-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
oo:) supeer [SIZE=7][COLOR=Red]100 stronka[/COLOR][/SIZE][SIZE=7][COLOR=Red]:laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::knajpa::knajpa::knajpa::drink1::drink1::drink1::drink1::popcorn::popcorn:[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Martynia&Pusio']No to poczekam do jutra ;) .[/quote] To czekaj cierpiwie:) wybiore sie do niego jutro:) poszła bym dzisiaj ale dupska mi sie ruszyć nie chce:P
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0837.jpg[/IMG] tak sie wpatrywał w mojego sasiada:P hehe:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0838.jpg[/IMG] nie wiem co tu robił:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0839.jpg[/IMG] wącha;D [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0842.jpg[/IMG] patrzy na recznik:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0844.jpg[/IMG] hehe:D:D Koniec na dzisiaj:):) Buziaczki:*:* Co tam u was???
-
heh:) fajne;) nawet sie goniły psiaki:) I linki miały podoczepiane:)
-
Ale bobik ciekawski co za szybą;D najmniejszy był Bobuś:P hehe:)
-
tu juz z podwórka kilka: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0829.jpg[/IMG] hii:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0833.jpg[/IMG] zmeczony musi sobie usiąść:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0835.jpg[/IMG] siedze pod bramą) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0834.jpg[/IMG] zmeczony:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0832.jpg[/IMG] ide do domu:P i jeszcze z domu kilka dam:):)
-
ha już są;) reszta ze spaceru: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0823.jpg[/IMG] obwą****emy krawężnik:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0825.jpg[/IMG] rozglądamy sie przed siebie:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0828.jpg[/IMG] trawka:D [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0826.jpg[/IMG] tu juz widział psiaka;) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0827.jpg[/IMG] i tu jedno co mi sie udało zrobić z tym Huskym:):) zaraz jeszcze kilka:)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Tu czekam na obrożę od taks a na wątku Freddiego...na jak chcecie się dowiedzieć co to zparaszam:D [/COLOR][/quote] ja czekam na linke do kabisia:P chociaz teraz stwierdzam że w sumie to mi nie potrzebna jest:P hehe:) ale dobra może sie przyda:P A ja wiem na co czekasz:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]może... no wiesz Ty co:D [/COLOR][/quote] No co:P hehe;) zaraz foty:) tylko sie wgrają:)
-
O super ze wraszcie jestes:) myslałam że cie tak coś zjadło:P hehe:) Czekamy na foty:)
-
Czekamy niecierpliwie na fotki:P A bono to dręczyciel i zabójca mysz;p heh:) piesek po spacerku zawsze zadowolony:D:D
-
[quote name='Kendra']Ah, jaki jęzor! =) Dobranoc, wyśpij się, żebyś miała siły zdjęcia zamieszczać =D[/quote] heh:P Wyspana i bede fotki zamieszczac jeszcze z wczoraj [quote name='Martunia']Dzień dobry. :hand: O Kabiś prawie już przy nodze idzie. A jak tam Wam idzie praca z klikerem? :cool3: O jaka nowa smyczka. Mi się podoba. Aaaaa jaki cudowny jest ten chow-chow. :loveu: Niedźwiadek. :) [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0820.jpg[/URL] Moje kochanie. :loveu: Dasz mi Kabisia? Zdjęcia Rokiego chcemy! :D[/quote] Dzień dobry No idzie przy nodze jak jest zmęczony:p tak to nadal jeszcze ciągnie:P A kliker leży w szafie:P:P heh A dziękuje mi tez No mi tez sie podoba dzisiaj tez u niego bylismy:) mi sie wydaje ze on żadko widuje psy bo za kabim to normalnie wygląda jakby płakał jak odchodzimy.. chciałam go pogłaskac ale nie wiem czy on by mnie nie ugryzł... :) no dam ci pocztą wysle [quote name='Martynia&Pusio']Dzien Dobry :hand: . Jakie cudne foteczki . Fajny ten chow-chow . A ja bede nuuuuudna i poprosze fotki Rokiego :lol: .[/quote] hej dziekuje No mi sie strasznie on podoba nie mam fot rokiego:(musze sie przejśc mu kiedys zrobić... moze jutro.. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]O Kabiś znów na spacerku I jakiego ma super kolegę No no i idzie przy nodze:)dawaj jeszce Rokiego:D [/COLOR][/quote] Nom znowu znowu no kolegów ma dużo ostatnio dzisiaj poznał takiego sznaucerka fajnego ale foty nie zdązyłam zrobić bo go własciciele zawołali:( No prawie idzie;p co do rokiego to jak wyżej.. [quote name='chester07']o fotki ! :multi: zajebiaszczy kolega :loveu: taki kot, że aż kot :D o ślicznie Kabiś wygląda a jak ładnie już zaczyna przy nodze chodzić :) gratulacje ! ale on ma super ogon :loveu::evil_lol: koleżanka ma yorka Fikusa bez ogona i ma tylko takiego kikuta i dla mnie Kabiś dziwnie wygląda z taką kitą :eviltong: ale ładniej yorkom z ogonami buziaczki :buzi: i dzięki :) właśnie Rokiego ![/quote] Nom jeszcze dzisiaj dodam reszte niedźwiedź nie kot:P No prawie mu sie udaje jak nie chce mu sie ciągnąc;P ale lepiej juz idzie;p A mi sie podoba kabika ogon:P taki śmieszny:D [quote name='Angelka012']Jej jaki malusi Kabiś!! :pale jeszcze słodszy jest teraz ten mały przystojniaczek :loveu: A Rokiego widze pierwszy raz!! :-o i też śliczniusi :eviltong: słodziaki ;) całusy:*:*:*:*:*[/quote] Witam witam dziekuje za pochwały mojej maludy dziekuje Buźka:*:* Zaraz wgrywam foteczki jeszcze te z wczoraj
-
Mokry szczurek:) kabi mokry podobnie wygląda|:):)
-
Lintuś i linka;:D:D super:):) śpioch tez jest:D:D Buziaczki dla was:* wymiziaj lintusia:):):) Dobranoc;*
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0813.jpg[/IMG] kabi z niedźwiadkiem :loveu: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0816.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0819.jpg[/IMG] wącham:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0821.jpg[/IMG] :D:D [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0820.jpg[/IMG] jednye zdjecie gdzie widać pyszczek kabika;) na dzisiaj koniec:) jutro dam reszte bo tata mnie juz wyzywa ze mam kończyć [COLOR=Navy]DOBRANOC:*[/COLOR]
-
Ps. jak widac ma nową smyczke:D:D podoba wam sie?? bo mi tak:) bardzo wygodna;):) dostał jeszcze dzisiaj smycz automatyczną i indiański komplet który mi sie strasznie nie podoba;/ ochydny ale cóż zrobić...;/ nie ja go kupowałam:P jeszcze ostanie 10 na dzisiaj i reszta jutro: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0809.jpg[/IMG] znowu przy nodze ide:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0808.jpg[/IMG] obrcamy sie:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0811.jpg[/IMG] patrzymy:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0815.jpg[/IMG] mój piekny niedźwiedziowaty chow chow:)strasznie mi sie on podoba [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0814.jpg[/IMG] i jeszcze raz zaraz osatnie 5:P
-
Dobry wieczór;):) Ale masz ślicznego psiaka:):) ale maluda słodka;):):) cudny:loveu: wiecej fot prosze:):):)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0800.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0801.jpg[/IMG] rozglądamy sie:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0804.jpg[/IMG] tu chyba na psa sie patrzył:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0802.jpg[/IMG] idziemy dalej:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0805.jpg[/IMG] chwila postoju zeby popatrzec co za płotem:) i jeszcze troche bedzie ale nie wiem czy zdąze dzisiaj wgrac:(
-
jej wreszcie sie wgrały foty i juz daje: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0791.jpg[/IMG] chodzimy po trawce [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0795.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0796.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0798.jpg[/IMG] o jak ładnie idzie prawie przy nodze:P mój but:P hehe:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0792.jpg[/IMG] tak dla odmiany po chodniku:) CDN:)
-
[quote name='Kendra']Cudny york =D Mój toby biegał całymi dniami. Prosimy o fotki ;)[/quote] Dziękuje:):) Mój tez by mógł ciągle biegac:):) Zaraz daje foteczki tylko niech sie wreszcie wgrają;/ denerwua mnie juz;/
-
[quote name='Okamia']Ja jutro jestem na cytadeli z moją Kelly na spaciorku ;) Nie wiedziałam że ty też z okolic Poznania ;)[/quote] hehe:) na cytadele to mam troszke daleko.... i fajnie ze idziecie:) moze spotkacie kogos:D:D No ja z okolic poznania:D:D hehe:P tak wyszło:) [quote name='Martunia']No nie, czemu tyle się muszą wgrywać... Oj biedactwa. :( Na pewno ktoś z Wami pójdzie. :) Mi to za daleko. :eviltong:[/quote] No niestety ale jeszcze chwila i bedą... A gdzie tam daleko:P co to jest 200km:P hehe:) ale dam tylko 10 i reszte jutro bo musze isc zaraz spac:(:(