam sobie jakies tam forum i chce jechac niewiadomo gdzie i nie wiadomo z kim:P ty ze znajomymi jedziesz to wiesz:) fajnie masz:)
-
oo:D jeszcze leci??? hehe:) ja to juz duzo razy widzialm;p nie chce mi sie ogladac;P A zostałas polana wodą dzisiaj??:D:D
-
[quote name='Martunia']Witaneczko! :hand: O jak super ! Dzisiaj będzie zapewne wiele super fotek. :D Doczekać się nie można. ^^ A co tam u Was? :D [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Skomentowałam notkę. ^^' Ale mi mój blog nie działa. ;p[/COLOR][/SIZE][/quote] witam:loveu: Nom wiem że super:D:D No pare bedzie:P hehe:) Czekaj cierpliwie:D:D hihi:) A u nasz dobrze;P przeraża mnie myśl ze po jutrze do szkoły;/
-
[quote name='Izabela124.']Witaneczko w wodny dzionek[/quote] Witam witam:):) hihi:):) Dzisiaj będą fotki:D:D Wreszcie zgrałam wszystkie co miałam i bede dawac:P hehe:) (niektóre ze starszych sesji ale nie dawałam ich wczesniej:) ) a dzisiaj bedą foty z dzisiaj:P hehe;) I rokiś tez bo mu robiłam:)
-
Dobijamy do 100:) ja chce małego dżekiego widziec:D:D
-
A ty jedziesz??:D:D hehe:P
-
Witam:):):) co tam??
-
Ale ten kotek ma wielkie oczy:D:D hehe:P:P I śliczny westik:):)
-
[quote name='Izabela124.']Ale sliczny piesek, cudo[/quote] [quote name='Martunia']Jakiż śliczny jest ten Husky! :loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='chester07']jaka boska !:loveu: lubię husky ^^ ale Kabiczka też lubię :eviltong: e drugi jest ładniejszy :evil_lol: a;e pierwszy tez ładny, więc ustawiaj po kolei ;)[/quote] hih:) dziekuje w imieniu sąsiada:):)
-
Super fotki:D:D Dżeki ma kitki:D:D
-
Witam:):) Santia jest śliczna jak zawsze:):)