-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Martunia']Nie no, jak dla mnie to bez warunków. :eviltong: Foty mają być! :mdrmed:[/quote] hehe:) Bedą bedą tylko wgrywają sie juz 30 min jak nie wiecej;/ straszne ile mozna;P hehe:) martus przyjedziesz do poznania do mnie i przejdziesz sie z nami na spacer?? bo nikt nie chce iśc z nami jutro:(:(:(
-
O to dobrze:) pieniązki mam tylko przkonać mame na zakup przez internet ze napewno bedą dobre kabiemu:P hehe:) no nic bede próbowac:)
-
[quote name='Martunia']Oooooooooo to w takim razie cierpliwie czekamy na zdjęcia. :loveu::loveu::loveu:[/quote] No juz zaraz daje:P jeszce troche jednak:p jej ile te zdjecia moga sie wgrywac;/ masakra;/ dam za niedługo narazie wgrało sie 5 na 10;/ [quote name='Martynia&Pusio']Zadowoli .. Pod jednym [ dwoma ] warunkami . Ze niebedzie az bardzo stara .. I ze spi wyciagniety .. :-D .[/quote] Ojej... musze poszukac w takim razie...
-
No:) to w takim razie czekam na fotki:D i bede wpadac czesto:)
-
[quote name='Martynia&Pusio']Cyknij fotke jak spi .. Prosze :cool3: . A u Pusia dobrze .. Ostatnie wyjscie dzis na dwor :razz: [ chyba ] :lol: .[/quote] nie zdążyłam przed zgraniem:(:(:( moze dam jakąs stara jak spi? ok?? zadowoli ci to??:D:D hih:) No i daje foty zaraaz tylko wgram:D:D
-
[quote name='smallpati']wiem że dużo kasy na to idzie ;) (sama mam manie kupowania obroży i smyczy :diabloti:) Mi się nie podobają w ogóle te wzorki indiańskie :shake: widzę że mama też lubi psie zakupy :evil_lol: mogłaś jej od razu pokazać wzory z rogz'a może by sie skusiła :evil_lol:[/quote] No niestety:P ale na nasze ubrania tez troche idzie kasy:P No ja najlepiej to bym wyrzuciła te indiaństie wzorki ale nie bede taka.. mówiłam mamie że nie ma kupowac ale ona sie uparła;/ ochydne to jest.. no tak jakoś ją wzięło żeby kupic:P najgorsze jak bede musiała jej oddac te 80zł:p hehe to bedzie śmiesznie.. a jak chce jej te z rogz kupic to musze sama bo mama powiedziała ze jak chce inne to mam sobie sama kupic:P trudno:) No a jeszcze mocne sa te szelki?? a przed wszystki to do czego zaczepia sie smyczke to kółeczko???? śliczne te foty co dodałas:D
-
[quote name='Martynia&Pusio']No czekamy czekamy na te fotoski ;) . A co Porabia Moj Kabisiek :loveu: . ?[/quote] :) bedą niedługo:):) A kabisiek śpi własnie rozciągnięty:):) A co u Pusia?? [quote name='Martunia']Aha. :D No to będziemy cierpliwie czekać, tylko to nam pozostało. :eviltong: I nie wiem,co jeszcze powiedzieć. :eviltong:[/quote] nom:D No czekajcie czekajcie:) moze sie doczekacie;) Ja tez nie wiem co powiedziec:P ide zaraz zgrac zdjecia ze spaceru... i tacie kolacje musze wyciągnąc :P chyba ze sam sobie wyciągnie:P ale dobra czekajcie ide zgrac;P
-
[quote name='smallpati']Moli ma 43 w klacie :) czyli na pewno Kabi będzie miał M dobra ;) Mi się udało kupić na allegro za 33 ale raz tylko były wystawione, poznej ich nie widziałam[/quote] A to napewno beda dobra kabiemu:) musze mu kupic niedługo:) tylko musze odłożyc troche kasy na nie w sumie to mam 40zł ale chciałam cały komplet ze smyczką dorazu to bedzie jakies 70zł prawie wiec wiesz.. no ale kupie mu:) ale narazei sie wstrzymam:) dzisiaj dostał od mamy smyczke automatyczną zwykłą czerwoną i szelki takie ze smyczka ale one mnie sie tak nie podobaja że nie wiem... musze mu jakies ładne kupic bo te mi sie nie podobają... takie w jakoby indiaństiw wzorki;/ nie lubie takich...;/
-
[quote name='Martunia']A w klasie chłopaków to mam w większości ż tego samego wzrostu, tylko są ci dwaj mniejsi, reszta to dość wysocy. :mdrmed: Łeeee czemu później? Dawaj teraz. :mdrmed: Tak długo czekamy na nowe fooooty. :cool3:[/quote] hehe:) ja mam tego samego wzrostu co ja wiekszośc i kilka wyższych:D hehe;P Później bo musze isc do taty na kompa je zgrac:P heh:) bo jak wiadomo mam usb popsute;P hehe Co powiesz???
-
ej no nie kończ... ja zawsze bede do ciebie wchodzic... tylko gdzie zdjecia?? No nie opuszczaj nas...:(
-
[quote name='Martunia']Ja zawsze obejrzę. ;) No to dobrze. :d U mnie w klasie dwóch chłopaków jest ode mnie mniejszych, to nie jest tak źle. :D Ale mi tam mój wzrost odpowiada. ;) O to super. :) Porobiliście fotki? I będą jakieś dzisiaj? :D[/quote] :)wiem:D hehe:) U mnie też chyba sa jacyś mniejsi:P w kazdym razie w szkole sa mniejsI haha;) ale w klasie to mam dość dużych chłopaków:P w wiekszości mojego wzrostu albo troche wieksi tacy 180 albo troszke wiecej:P hehe:) Nom mam pare fot:D i tego Chow chow co jest niedaleko piotrka domu:):) hihi:) Bedą bedą ale później:):)
-
[quote name='smallpati']Moli też ma M sprawdziłam teraz, S będzie za mała bo jest do 32cm w klacie, ;) M kosztuje ok 40 zł[/quote] :) to kabi takie same by musiał miec:P hehe;) No w necie sa wszystkie za 40:)
-
Super;D:D jeszcze zostało... eee... tak na oko ok.10:P ale nie wiem dokladnie:D
-
[quote name='smallpati']w necie w sumie lepiej bo większy wybór jest ;) my mamy 16mm ale nie wiem co to za rozmiar, chyba S :p One mają dość dużą regulacje, więc można zmiejszac albo powiększać, a ile ma Kabi w klacie?[/quote] nom:) tylko gorzej jak kupie za małe albo za duże;P ale lepiej za duże bo mozna zmniejszyć:P i mysle ze M chyba powinnam mu kupic:P On ma w klacie ok.40 cm:):P duży jest:P hehe:)
-
[quote name='smallpati']szelki hmm gdzie ja je kupiłam :evil_lol: aaa wiem już :p ja je zamówiłam na allegro bo akurat były ale są w innych sklepach internetowych i są różne wzory :) to są szele z firmy rogz na tych stronach możesz je zamówić [URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.zoolandia.pl/"]www.zoolandia.pl[/URL] [URL="http://www.zoozakupy.pl/"]www.zoozakupy.pl[/URL] [URL="http://www.pelna-miska.pl/"]www.pelna-miska.pl[/URL] [URL="http://www.czterylapy.pl/"]www.czterylapy.pl[/URL] [URL="http://www.nasze-zoo.nazwa.pl/"]www.nasze-zoo.nazwa.pl[/URL] albo kupić w Poznaniu w Zoo Natura C.H. Marcelin[/quote] hehe:) A jaki masz rozmiar?? bo ja nie wiem jakie kabi by musiał miec bo na jego nie ma rozmiaru... i chyba s albo m by musiał miec... A zobacze w necie:) tylko musze znaleźć gdzie najtańsze beda:P A mogłabym sie przejechac do poznania Go C.H marcelin ale to na końcu miasta jest:P a autobusem nie wiem jak dojechac:P a mamy nie bede naciągac na taka wyprawe bo powie ze coś wymyślam:P hehe:) Zobacze w necie narazie:):)
-
[quote name='Martynia&Pusio']U mnie .?! :diabloti: . U mnie dobrze .. Pusio biega na podworku a drugi Pusio spi mi na kolankach .. ;) . O wlasnie sie obudzil .. :P[/quote] U wszystkich:):) hihi:) wiec u ciebie tez;) O hehe;) To sie jeden pusio wybiega a drugi wyspi:P Dam jakies foty z dzisiaj wieczorem:):) jutro tez ide na spacer jak bedzie ciepło:)
-
Jejku ale te foty to sa boskie ... Właściwie to to mało powiedziane... Nie no jak ty takie piekne fotki robisz... [url]http://img187.imageshack.us/img187/251/47847907mj3.jpg[/url] świetna:loveu: :loveu:
-
Śliczne foty:D jak fajnie ciągnie tą piłeczke czy coś:P
-
Śliczna Moli:) zreszta jak zawsze:) A gdzie kupowałas jej szelki?? bo bardzo mi sie podobaja a kabiemu chciałam nowe kupic:P
-
Nom:P trochę ich tam jest:P wiec moze to potrwać:P
-
Hejo izus:) Co tam słychac??
-
hejka:) super foty:) bonek i tak pewnie sie wybiegal:)) O i nawet ty sie na kilka zdjeci załapałas:) A fajnie wyszłas:P