-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Martunia']No przepraszam, ale wcześniej nie mogłam być... :razz: No, ale w każdym razie dobranoc. :hand: Słodkich snów i spotkania z Freddym. :evil_lol:[/quote] :P haha;P nie śnił mi sie Freddy:(:( Co tam?? ja zaraz napisze co umnie:) mam co pisac:P hehe:) [quote name='Martynia&Pusio'][CENTER]Witanko :hand: . i Pa :diabloti: . Musze zmykac do szkoly .. [/CENTER] [/quote] Witam:):) heh:P ja przed szkołą nie miałam czasu wogóle wejść:P [quote name='Rottie']Dzień Dobry! Jamal wita Rokiego i Kabiego :multi: Będę zaglądała tu dzisiaj w posuzkiwaniu zdjęć! Pozdarawiamy, Saro-Jamalowce :lol:[/quote] Dzień dobry:) Niestety nie udało mi sie zrobić zdjęc rokiemu:( nie miałam czasu... pozdrawiam równiez:) Adzikowo-Kabikowo-Rokusiowo:) heh:) To teraz co u mnie:P Musze napisac to ale na końcu bedzie to co musze napisac:) W szkole dobrze:) Po szkole znaczy o 17 7 osób z klasy poszło na grób naszego bylego nauczyciela bo miał by dzisiaj któres urodziny.. No to szłam ja, gosia, natala, karolina, kuba, maciej i rafał.. Maciej wziął swojego psiaka na spacer:) (ma Beagla 2m-c) Ogólnie fajnie było:) Jak wrócilismy poszlismy do karoliny ona sie przebrała i szliśmy dalej. Potem poszlismy na stoły od ping ponga i oni grali piłką od recznej w pingponga takiego jakby:P Potem pochodzilismy jeszcze... Ok. 18.40 ja, gosia i rafał zbieralismy sie do domu.. I teraz najgorsze bedzie zaraz:P Gosia poszła a rafał chciał wiedziec gdzie mieszka ona zeby nie widział sie wróciła do nas i poszła okrężną droga... Ja patrze jak ona do nas idzie obracam sie i widze kogo... no kogo... oczywiście Piotrka... i taka zgacha... Nie no nie wiedziałam co zrobić... masakra... nie dośc ze szłam wtedy z rafałam to mógł sobie cos pomyślec... to jeszcze był wiatr i wygladałam jak taki debil:P hehe;) nie no to było strasznie... KONIEC:P:P
-
No wiesz co.. Ale jutro to juz musza byc bo sie obrazimy...
-
[quote name='Rottie']Dobranoc ;-) Jutro widzę tu obowiązkowo fotki Rokiego :D[/quote] Dobra postaram sie zrobić:D:D Dobranoc i do jutra;):)
-
[quote name='Izabela124.']Hihi no fakt na szmponach i na wodzie oszzcedzisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No chociaż jakas oszczędnośc bedzie:D:D hih:):) [quote name='Asia&gordonisko']Po kąpaniu mam dość proste, ale nie tak jak np. dzień po czy dwa ;) Ale inna sprawa, ze mam dluuugsne wlosy ( prawie do posladkow :lol:)[/quote] Nie no ale ci zazdroszcze:) Proste i długie... jejku:) mi sie strasznie długie włosy podobają i proste to juz całkiem...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dobranoc:*:*
-
[quote name='Martunia']Nie no, nawet tak nie mów! Ślicznie wyszłaś. :) No okropne. :( I też tak miałam niedawno z biologią, identycznie... :( Tylko, że mi połowy punkta dosłownie brakowało! Nie kończ. :([/quote] heh:P okropnie i koniec kropka;P No to jest straszne.. a niestety musze kończyć:P jak mi odpisujesz półgodziny na jeden post to tak jest:(:(:( Dobranoc:*:*:* słodkich snów:*:*
-
[quote name='Izabela124.']A potem bdziesz lysa od tych wszystkich chemikaljow:evil_lol::evil_lol: Bobis to lubi spac na moich kolankach jak siedze na kompiku:evil_lol::evil_lol:;)[/quote] haha:P mówi się trudno:P najwyżej:P wtedy kupie sobie peruke:D:D nie bede musiała za szampony tyle płacic:P i bede mogła wybrac sobie fryzure:D:D hehe:P Kabi tez na kolanach lubi spac... ostatio to cały dzien na mnie spał az mi nogi cierpły...;/
-
[quote name='Izabela124.']Oj prostownicy to ja nigdy nie uzywalam:shake: I nie mam zamiaru niszczyc wlosow:shake: A Bobis spi kolo babci;)[/quote] Ja nie uzywam codziennie wiec nie jest źle... a mam jakies ochronne spraye itp.. najwyżej bede miała zniszczone to sobie odpuszcze ją na troche.. O fajnie;) A kabik śpi na mojej kanapie......:P hehe:)
-
[quote name='chester07']Po polu nie może, ale coś tam dostrzegł i uciekł ^^ a po tej trawie na której jest m.in ostatnie foto może, bo to jest teren za boiskiem do treningów, chodzenia z konikami itp, więc z psami tez można, i dużo ludzi korzysta ;) (u nas mało kto wyprowadza psy na spacery:shake:, ale z tych którzy wyprowadzają to dużo) dziękuje za odwiedzinki :eviltong: :buzi:Buzi: a gdzie fotki? :evil_lol: a co do prezentów to nie prezenty tylko takie o xD przyjemność po mojej stronie :P mizianka dla Kabika :) już 4 roczek płynie :D[/quote] Aaaa:) ja chciałam isc z kabim na pole do nas ale to jest prywatne wiec za przeproszeniem dupa:P bo moja mama zna włascicieli tego pola zresztą ja tez wiec jak by mnie zobaczyli to bym miała przerąbane;/ niestety... Aaa;) u mnie wyprowadza troche ludzi psy ale ogolnie to nie za dużo... na pole puszczają miomo ze nie powinni ale dobra;/ ich sprawa co robią ja wole nie robic tego co nie powinnam.. nie chciałabym zeby ktoś mi na moje uprawy sikał.. czy po tym chodził... :) hehe:) wiesz ze nie chce mi sie odp na twój list? ale jutro to zrobie i wyśle;) bo musze iśc na poczte zapłacic za moje zamówienie;):) hih:)
-
[quote name='Izabela124.']Mi tez tak sie wywijaja no i tez mam taka noby grzywke:eviltong: Ale czasem wystarczy lakieru uzyc i wszusyko jest ok:evil_lol::evil_lol::cool3::cool3: [/quote] hehe:P ale w moim przypadku to smiesznie wyglada taka powywijana w kazdą strone grzywka;/ wiec wole wysuszyc suszarka:) a raz w tygodniu sobie prostuje i chociaz wtedy wyglądam normalnie;P hehe;) A co u bobika?
-
[quote name='Izabela124.']Niech szybciej tvn czas zleci i sie w koncu poznamy:multi::multi::multi: Ja tam suszarki nie uzywam, wole naturalnie suszyc:eviltong::eviltong: A jem serek:eviltong:[/quote] hehe:P ja musze suszarki używac:P niestety;/ jak same sie suszą to sie wywijają;/ i wygladam jak nie powiem co i mam jeszcze grzywke wiec musze suszarka suszyć...
-
[quote name='Rottie']Witamy Rokiego :D Rottweilerów wkoło więcej to jest weselej! :loveu:[/quote] Witam w naszej galerii:D:D Nom jest weselej:)
-
śliczny spanielek:):) dobranoc;*
-
[quote name='Izabela124.']Hihi ja to siedze w reczniku na glwoie hihi:lol:[/quote] hehe:P ja teraz tez mam ręcznik na głowie;P czeka mnie jeszcze suszenie włosków:P hehe:) jak mi sie nie chce:P A no i jestem juz oczywiście;p A co robisz??
-
aha... to nie wiem .... moze atos zjadł:D bede potem:)
-
[quote name='Izabela124.']Hihi bedzie pvwnie gorsza ode mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe:P bardzo możliwe:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ja chyba ide sie wreszcie wykąpac bo sie zabieram za to od pół godziny:P hehe;)bede potem albo i nie:)
-
hmm.... szkoda.. a nie zostawiłas w domu gdzies moze?? ja ostatnio zapomniałam kasy wziąść:P hehe;)
-
hehe:P to zobaczysz dopiero co bedzie jak bedzie w twoi wieku:P
-
Mój kabiś tez miał wczoraj urodzinki i tez 3 latka skończył:D:D hih:)
-
napewno niedługo przestanie:) trzeba miec nadzieje:)
-
Gdzie ty tą kase zgubiłas?? i jak? szkoda ze zakupy sie nie udały:(:(
-
Oj... Koleżanka mojej mamy urodziła niedawno bliźniaki i sa spokojne:) prawie cały czas śpia;) dzisiaj je widziałam:) slodcy są;)
-
[quote name='Martunia']No jak nie. :eviltong: Jesteś na zdjęciu ta trzecia od prawej na dole. :cool3: Ale musiały być słodkie. :) U mnie też w szkole jakoś tam leci. :cool3: Punkta mi do 4 ze spr z fizyki brakowało. :( Pech... Co u Kabisia? :loveu:[/quote] Nie no skąd wiedziałaś;P przyznaj sie i to szybko:P hehe;) okropnie wyszłam:P tylko tam nie widac tego tak mocno:P Mi tez zawsze tak brakowało:( ale z róznych przedmiotów do 4 albo 5;/ straszne to jest... A u kabika dobrze;):) Ogólnie to nudy są;p musze zaraz iśc sie wykapac i głowy umyc;/ nie chce mi sie... i zresztą niedługo kończe bo miną moje 2 godz;/