-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Asia & Ginger'] Jeśli chodzi o linkę i karabińczyk, to można kupić w sklepie budowlanym, linkę kupuje na metry. Linkę przypinasz do smyczy i puszczasz psa, niech sobie biega z linką, wtedy łatwiej go złapać. Taką długą linkę możasz też zastosować do nauki przychodzenia na zawołanie. Pozwalasz psiakowi się oddalić, wołasz i zachęcasz smakołykiem, jak przyjdzie chwalisz wylewnie i dajesz smaczka i tak co jakiś czas w czasie spacerku. Jak będzie przychodził za każdym razem, możesz odważyć się go spuścić. ;)[/quote] O:) No przydałaby mi sie taka linka... musze ją sobie zrobić albo zamówie...:) I dziekuje za rady ja juz uda mi sie go nauczyć przyhodzic na zawołanie to moze go puszcze ale wątpie ze sie odwaze.. :)) I witanko:):) Co u was Iza??
-
To czekamy na foteczki):):)
-
O to jutro jej sie spytam:) narazie musze leciec papa:*:*:*
-
aaa:) to takie buty:P hehe:) to może zamówie u niej:P ale najpierw musiałabym wiedzieć ile mnie to wyjdzie:) fajna była by tez taka długa smycz regulowana;):) ale napewno droższa... nie moge znaleźć linku to tego wątku z bazarku taks...;/
-
tak?? a ja nie wiem jak:P hehe:P:P ciapa jestem:P:P
-
ale ja nie mam konta w banku a tata wątpie że jej przeleje kase ;/;/;/ musze sama sobie jakoś poradzić...
-
[quote name='Izabela124.']To kup sobiv taka 10-15 mvtrowa[/quote] kupie może tasiemke taką długą sobie i zrobie z tego smycz:) tylko nie wiem gdzie dostane takie to zapięcie do smyczy...:roll: karabinek chyba to sie nazywa...
-
hehe:) to z 20m by musiała miec;p ja mam tylko najdłuższą smycz 3 albo 5m:P ta na której go miałam dzisiaj ja doszlismy do drogi gdzie był szerszy chodnik i nic go nie rozjedzie;) ale z ta linka to dobry pomysł:P ale ostatecznie to wybiegac moze sie na podwórku:P hehe:)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Ile Kabi ma kolegów:):) Ja bym też się bała jakby się z bulem wąchał:Djeszcze nos mu uwali albo coś:P ale fajnie bo Kabi się wącha z tymi za bramą a Bono szczeka jak nienormlany:D [/COLOR][/quote] hehe:P no troche poznał dzisiaj:) co prawde kilku go nie lubiło ale ci co na fotkach są to go lubili:) No ja sie bałam żeby mu bulek coś nie zrobiła ale nie wyglądał na groźnego.. i nie wąchał sie z nim za blisko... No z tymi za bramą to wiesz;D kabi odważny bo nic mu nie zrobią:) tylko na tego goldenkowatego szczekał:P
-
[quote name='Izabela124.']Wi[SIZE=-1]esz ja to czas[/SIZE][SIZE=-1]em dla Bobika id[/SIZE][SIZE=-1]e do lasu, z[/SIZE][SIZE=-1]eby zapoznal si[/SIZE][SIZE=-1]e z nowymi zapachami si[/SIZE][SIZE=-1]e wybi[/SIZE][SIZE=-1]egal;) CZas[/SIZE][SIZE=-1]em dla nivgo chodz[/SIZE][SIZE=-1]e na spac[/SIZE][SIZE=-1]erki a ni[/SIZE][SIZE=-1]e dla si[/SIZE][SIZE=-1]ebi[/SIZE][SIZE=-1]e[/SIZE][/quote] :) Ja z kabim bede teraz częsciej wychodzić ale zeby sie wybiegał to nie bardzo bo ja sie boje go spuścić ze smyczy.. bo on sie mnie nie słucha i boje sie że mi ucieknie gdzies...:(
-
[url]http://i26.tinypic.com/1zez8lt.jpg[/url] ale słodziak:D ale pewnie strasznie malutki:) ja dzisiaj widziałam yorka malutkiego , średniego i kabiego (dużego:P) hehe:) [url]http://i28.tinypic.com/a3m654.jpg[/url] dżeki pływak a koledzy i koleżanki sie tylko patrzą na niego:P hehe:) [url]http://i30.tinypic.com/2ilzhqv.jpg[/url] otrzepuje sie po kąpieli:P hehe:) Dużo psiaków po drodze spotykacie zawsze:) A zawsze z właścicielem Czakiego chodzisz na spacery??:D [url]http://i30.tinypic.com/2nimlnn.jpg[/url] hehe:) dżeki sie czai na kundelka;P hihi:) I ładną macie sąsiadkę:)
-
[quote name='Izabela124.']Oj ni[SIZE=-1]e lubisz lasu? Ja to uwi[/SIZE][SIZE=-1]elbiam tam chodzic:multi::multi:[/SIZE][/quote] ja na las moge popatrzec sobie z okna;P po za tym jak bylam mała czesto tam chodziłam:P zbrzydł mi sie juz las;P wole bardziej chodnikowe miejsca do chodzenia;P hehe:)
-
Las jest ale do lasu z nim nie pójde;P a mam bardzo blisko... bo mam dom pod lasem:P nie lubie do lasu chodzic... a pole owszem jest ale tam czesto jeżdżą traktory;/ a kabiego i tak nie odważe sie spuścić ze smyczy...
-
hehe:):) ja nie mam za bardzo gdzie tak chodzic... chyba że do mojej szkoły i spowrotem:P hehe:) bo to chyba najdłuższa droga gdzie moge isc i jest dośc spokojnie.. ale spowrotem inną drogą moga wracac:P hehe:)
-
Wow.... To nie dość ze masz siostre to jeszcze jesteś ciocią.... a jak sie o tym dowiedziałas/?
-
O na rowerach:) fajnie macie;):) hehe:)
-
[quote name='Izabela124.']No co kazdy chcial dostac buziaka hihi to byl trojkacik, a Bartus (t[SIZE=-1]en chlopczyk) naw[/SIZE][SIZE=-1]et mni[/SIZE][SIZE=-1]e w usta calowal haha [/SIZE][/quote] hehe:D:D ale fajnie to wyglądało:) Mały całuśny jest:P hehe:) Ale nie no zazdroszcze wam tych spacerków:) ja tez bym chetnie z kimś wyszła sobie a nie sama:P nawet nie miałam sie do kogo odzewać dzisiaj:P hehe:) czasami tak moze i dobrze bo można pomyślec ale i troche nudno:P hehe:)
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1412.jpg[/url] hihi izuś:D:D [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1414.jpg[/url] bobiś:):) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1423.jpg[/url] hih:) super czoło:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1422.jpg[/url] buzi buzi:* [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1435.jpg[/url] zbiorowe całowanko;D:D: hih:)
-
[url]http://i28.tinypic.com/35hkai1.jpg[/url] Jest nawet york:D:D hihi:):) O i super że Czaki był spuszczony ze smyczy:) [url]http://i25.tinypic.com/s6slrr.jpg[/url] Dżekuś super jak biegnie;) czekam na nastpene:)
-
mnie napewno nie:P chyba że dałabyś z milion fotek to moze wtedy;D:D hihi:)