-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Tej no bo zaraz sie obraże:( najpierw mówisze ze bedą a potem że nie:( <foch>:foch:
-
Nie ma za co:) zaraz robie jakies następne:)
-
Nie wiem on ogólnie taki tchórzliwy troche:P hehe:) ale nie zeby bał sie byle czego ale jak cos blisko niego hałasuje to sie boi... ogólnie to jest dość odważny...
-
aaaa;) to o tym nie wiedziałam:) dzieki za rade:* teraz tylko trzeba psiaka przekonac do klikania:) heh:) moze sie uda:) tylko zapas smakołyków by sie przydał:P
-
spróbuje ale i tak sie bedzie bał bo mój pies to tchórz;p heh:) chciałam to wybróbowac przy chodzeniu na smyczy ale doszłam do wniosku ze jak sie boi to sie wystraszy i nie ruszy sie z miejsca... wiec nie wiem.. najwyzej bedzie kliker leżał w szafie:):heh:)
-
jedno ogłoszenie: [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=24069[/url] :) jeszcze zaraz cos zrobie:)
-
Hejka:) fajne foteczki molci:D a psiaki zawsze najlepsze miejsca do spania wybierają;P mi kabi zawsze sie tak połozy że sie kołdrą nie moge przykryć bo on śpi ze mna:P hehe:) A co u was?? kiedy do londynu??:D:D
-
Nie ma za co :) zaraz robie ogłoszenie:):) moze kilka jak mi sie uda:P tylko mam zaległosci na dogo:P hehe;) ale zrobie cos zaraz;)
-
O fajnie że Arisek zrozumiał co to kliker:) Mój Kabi sie go boi;/ i jak chce go czegoś z nim nauczyc to sie skula i ucieka;/ dziwny pies...;/ A ciesz sie ze masz mądrego psa;) niektóry by takiego chcieli:P
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Fajne fotki A czemu mu siersci nie zapuszczasz? ja tak bardzo lubie yorki z taka bardzo dluga sierscia, sa wtedy przecudne Oj dziewczyny, dziewczyny nie zdrowo jest tak siedziec przy kompie, ja to tylko kilka godz, siedze,, bo tak to czasu nie mam[/quote] Witanko:) Nie zapuszczam bo mi sie on bardziej podoba na krótko:) kiedys miał długa i mi to wystarczy... to codzienne czesanie tych kłaków mnie dobijało:P i jeszcze sie wiercił... wole jak ma krótki bo go tylko przeczesze i juz:) No wiemy ze nie zdrowo ale jak jest wolne to sie korzysta:D:D Martunia: A u nas dobrze;) a u ciebie??
-
jejku:( jaka biedna ta sunia... zrobie jej zaraz ogłoszenie na kupiepsa.pl (chyba tak sie strona nazywa) Oby jak najszybciej znalazła dom.. PS. czy do ogłoszenia moge skopiowac tekst ze strony 1???
-
Właściciela:P hehe:) sam jego nick na to wskazuje:P moze nie całkiem ale jednak:P
-
nic sie nie stało... spokojnie.... bedzie dobrze.... przeciez nie moze byc inaczej...
-
troche nie kapuje początku twojego posta ale nic... napewno szybko nie umrze... wierze w niego że ci tego nie zrobi..
-
juz ci odp:) hihI:) ja jestem wszedzie po trochu:D:D hehe:P
-
Własnie ogladam filmik:) fajny:):)
-
Nie wiem jak to jest.. jeszcze żadne zwierzątko nie odesżło odemnie... no moze oprucz rybek z akwarium... ale co to za porównanie;/ Nawet nie wyobrażam sobie co to by było stracić psa.. ale Atos pewnie ma jeszcze kilka lat życia przed sobą:) :(:(:(:(:(:
-
marusia: heh:P mi narazei sie nie zacina;p odpisałam isi teraz tobie odp:) tez jestem na wątku o feedym:) Anula: Nom długie miał:D:D hih:) ale staro tak wyglądał:P hehe:)
-
Oj.... najważniejsze że go nie boli i sie nie męczy A wiadomość dla ciebie musiała byc najgorsza.. Nawet nie wyobrażam sobie co czujesz:(:(:(:( współczuje ci... wiem ze to i tak nic nie da ale musisz byc twarda...
-
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: O boże:(:(:(:( biedny Atosik:(:(:( :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
No ja tez... masakra... nie chce do szkoły!!!:(:( Tez cały czas tu siedze:) i na blogu troszke:) a ogólnie to sie nudze;P hehe;) a co powiesz jeszce??
-
hihi:) skejt rządzi a tamto jest słodkie takie:D hihi:) Nom u nas dobrze:) a u ciebie martus??:D
-
haha:P za płotem widac mojego psa:P hehe:):) załapał sie:) i czemu tylko jedno co?
-
aaa:):):) U mnie foty włochacza:D:D hihi:)