-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Ooo:) a co takiego robiłas??:D:D
-
Jakie cudne fotki:loveu: piekne wszystkie psiaki:) Osobiście najbardziej podoba mi sie Dżekuś, Westie oba:) i Beagel:):)) super:) fajny musiał byc spacer:):)
-
[quote name='Martunia']Hej. :hand: Aleś Ty niedobra, żeby Kabiego tak męczyć? :-( On tak chciał wyjść na dwór, a Ty mu film kręciłaś, ciekawe, jak się musiał czuć. :-( :placz: Co tam u Was? :D A no i załóż, proszę. :) To nie jest dużo roboty. Raźniej mi będzie. :) [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] I Daguś ma fbl, i Bendzek (om ile wiesz, o którą mi chodzi). ^^[/COLOR][/SIZE][/quote] hehe:P ja wścibska jestem:P hehe:) ale zawsze tak robi jak chce isc na dwór:P jak skonczyłam film to poszłam z nim:P hehe:) A u nas dobrze:) wróciłam własnie ze spaceru:D jest co opisac ale za chwile:):) No nie wiem czy założyc jakos mi sie nie chce:P [SIZE=1][COLOR=PaleGreen]nie bardzo wiem o kogo chodzi;P [/COLOR][/SIZE][quote name='chester07']haha fajnie Kabiś skuczy :evil_lol: oj ty nie dobra pies wyje, kicha, skuczy, piszczy, a ty mu filmik kręcisz zamiast go wypuścić :D:D szkoda że taki ciemny, ale i tak fajny xD[/quote] Jak wyżej pisałam:) wścibska jestem:P No szkoda szkoda.. na aparacie był normalny:P [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Gadanie gadanie i gdzie fotki?:mad::mad:[/COLOR][/quote] A bo my gaduły pospolite:P a zaraz bedzie duuuuuużo fot:):) [quote name='Okamia']Dawać Fotki!!! Dawać Fotki!!![/quote] Foty zaraz:))
-
Przyszłam sie przywitac:) Co tam u was???
-
Super foteczki:D:D sie atos wybiegał:):)
-
[url]http://s245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/?action=view¤t=100_0541.flv[/url] filmik z moim psiakiem w roli głównej:) Tak własnie do mnie "mówi" jak chce iśc na dwór:):) PS. zeby usłyszec trzeba miec głosno głośniki włączone (przynajmniej u mnie:)) No i niestety ciemno wyszedł filmik:( Dobranoc;*:*
-
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
Sweet replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
No wiem juz zawazyłama znaczy powiedziałas wczesniej... wiec przepraszam za moja uwage ale nie zwróciłam uwagi na końcówke adresu...:( -
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
Sweet replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Na kupiepsa juz wczesniej ogłosiłam wiec glupio zeby były dwa ogłoszenia wiec moze usuniesz albo nie wiem;/ -
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
Sweet replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Tak to darmowe są:):) na miesiąc dwa lub trzy:) narazie dałam na miesiąc kazde bo moze wystarczy tyle czasu a jak nie to przedłuże:) najwyżej:) i nie ma za co:) -
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
Sweet replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=24188[/url] Ogłoszenie dla maluchów i Cleo:):) a i jeszcze czy usunąć to poprzednie które było dla wszystkich?? czy zostawic moze na tamto ktoś sie zgłosi? -
[quote name='Martunia']Nie musisz dodawać swoich. Ja dodaję te, co robiłam, jakimś krajobrazom czy czymś i dalej to normalna notka. :eviltong: Nie no, załóż. :D Ładnie proszę. :) Ja? Nie wiem. :eviltong: Może do 23.00?[/quote] hehe:P ale nie wiem... zobacze:P chociaż nie chce mi sie:P za dużo roboty :P potem nic nie zdąze zrobić bo na dgm zawsze jest jakis nowy wątek :) :) i jestem:):) co powiesz???
-
heh:) dasz rade:) aa;) odemnie nikt nie ma;/ Nie wiem czy załoze jakos mnie to nie kręci:P nie chce mi sie zdjeci dodawac moich:P hehe:) Ide sie wykąpac:) moze jeszcze bede:) a ty do której bedziesz??
-
jakos ci pójdzie;):) nie chce mi sie zakładac fotobloga;P po co mi:P hehe:) co powiesz??
-
Dobranoc Izuś:* słodkich snów:*
-
[quote name='Martunia']Ale leń. :eviltong: :lol: No to fajnie macie. U nas nauczycielka chciała, żeby nauka tego przedmiotu była bardziej systematyczna... ^^" A ja też siedzę na DGM. :D I na fotoblogu. :cool3: Ale nie na DGM.[/quote] hehe:P wiem wielki leń jestem:P aaa:):) i co jest bardziej sytematyczna??:P hehe:) ja ide chyba sie zaraz wykąpac a narazie napuścić wode...:) wiec narazie jestem:)
-
[quote name='Izabela124.']Ma niecale dwa miesiace :p[/quote] Aaa;) to malutka jest:):) hihi:):) ale ten czas szybko leci:) i zanim sie obajrzymy ona bedzie miała rok potem dwa a my tez starsze:P niestety:P
-
[quote name='Izabela124.']Wivsz, poki ona urosnie to ja sie wyprowadze:cool3: Wloski takie ciemne, jeszcze nie wiadomo dokladniv, a oczka tvz takie dziwne, alv chya niebieskie beda[/quote] heh:P a moze sie nie wyprowadzisz;p hehe:) aa:) bo ona taka malutka jeszcze;) a ile ma juz własciwie?? koleżanka mojej mamy niedawno bliźniaki urodziła;):)
-
[quote name='Izabela124.']Ola tez malutko spi, ale ona ma kolki, dlatego tak placze[/quote] aaa... takie male dzieci to nawet sie nie wysypiaja... a ona bedzie miała pokoj z tobą czy osobny jak bedzie starsza??? I daj jej jakies foty niedługo:) bo ona taka sliczna jest:) I jaki ma kolor wlosów i oczek??