-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Ale u was duuzo psow mieszka, i jaki Kabiss liczny Jak to nie wychodzilas z nim na zadne spacery? tylko po waszej posesji chodzil?[/quote] witanko:):) No troche i to jeszcze nie wszystkie:P hehe:) A dziekuje w jego imieniu za pochwały:) No nie wychodziłam z nim niestety ale teraz to bede czesciej robić... tylko jak on ma takie włosy to ja za kazdym przyjsciem musiałabym go kompac;/ to jeden powód dlaczego nie wychodzilismy...
-
[quote name='Martynia&Pusio']Dziekujemy ;) . A banerek sie podoba .? [FONT=Comic Sans MS]Przed chwilka wrocilam ze spacerku z Pusiem zaraz wam o nim opowiem ..[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]A wiec poszlismy daleko w pole aby Okruszek mogl sobie pobiegac bez smyczy ..[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]No i wkoncu doszlismy i jak go sposcilam to pobiegl az na drugi koniec pola wcale nie bylam zla bo tam nikt nie chodzi ;) . Gdy pobiegl na ten drugi koniec pola to wszystko wyniuchal i wrocil do mnie , potem zaczelismy sie ganiac to on mnie gonil to ja jego .. No i sobie mysle Pusz penwie sie wymeczyl a ja tu patrze a on za pilke sie bierze i ucieka ja go gonie za ta pilka a on mi uciekl w taka duza trawe .. Szukam go szukam I nie moge znalezc :shake: usiadlam na trawie i sobie mysle Puszek uciekl ze swoja pilka teraz go nie znajde :-( I tu patrze Puszek biegnie z tej trawy przelecial kolomnie jak burza .. I znow go gonie Nareszcie upuscil pilke bo cos go zaciekawilo i sobie mowie no teraz to Puszek napewno ma dosc patrze a on za kije sie bierze ..:roll: I przybiegl zebym go gonila .. No to Gonie niech Pusio sie pobawi :) . A ja usiadlam na kamieniu a on sobie biega .. I wkoncu przyszedl kolomnie usiadl no to juz wiedzialam ze mu sie znudzilo mam go zapiac na smycz ..I poslzismy do domku :) Puszek sie tak pieknie bawil :loveu: A ile ten pies ma energii :crazyeye: ..[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Ale sie rozpisalam :oops: .[/SIZE][/FONT][/quote] Jaki banerek??? O to super że taki grzeczny był:):) mój maluda jak bym go spuściła to by uciekł i juz nie przybiegł:P Fajny musiał byc wasz spacerek:):):):):) hehe:) A ty sama z nim chodzisz|?? nie jest ci troche nudno??
-
hehe:) czekamy :):)
-
O super:D:D będą fotki:D::D!!!! to ja zapraszam i do mnie:) hehe:P foteczki ze spacerku:D:D
-
[quote name='Martynia&Pusio']Witanko ;) . Super zdjecia :loveu: . NIe bede dawala linkow bo wszytskie sa super :) .[/quote] Witam:) A dziekuje:D:D hihi:) [quote name='Martunia']Hehe. :D Nie no, on Ciebie kocha. :D Aha. ^^ Kabiś się kąpał? :D No dzień jest idealny. :D Ciekawe, czy jutro też tak będzie. ;) Mam nadzieję, że tak. :D Kurczę, szkoła mi się przypomina...[/quote] hehe:P czasami kocha;P Nom fajnie by było:) Mi też ta biologia mnie męczy.... aaaaa Taka ciekawostka: Może nie uwierzycie ale to był nasz pierwszy tak długi spacer po naszej okolicy:) bo tak to nie wychodziliśmy za podwórko prawie wcale ...
-
[URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1391.jpg[/URL] pijak juz sie napił i śpi:P hehe:) [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1382.jpg[/URL] Nawet resztki sniegu u was widac:D [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1402.jpg[/URL] gonitwa:P hehe:) [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1406.jpg[/URL] bobik zaatakowany:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1407.jpg[/url] cudne:loveu: super;D czekamy na wiecej:)
-
A ja dzisiaj tez wgrywałam na photobucket i nawet szybko szło:):)) hihi:) chyba polubie tą strone;P tylko ciągle hasła zapominam:P
-
[quote name='Martunia']O to dobrze. ;) Psu dobrze robi długi spacerek. :) No fajnie mieć psa. :( Ja też chcę i dalej nie mogę... Ooo jak fajnie! :D Będę prowadziła Kabisia na smyczy. :loveu: Ja muszę jeszcze powtórzyć WOS, historię i fizykę. :razz: U mnie? niedawno na spacerku już trzecim byłam. :D Tak ładnie jest, to aż szkoda tracić takiej ładnej pogody. ;)[/quote] Nom pewnie że dobrze;P dzisiaj cały dzień za mna łazi bo rodzice pojechali gdzies do rodzinki:P hehe:) i ciągle kabi przychodzi do mnie na kolana spac i napastuje mnie:P hehe:) zawsze chciałam zeby mnie tak lubiła a jak lubi to chciałabym chwile spokoju miec:P hehe:) Nom;D pozwole ci:) O fajnie ze byłas znowu na spacerku:D ja tez bym poszła ale samej mi sie nie chce a kabiego nie wezne zwowu bo go kąpałam jak przyszedł:P hehe:) wiec jest czysty:P No bardzo ładnie jest:) cudowny dzień:) cały czas ładna pogoda słoneczko:):) hehe;) aż żyć sie chce:):):) no oprócz tego co dziadek mi zrobił dzisiaj to było by prawie idealnie:):)
-
[quote name='Izabela124.']Zaraz dam z poprzedniego spacerku:cool3:[/quote] O super:D:D
-
O to dawaj foteczki:):):D:D U mnie tez sa nowe z mojego spacerku:D:D hihi:)
-
[quote name='Martunia']Haha. :D Kabi ma w sobie dużo energii. ;) No tak, samej to nudno. :eviltong: Fajnie pospacerować sobie z psem. :) Jak Bazyla wyprowadzałam, to fajnie i miło było. ;) Co u Ciebie?[/quote] no on ma bardzo dużo energii:P hehe:P dużo to mało powiedziane:) planuje tak raz w tygdniu wychodzic z nim na długi spacer:):) No samej to bardzo nudno... nie ma nawet do kogo sie odezwac:P chociaz mozna wtedy pomysleć dużo...:):):) No fajnie fajnie:) wreszcie poczułam że mam psa a nie maskotek która tylko siedzi w domu i nigdzie z nią nie można wyjść...:P No musiało być fajnie:) Zapraszm cie kiedys do mnie na spacer z kabim:D moze dam ci go poprowadzic troche:D:D hihi:) A u mnie dobrze:P musze jeszcze biologie powtórzyć troche;):):P nie chce mi sie:P A co u ciebie???
-
[quote name='chester07']o ile fot ! :multi: a jakie ładne :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer25.jpg[/URL] o widzę Cię ! tzn twój cień ale to prawie ty :D no nie Ty jesteś bezczelna jak 150 :evil_lol::D Kabiś się biedny nawet wysikać nie może bo ta wścibska baba mu zdjęcia robi :D:D:D :buzi:Buzi: ładnych macie sąsiadów ^^[/quote] hehe:) dziekuje;););) no mój cień:P na jednym zdjeciu jest moje odbicie:P znaczy nogi i trche góry:P hehe:) co 150?? hehe:P no nie moze sie wysikać;p co chwile sikał;p a dziekuje:D dalekich sasaidów w wiekszości;p
-
[quote name='Martunia']Ojej, jak ślicznie! :loveu::loveu::loveu: Na zdjęciach cały plan spaceru. :roll: Ten York podobny jest do Kabisia. :D Jaki fajniusi goldenek. :loveu: Ale Ty Kabisia wymęczyłaś, ładnie to tak? :cool3: [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/pospacerze2.jpg[/URL] To jest najlepsze. :loveu::loveu::loveu:[/quote] hihi:) nom bywa:P hehe:) No troche jest podobny:) Nom taki chyba mieszaniec goldka to własciwie ale nie wiem:P zrobiłam tylko jedno mu zdjecie bo mój pies na niego szczekał i jego własciciele go zawołali:P hehe:) no wymeczyłam..? jego sie nie da:P dyszał jakies 15 min a potem znwou gotowy na wyjście;/ niezmorodwany jest:P nastepnym razem ide z nim na conajmniej 2 godz;P tylko musze znaleść towarzystow sobie na spacer bo samej to mi nudno:P hehe:) Mi sie wszystkie podobają:)
-
:(:(:(:(:( biedny atosik:(:(:(:( nie płacz już.... to i tak nic nie da... tylko atos bedzie się smucił ze jego pani płacze...:(:(
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer25.jpg[/IMG] czyżby siusiu? [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer26.jpg[/IMG] o jakies wczesniejsze sie zapodziało:P jeszcze przed naszą ulicą;P hehe:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/pospacerze.jpg[/IMG] tu już prawie przy domku ostatnie siusiu:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/pospacerze1.jpg[/IMG] zmęczony ide do domku:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/pospacerze2.jpg[/IMG] wreszcie na swoim podwórku:) hehe:) i tyle:) mam dużo wiecej ale nie chce mi sie juz ich wgrywac:P dałam 30 zdjęc:) hehe:P po drodze widziałam jeszcze goldenka, labka, 2 yorki i 2 pudle ale nie zdązyłam zrobić zdjęc:( podobają sie foty??
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer20.jpg[/IMG] droga powrotna:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer21.jpg[/IMG] cos go zaciekawiło:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer22.jpg[/IMG] już nasza ulica piekna piaskowa;P hehe:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer23.jpg[/IMG] zmęczony ale idzie dalej:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer24.jpg[/IMG] spanielek za oknem:P hehe a w odbiciu ja bez głowy:P hehe:) Cdn:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer19.jpg[/IMG] jedno z dwóch zdjeci gdzie kabi sie ładnie patrzy na mnie:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer15.jpg[/IMG] Kabi boi sie Collie:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer16.jpg[/IMG] o tu już nie;) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer17.jpg[/IMG] Collie:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer18.jpg[/IMG] jakies dwa psy:P (seterek i jakiś mieszaniec dalmatyńczyka chyba) CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer10.jpg[/IMG] dalsza droga:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer11.jpg[/IMG] troche piachu:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer12.jpg[/IMG] z goldenkiem chyba;) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer13.jpg[/IMG] w czesie przerwy na odpoczynek na placu zabaw kabi obserwuje dzieci:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer14.jpg[/IMG] tu sie prawie na mnie patrzy:P hehe:) CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer5.jpg[/IMG] z jakimś psiakiem spotkanym po drodze:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer6.jpg[/IMG] jeszcze jedno:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer7.jpg[/IMG] na trawce:) w kierunku mojej szkoły:P hehe:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer8.jpg[/IMG] dalej ścieżką:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer9.jpg[/IMG] tradycyjna poza:P hehe CDN:)
-
Fotki ze spaceru: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer.jpg[/IMG] Kabiś z yorkiem z narożnika:):) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer1.jpg[/IMG] jeszcze jedno z nim:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer2.jpg[/IMG] Bullek:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer3.jpg[/IMG] kabi i bulek:P bałam sie zeby mu nie zrobił krzywdy.. [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/spacer4.jpg[/IMG] osikus:P hehe:) CDN:)
-
[quote name='Martunia']Hej. No tak, a my to nie odpiszesz? :( Na poprzedniej stronie Ci pisałam. Już drugi raz mnie olewasz, no wiesz... :razz: :-( Czekamy na fotki. Fajnie musiało być na spacerku. Ja też byłam. :D A no i super, że już wiesz, gdzie mieszka Piotrek. :D A jak się dowiedziałaś? :cool3:[/quote] No przepraszam... nie chciało mi sie pisac juz:(:( I cie nie olewam wiesz... tylko len jestem:P No fajnie było fajnie:) Ogólnie to sama byłam z kabim ale w połowie drogi spotkalismy mojego sasiada na rowerze i jechał z nami chwilke:) znaczy do końca naszej ulicy:) kiedys z jego santia pójdziemy na spacer:P hehe:) A wiesz to trzeba być mną:) widziałam kiedyś jaki mają samochód i a akurat przechodziłam koło takiego jednego domku i patrze to napewno ten:P potem wyszłam na róg ulicy zeby nie było że sie patrze na ten dom i patrze jego tata wychodzi:P to juz byłam pewna ze tam mieszka:D:D a potem ci napisze PW co mój dziadek dzisiaj zrobił..;/ Dobra a foteczki zaraz bo sie ładują własnie:)
-
[quote name='Okamia']My chcemy fotki!! My chcemy fotki!![/quote] [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Ty gaduła jedna śmierdząca dawaj tu fotki:D[/COLOR][/quote] Foty zaraz będą:) Byłam dzisiaj na godzinnym spacerze z Kabilkiem:) Super było:) spotkalismy dużo psiaków:) kabi nawet ładnie chodził:) Dowiedziałam sie gdzie mieszka Piotruś:D:D hehe:) jednym słowem bosko:D:D hihi:) zaraz foty dam:):) duuuużo:):)
-
jej jakies cudne fotki z wystawy::):) super::):):):):) śliczne psiaki;) a yorki były???:D:D
-
Witam:) Super fotki:D:D Tan chłopczyk fajny::DD hehe:P I bobik cudny:):) I to z tobą i bobikiem fajne:)