Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='goldenka245']Spóźnione, Wszystkiego naj Kabi!:loveu:[/quote] dziekujemy:loveu: to nic że spóźnione:) [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hej hej:) Ale Kabiś ma fajnego kolegę:) [/COLOR][/quote] hej hej:) Którego??:D:D [quote name='Martynia&Pusio']Dzien Dobry :). Bo one takie sa ;) . Mi sie wydaje ze to Bernardynek :loveu: ..[/quote] hejo:) Nie wiem:P Mozliwe że bernardynek:) ale fajny:0 taki wielki:) [quote name='Martunia']Witanko. :hand: Jakie śliczne fotki. :loveu: Mój kochany Kabiś. :) Wczoraj nie mogłam zabardzo długo już na DGM być, ale teraz wszystkie fotki nadrobiłam. :) Ty masz 170 cm wzrostu? No wiesz, ja nawet 160 cm nie sięgam... :lol: Co u Kabisia, mego kochanego? :loveu:[/quote] hejo:) heh:) dobrze ze obejrzałas:D:D No niestety taka duża jestem;/ moje koleżanki w wiekszości są mniejsze odemnie tylko chyba 3 dziewczyny w klasie sa takie jak ja:P jedna troche wyższa nawet:P heh:) a to nie znowu taka malutak jestes:P ja tam duża w zwyż i wszeż:P hehe:) A u kabilka dobrze;) Bylismy dzisiaj znowu na spacerze:):) A co u ciebie???
  2. jej ale słodzkie:D:D [url]http://images33.fotosik.pl/205/ffd46345ea826eb0med.jpg[/url] Buźka;*
  3. O super foty:) fajne:)
  4. nie ma was... A ja ide papa i do jutra..:*
  5. Oj szkoda... Moze skorzystasz z tej strony: [url]www.photobucket.com[/url] Lub [url]www.imageshack.us[/url] Dobranoc:*
  6. [quote name='Martynia&Pusio']A to nie jest przypadkiem Bernardyn koloru brazowego .? :hmmmm:[/quote] Hmm... nie wiem:P mi bardziej na rudego wygląda:P juz lece naprawde:P musiałam tylko odpisac:P
  7. [quote name='Martynia&Pusio']Oj to duza jestes :mdrmed: . Ja w tym roczku 12 :) .[/quote] Gdzie tam duża:P malutka:P co to jest 15 lat i 170cm wzrostu:P hehe:) Reszta fotek bo nie mam wiecej z wtorku: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0780.jpg[/IMG] dalej moja piekna ulica;/ [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0785.jpg[/IMG] spanielek:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0783.jpg[/IMG] kabi na niego szczeka:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0784.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0782.jpg[/IMG] I tyle:):) Nowe dopiero jutro albo w niedziele... zobaczy sie:) I idę tym razem z koleżanką bo powiedziała że pójdzie ze mną:):) I oby w przyszłym tyg była ładna pogoda w inne dni bo chce iśc jeszcz na spacer z nim jak nie będę miała co sie uczyć... No to teraz chyba juz musze leciec:(:( Do jutra [SIZE=5][COLOR=DarkSlateBlue]DOBRANOC[/COLOR][/SIZE]
  8. [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0778.jpg[/IMG] kabi sie rozgląda na ulicy:P hehe:) te nasze piaski:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0770.jpg[/IMG] piesek:) jaka to jest rasa bo kurcze nie wiem...;/ [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0773.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0775.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0771.jpg[/IMG] z tym pieskiem cały czas:P jeszcze chwile bo mam kilka:)
  9. [quote name='Martunia']Nie no wiesz, już drugi raz mi nie odpisujesz na posta. :eviltong: Obudziłaś go? Jak go tak możesz ze snu zbudzić! :shake: :eviltong: Dawaj fooooooty! :cool3:[/quote] nie no wypraszam sobie przeciez ci odpisałam:P E tam ja go obudze a on zaraz śpi:P hehe Ty moze juz czytałas ale inni nie:P Dzisiaj jak bylismy na spacerze to kuba obraził yorki bo powiedział że to są szczury a ja mu na to że sam jest szczur:P albo jak ktoś mówi że jestem głupia albo ktoś jest głupi to ja mu że sam jest głupi:P ostatnio jakoś tak mam:P Foteczki: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0762.jpg[/IMG] idziem:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0766.jpg[/IMG] dzrzewko:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0767.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0769.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0765.jpg[/IMG] na trawce:) zaraz jeszcze kilka;)
  10. o to super:):) poczekamy:)
  11. [quote name='Martunia']Ale gapa. :eviltong: Już myślałam, że mnie ignorujesz. :lol: Oooooo to dawaj dawaj! :D:D:D My chcemy fotki! My chcemy fotki! :cool3: Słodkich snów, Kabiś. :loveu:[/quote] nie no wiesz co jak tak moglas pomyslec;/ ni no..... zaraz daje fotki;D a kabik sie wierci bo własnie go wziełam na kolanka a on chce chyba juz isc sobie;P
  12. [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/2PuuuuuuuJPG.jpg[/url] hehe:) fajne;)
  13. [quote name='Martunia']No do Ciebie, gapo. :eviltong: Bo kogo innego mogłabym pytać, co tam u mojego Kabisia. :cool3:[/quote] Oj przyznaje sie nie widziałam tego posta... przepraszam gapa jestem niestety:P juz odp: [quote name='Martunia']No może to nie był on. ;) Co u mojego Kabisia? :loveu:[/quote] haha:) No moze;P A u kabilka dobrze:P śpi własnie bo moja mama śpi:) dam moze zaraz te kilka fot co zrobiłam z wtorkowego spaceru bo nie dawałam chyba jeszcze:P
  14. [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/PusiatwarzJPG.jpg[/url] cudne;D
  15. [quote name='Martunia']Czemu nie cytowałaś mojego posta? Bo się obrażę. :-( :eviltong:[/quote] Jakiego nie cytowałam?? i to do mnie było?? Nie obrażaj sie....:-(
  16. [quote name='Martynia&Pusio']Aha .. Ale ja mysle ze to nie on :) . A ile ty masz lat w ogole .? ;) .[/quote] nom:) heh:P ja mam 15 w tym roku:) a ty??
  17. [quote name='Martynia&Pusio']I u mojego :loveu: ? :lol:[/quote] A dobrze:):):) śpi:P hehe;) jutro albo w niedziele ide z nim na spacer:P
  18. [quote name='Martynia&Pusio'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]Witankoo :) .[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Przepraszam ze tak pozno ale mialam dzis "pokrecony" dzionek .![/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Niedawno wrocilam do domu .. ;) .[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]A co to za masakra :lol: . ?[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Niechce mi sie cofac bo dzis cos mi strasznie muli dgm .![/FONT][/CENTER] [/quote] Witam:):) Oj a co sie działo??? A masakra taka normalna:P Bo byłam na spacerze z kolegami i koleżankami z klasy:P i widziałam chłopaka który mi sie podoba a akurat sama szłam z kolega bo mieszka blizko mnie i sie patrzył i mógł sobie cos pomyslec... no i jeszcze był wiatr wiec wyglądałam jak nie powiem co i w tym samym czasie dzwoniła do mnie mama a ja mam taki bamberski dzwonek:P hehe:)
  19. [quote name='Martunia']Haha. :D A może to nie był on? ;) Nie no, nie przejmuj się. Może nie zauważył. :eviltong:[/quote] haha:P ja raczej sądze że to był jednak on... masakra.... nie wiem czy zauważył czy nie ale sie patrzył jejku........ masakra.... moze mnie rozpoznał..;/ straszne... jejku jednak mam nadzieje ze to nie był on...
  20. Oj... a ja gapa i nie widziałam...;P Ale sliczny jest:)
  21. [quote name='Martunia']Witaneczko! :hand: O Piotrka spotkałaś? :cool3: Nie no, co Ty tam się nim przejmujesz. Może tak sobie nie pomyślał, nic nie wiadomo. ;) A co tam u Kabisia? :loveu:[/quote] No niestety go spotkałam... boże... a akurta mama do mnie dzwoniła;P a ja mam taki smieszny dzwonek w komórce jaka poruta:P A i jeszcze bo nie mam 100% pewności ze to był on ale tak mi sie wydawało.. nie przypatrzyłam sie dokładnie ale raczej to on..\ No bede sie przejmowac... No wiesz a moze pomyślał;/ [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Kabi daj daj zabawkę:D A potem co chce zabić bienego pieska:P Fajnie w misce:D O matko zapomniałam!!!Ale zem nie łoś Kabiś wszystkiego naj!!(niestety spóźnione wybacz:*:*:*) [/COLOR][/quote] hehe:P nic sie nie stało:) i tak dziekujemy :):) Buziaczki od nas:*:* A u kabika dobrze;) musze z nim iśc w weekend na spacer:) heh;P mam nadzieje ze pogoda bedzie ładna;)
  22. Ale śliczny ten jamniczek:) a to napewno jamnik??:D
  23. Witam sie:):) Co tam??
×
×
  • Create New...