Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Martunia']Hehe. :D Czyli, że jesteś czy nie? :eviltong: A kaszlesz, masz katar? Czy tylko Ci stan podgorączkowy wyskoczył? Tak, ja też nie będę wymieniała, niech to pozostanie tajemnicą. :cool3: Ja dzisiaj do tej godziny spałam. :D A teraz lecę. :loveu: Dobranoc. :loveu:[/quote] Nie nie jestem:P hehe:) nom tyko stanpodgorączkowy a moja mama panikowała;P hehe:P:) dużo mamy miłosci:) O fajnie miałas;) ja tez ide papa:*:* słodkich snów:*:*
  2. Ojej to ona młodziutka jest:):) a jakiej rasy?? Moj kabis bedzie miał za tydzień i dwa dni 3 latka:):) hehe:P
  3. Aaa to Baster ma tyle prawie co mój roki:P a kelli ma rok dopiero??:) O tez fajnie:):) :)
  4. Fajnie:):) zima wiosną:):)
  5. O to fajnie masz;) ja nie mam działki bo w domku mieszkam:P znaczy mam działke:P nad morzem ale tam nic nie ma tylko trawa wiec wiesz;p hehe:) na namiot mozna jechac tylko daleko od morza;/ To sie twoje psiny wybiegają:D:D
  6. [quote name='Martunia']Ale fajnie musicie mieć. :roll: Hehe. :D No niezłe, potem mnie wszystko bolało przez cały dzień, a najbardziej głowa nie wiem czemu, bo na nią nie upadłam. :lol: Ja? Siedzę na DGM. :lol: I zaraz lecę oglądać mojego kochanego Ędwarda. :loveu: A Ty? :cool3: :krolik::krolik: :lol:[/quote] hehe:) no fajnie mamy nawet;) i zapraszamy latem oczywiscie;):) No to ja nie wiem czemu cie bolała;P moja mama dzisiaj twierdziła że jestem chora bo miałam ciepłe czoła o 37 gorączki;/ ale dobra;P no a ja jej ze nie jestem chora ona jestes ja nie jestem a ona jestes;P i i tak wyszło ze nie jestem:P hehe:) no a ogólnie to nudno jakos;/ Ja tez bede oglądac Ędwarda:D:D To moja kolejna miłośc:P hehe:) troche mam tych miłości ale moze tu nei będe wymieniac:P hihi:) A teraz golądam Madagaskar:P hehe:) jutro spie do 11:D:D co najmniej:)
  7. [quote name='Martunia']Hehe. :D A ja bym chciała tylko jednego. O masz 2 ogródki? :-o Ale Ci fajnie! I z oczkiem wodnym... Nie no, też bym tak chciała. :( Buuu... :( Heh. :D No dobra, mogło to śmiesznie wyglądać. ;) A ja ostatnio jak ze święconki szłam i z piekarni to zjechałam po takim zjeździe dla wózków i nie wiedziałam, że to będzie śliskie i się wglebiłam na oczach przechodniów. :eviltong: Nie no, ale to śmiesznie musiało wyglądać. :D Ja sama z siebie się śmiałam. :D Inteligentne. :eviltong:[/quote] Nom:) 2;P hehe:) ale małe;) i reszta to kostka na podwórku do wybiegania sie psiaka;p zanim ja dojde na koniec to on juz jest na początku i tak tylko za nim łaże;p to dopiero musi wygladac komicznie:P hehe:P niezłe to musiało byc:P hehe:P A co robisz??
  8. [quote name='gops']ja dopiero 29 czerwca po szkole :eviltong: musze sie pilnie uczyc do konca a nie tak jak wy :evil_lol: pewnie tak moje tez myslaly ze wiosna a tu snieg spadl :roll:[/quote] :P my tez sie pilnie uczymy:evil_lol: tylko robimy sobie odpoczynek podczas szkoły:D:D nie można sie przecież przemęczac:D A we włoszech tez fajnie:) Moi rodzice byli:):):) Ja za to na wakacje chyba potem nigdzie nie jade:( ale w końcu coś za coś...:)
  9. O masz jeszcze snieg ??? Fajnie:) u mnie juz nic nie ma:) pogoda ładna tylko zimno strasznie....... ale słonecznie;)
  10. [quote name='smallpati']hehe a kto powiedział że tam nie ma internetu :diabloti: chociaż fotek z tamtąd pewnie wrzucać nie będę ;) zobaczymy czy zasłużycie na łapówkę :evil_lol:[/quote] heh:P no nie wiem moe i jest ale mogłabys nie miec czasu na zaglądanie tutaj:(:( ja nie wiem jak na wakacjach wytrzymam bez DGM:( masakra:P uzależniłam sie chyba:P hehe:) No my nie zasłużymy wiesz co:mad: my grzeczni, kochani :cool3::cool3::cool3:
  11. [quote name='smallpati']aaaa no to fajnie ;) w Egipcie ciepło przynajmniej jest heh No rozjechała mi się rodzina wszędzie :evil_lol:[/quote] Nom ciepło ciepło:D No własnie widze:P i nie bedzie cie tu 5 dni:( wiesz co:P musisz dac wczesniej duzooooo fot moli:):):):)
  12. [quote name='Martunia']Aaa ok to już wiem. Ale fajnie, masz 2 psy. :) Aha. Ale fajnie macie, że macie ogródek. :) Bardzo bym chciała, wtedy bym pewnie mogła psa. :D I ogólnie bym chciała. Choć pewnie trochę roboty jest. Ale i tak chcę. :eviltong: Ojej biedactwo. :( Jak się możesz z niego śmiać? :eviltong: A nie pomogłaś mu? No wiesz... :shake: :evil_lol: Ale pamiętaj, jak jest z naszą umową! :cool3:[/quote] Nom fajnie fajnie:P ale ja bym i tak jeszcze ze 2 psy conajmniej chciała:):) hihi:) No mamy ogródek:) nawet dwa:P hehe:) tylko jeden taki malutki bo jest huśtawka i oczko wodne:P No przepraszam.. nie chciałam sie z niego śmiać:(:(:( ale to było śmieszne;P po za tym on sie tym nawet nie przejął:P
  13. [quote name='smallpati']Mama dostała rok temu ofertę pracy i poleciała, ale teraz znów dostała ofertę w Pl więc może już nie długo wróci ;) Ja jestem z tatą w Pl, mam jeszcze starszą siostrę która mieszka w Danii, ale tylko do października bo tutaj przenosi swoją firmę i buduje dom :p Moli zostanie z tatą bo on nie leci, ma lęk wysokości, a powiedział że też nie pojedzie autobusem bo on nie będzie 24godziny jechał i się męczył, ale on wymyśla :angryy: Oo do Egiptu fajnie, ale maj to też rok szkolny :evil_lol:[/quote] heh:) fajnie:) to masz zagraniczną rodzinke:P hehe:) Nom tak:P hehe;) ale moja klasa jest w tym czasie na wycieczce klasowej i boze ciało jest wiec w szkole nie bedzie mnie jakies 5 dni:P hehe:)
  14. [quote name='smallpati']nie znoszę sprzątania :angryy: Nooo ja juz stara jestem i studiuję :evil_lol: turystykę międzynarodową :p Teraz na 5 dni, ale w lecie pojadę na wakacje :) moja mama tam jest ;) Wybierasz się w maju na wycieczkę, czy co?[/quote] Ja też:P a ty mieszkasz tu w polsce sama czy z tata?? no bez przesady nie az taka stara:P hehe:) a moli z kim zostaje?? Nom:D z tatą lece do Egiptu:eviltong::eviltong:
  15. [quote name='Martynia&Pusio']Dziękujemy :multi: . A u Ciebie sa fotkii .? Jak tak to zaraz wpadniemy ;)[/quote] Są juz:):) hih:) zapraszam:)
  16. [quote name='smallpati']JA miałam przed świętami remont łazienki i kuchni i bylo tyle sprzątania, że mi bokiem wychodzi :shake: w roku studenckim ;) ja studiuje, na studiach nie jest tak jak w szkole że są obowiązkowe zajęcia (przynajmniej na moich studiach) :p więc jak mnie na paru nie będzie to się nic nie stanie, chociaż w lic też byłam na 2tyg wycieczce w Londynie ale tamta była organizowana przez szkołę więc usprawiedliwili mi te dni co mnie nie było ;), teraz lecę na 5 dni tylko.[/quote] :) ja mam miec jakos latem tez łazienki remont:P no sprzątania zawsze jest dużo;/ w zeszłym roku to tata robił w pokoju moich rodziców remont i musiałam tam sprzątac;/ masakra było... bokiem mi juz wychodziło sprzatanie skarpetek jakis małycch rzeczy itp..;/ ale zarobiłam 20zł za pomoc od taty:Pe hehe;) A to ty na studiach juz jestes;p nie wiedziałam:) a co studiujesz?? I tak fajnie chociaz na 5 dni:D Ja wyczekuje maja:):)
  17. [quote name='smallpati']ooo wiem wiem, ja tez mam za dużo rzeczy w pokoju i nie mam gdzie ich upychać :shake: Moli od 2 dni jest nie swoja :roll: śpi i nic nie chce jeść, nie chce sie poprzytulać jak zawsze, ani nawet iść na spacerek :-( może to ta pogoda na nią tak działa :) w sumie ze mną jest podobnie, nic mi się nie chce, najlepiej to bym spała :evil_lol: W środę muszę się pakować bo w czwartek lecę do Londynu, a tam tez będzie bardzoo zimno, zamarznę :shake:[/quote] HEH:p ja w czerwcu miałam remont w pokoju:P wszytko pakowałam chyba z tydzień a rozpakowuje do dziś:P w piwnicy mam jeszcze chyba z 3 kartony:P hehe:) Oj biedna Moli:( Ale napewno sie jej poprawi:):) O lecisz do Londynu?? W roku szkolnym??:crazyeye: fajnie masz:D:D A na ile jedziesz???
  18. O jej ale słodzias:D [url]http://img395.imageshack.us/img395/1327/s6302895tz2.jpg[/url] to jest boskie:D:D heh:) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. No bo komentowałam tamte fotki które byly kiedys robione:D:D hehe:) teraz tez jest słodki oczywiscie:) Ps. u mnie nowe foty:D:D
  20. [quote name='Martunia']Jaki śliczny jest ten Roki. :loveu: A to jest pies Twojego sąsiada, czy kogo? Bo mi już pamięć siada, chyba, że nie mówiłaś. :eviltong: O i jest mój kochany. :loveu: Ale wygląda zza płotu. :) I jaki skok! :D Parkour! :cool3: :lol: Słodko z Tobą wyszedł. :) [URL]http://img361.imageshack.us/img361/3743/kabik8qw3.jpg[/URL] Aaa moje kochanie. :loveu::loveu::loveu:[/quote] Roki to mój pies:P:P hehe:) Znaczy bardziej mojego taty i dziadka:) Sąsiada jest Santia - Husky:D:D hihi:) Nom ma taki płocik zeby nie biegał bo całym podwórku warsztatowym i tacie drewna nie osikał:P (bo mój tata jest stolarzem:D:D) hih:) Nom;D zawsze tak skacze przez ten murek:D hih:) a kiedys sie zachaczył i wywalił to sie z niego smiałam:D:D heh:P :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='smallpati']biurko też wtedy było zawalone rzeczami, tylko nie widać na zdjęciu :diabloti:[/quote] hehe:P ja nigdy nie mam gdzie moich rzeczy pokłaśc:P hehe:) a sporo mam tego niestety:P hehe:) :) a co u Molci?? I co u ciebie??
  22. [quote name='Atkaaaa']hej!!! chcesz podpaść?!:mad: On BYŁ i JEST śłodki:diabloti:[/quote] A czy ha powiedziałam ze teraz nie jest??
  23. Jejku jaki on był słodki:D:D hihi:):)
  24. hihi:) super fotki:D hehe:) ja mam czasem wiekszy bałagan:P a jak sprzątam to na moje biurko wszystko wedruje:P wiec jest dopiero bałagan:P
  25. [quote name='Izabela124.']A jak Kabi i Roki sie dogaduja?[/quote] Oni ze sobą sie nie widują w sumie bo kabi mieszka w domku i jak wychodzi na podwórko to tylko na częśc przy domu a roki ma bude za warsztatem tatusia przy lesie całkiem...:):) wiec raczej sie nie widują chyba ze kabik tam poleci ale raz tak tylko bylo to raczej roki nic sobie z niego nie robił a kabi wariował jak to kabi:P
×
×
  • Create New...