-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Kiedy wracasz?? Tęsknimy!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
-
[url]http://i29.tinypic.com/2vxn2iv.jpg[/url] ale śliczne jest:):) Boskie zdjecia;) nie chce mi sie wklejac adresów bo wszystkie bym musiała wkleić:P hehe:) sliczne;)
-
Śliczne fotki:):) Ładnie hakerek teraz wyglada:) ale taki włochaty tez był słodki:D:D hih:)
-
[quote name='Martunia']Fajnie, że byłaś na tym spacerku. :) Będziemy czekać na fotki. :D Nie mogą być dzisiaj? :( Co u Was? :D[/quote] Nom tez sie ciesze ale nastpenym razem musze z kimś iść bo samej to mi jest tak nudno ze nie wiem:P hehe:) No fotki jakies dam dzisiaj:) nie ze spacerku ale inne:D tez fajne i wiecej:) A nie mogły byc wczoraj bo juz musiałam iść:(: A u nas dobrze;P dzisiaj na galowo musieliśmy iść do szkoły:P hehe wieczorem ide na msze:) hehe:P:P A co u ciebie???? [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No nie co za gaduły... Dawać to fotki:D [/COLOR][/quote] Zaraz daje foty [quote name='Martynia&Pusio']Hejka :) . Ostatnio nie whcodzilam na dgm bo mi nie chcialo odpalic ;/ . Ale juz jeste u was ;) [ Poki dziala xdd ] . Co u was .?[/quote] hejka;) nic sie nie stało:) ważne ze jestem A u nasz dobrze;) juz marcie pisałam co u mnie hehe [quote name='Izabela124.']Hejka Co u was slychac?[/quote] hejka jak wyżej:) pisałam marcie;) [SIZE=7][COLOR=Red] KABI DZISIAJ KOŃCZY 3 LATKA :laola::laola::laola::laola::laola::laola::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:[/COLOR][/SIZE]
-
Ja tez wszystkie fotki ogladam:):) A te dzisiajsze śliczne;):)
-
[quote name='psiara1996']no fajnie masz ja z moim najdłużej mogę na 1 h , bo jak chodimy dłużej , to się męczy i zaczyna potykać dawaj link to może kotek się załapie[/quote] No fajnie fajnie ale on sie prawie wogóle nie męczy;/ nastepnym razem ide z nim na 2h albo dłużej:P musze go zmeczyc kiedys ze padnie:P heh:) A atosik biedny jest:) ale dobrze ze możecie wogóle wychdzic;) [url]http://www.bocian.bazarek.pl/category/13559/szelki/1.html[/url] link:)
-
Aaaa:) to go nie było... Ja byłam dzisiaj znowu z kabim na spacerze:):)
-
[quote name='Izabela124.']Hlejka A czlemu muscisz chodzic do dletysty?[/quote] hejka;) A na kontroli byłam a teraz musze isc na zrobienie dziurki i kamienia usunięcie;/;/ masakra..;/;/ [quote name='Martunia']Hejo! :hand: Oj nie przesadzaj. :eviltong: Ja to tam się nie boję dentysty. ;) I co, przeszłaś się? Co u Ciebie? [SIZE=1]U mnie wszystko na blogu pisze. [/SIZE]:cool3:[/quote] hejo:) A ja tam nie nawidze dentysty:P No byłam:D 1,5 godzinki prawie:):) kabi był wymeczony jak przyszedł:):) A u mnie ogólnie dobrze;):) [quote name='Martynia&Pusio'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]Witanko :) .[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Ja tam tez sie nie boje dentysty ;) .Glowa do gory :) .[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Ale w jednym masz racje .. To jets okropne co oni tam robia ;/.[/FONT][/CENTER] [/quote] witam:):) A ja wręcz przeciwnie:P hehe:) [quote name='psiara1996']a jakiej firmy są kabisiowe szele??? mojemu kotkowi by pasowaly[/quote] nie wiem jakiej są formu ale mam linka do strony w necie gdzie znalazłam je:) a kupiłam u kabiego fryzjerki:) jak chcesz to wstawie ten link:) [quote name='Martunia']Zrób fotki! :D[/quote] [quote name='psiara1996']właśnie duużo fotasków[/quote] Fotek mam malutko bo mi sie nie chciało robic:P hehe:) ok.20:P hehe;) i wstawie moze jutro bo nie chce mi sie zgrywac:P Ogólnie to było fajnie Chodziliśmy półtorej godzinki:) Spotkalismy kilka psiaków przechodziłam znowu koło domku P.:) hehe;) I niedaleko niego był taki fajny Chow-chow ale nie zrobiłam niestety zdjecia innym razem:) ale cudny był:)
-
Przyszłam sie przywitac:):) Widze śliczne fotki:):) gdzie je zrobiłas??:D:D A bobika gdzie wcięło ze go nie ma na fotach??
-
O to super :):) Moze nie jest aż tak źle:):)
-
Odpisze na wszystko potem i pozaglądam do waszych galerii a teraz lece na spacerek z Kabiszczakiem:) bede za jakiś czas:P hehe:) do wieczora:):) Idziemy do zoologa po ciasteczka:P hehe:) papa:*
-
[quote name='Martunia']Ale jesteś uparta. :eviltong: A ja Szymonka oglądam. :) I ogólnie to dobrze.[/quote] Hehe bywa:P nie nawidze dentysyt:P jej okropne to jest co robia ci w zębach;/ ja tez oglądam szymka;):) hihi:) a co robiłas dzisiaj?? Ładna pogoda byla:) ja jutro tak bedzie to chyba sie z kabilem przejde po południu bo w weekend nie ma chyba być tak ładnie;/
-
Galeria Timona! Powracamy Po długiej przerwie! :)
Sweet replied to Meritt's topic in Owczarek szetlandzki
Śliczne fotki:):)) -
Czy ja wiem czy tak duzo pracy chyba zależy od szkoły bo moja siostra tez jest w 3 gim i jakos dużo nie ma nauki ani nic...
-
No wiem:P hehe:) ale i tak sobie piszemy a ona jak jeszcze tu kiedyś chyba wjedzie bedzie miała czytania:P hehe:) ale co tam:P nie ma jej to niech żałuje:P
-
hehe:P Kingi nie ma a wy tu posty nabijacie:):) hehe:):)
-
[quote name='chester07']no pewnie nie przychodź, czy ja Cie zapraszałam :D nie no joke taki zabawny, ze ja nie mogę ;P Ty wiesz że ja cię kocham więc się nie obrażaj, bo wyśle ci Chestera pocztą i cię zje :evil_lol::buzi: e tam dawno, nie dawno i to ile ! a kąpania ze szkolenia i jeszcze ze schodów itp. mam ładne ze spacerka ale nie mam czasu na razie wstawiać :loveu::loveu: mizianka dla kabika[/quote] No dobra:P nie to nie;P hehe:) też żart:P hehe:) Ja ciebie tez;) a prześlij chestera:D:D bede miała wiecej psiaków:D:D jupi :multi::multi::multi: ale super:):) No moze i dużo ale mało:P hehe:) to znajdź czas na wstawienie:) dla chestiego tez a dla ciebie buziaki :iloveyou::iloveyou:
-
[quote name='Martunia']Hejo! :hand: Co tam u Was? :cool3:[/quote] hejo:) A u nas dobrze;P byłam dzisiaj u dentysty i czekają mnie jeszcze dwie wizyty bo dzisiaj nie dałam sobie nic zrobic:P uparta jestem:P a co u ciebie/????
-
[quote name='chester07'] a idź Ty nudziaro dopiero były :D nudne kobiety, żyć nie dają... :eviltong: kiedyś będą trzeba być cierpliwym xD :buzi: ale nie no przed weekendem raczej nie, chyba ze jakaś pojedyncza do 5 góra :)[/quote] :P dobra jest:P juz was nie odwiedze.... foch... jak mnie wyganiasz to dobra jest... Bedziesz jeszcze coś chciała:eviltong: A fotki dawno były juz.... papa do nie zobaczenia:eviltong::lol::lol:
-
Śliczne foteczki:):) Bedzie dobrze;):)
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Oj jak moglas z nim nie wychodzic? przeciez pieski potzrebuja bardzo duzo ruchu, a yorki to tez psy, a nie maskotki. Mam nadzieje, ze to sie zmieni :) I kup mu ta linke[/quote] Zmieni sie zmieni:):) Teraz bede z nim wychodziła troche;) napewno w weekend a moze i w tygodniu też w jakiś dzień:) i koniecznie kupie linke:) pójde z nim na pole na przeciw szkoły:) [B]Anula[/B]: No bywa:P
-
Ja ide sobie juz:P musze do dentysty jechac.. ja nie chce:P kto pojedzie za mnie??:P hehe papa;* juz mnie raczej nie bedzie ale nie wiem... Buźka dla was:*:*